Bigbank
8.5

Bigbank

✅ Laen 500 kuni 25 000 € ✅ Intress alates 8,9% aastas ✅ Tingimused laenu saamiseks on üpriski head

Avaleht » Bigbank

Bigbank on juba aastast 1992 Eestis asutatud ja siin tegutsev litsentseeritud finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mis on spetsialiseerunud laenude andmisele, järelmaksule ja hoiuse võimaluste pakkumisele. Lisaks koduturule, osutab Bigbank AS teenuseid ka Soomes ja Rootsis ning Lätis, Leedus ja Hispaanias. See teeb temast ühe suurimatest eraisikutele laene pakkuvast ettevõttest Baltimaades. Peakontor ning põhikapital asuvad aga endiselt Eestis. Teised laenuandjad, kes on usaldusväärsed on näiteks OmarahaTf bank ja Ferratum.

Piiriüleseid teenuseid osutatakse veel Saksamaal, Austrias ja Hollandis. Seega esindusi leiab lausa üheksas riigis. See, et asutakse nii mitmes välisriigis, on ka ehk üks põhjuseid, miks ettevõtte nimi ei ole kodumaiselt Big Pank või BigPank.

Bigbank hoolib

Ettevõtte missiooniks on läbi oma sujuvate finantsteenuste pakkuda inimestele võimalusi parandada oma elu. Klientidele keskendumine, ja nende rahulolu tähtsaks pidamine, väljendub ka pidevates kliendi rahulolu- uuringutes. Suisa iga 9s inimene 10st on nende teenusega väga rahule jäänud ja 80% klientidest väidab, et Bigbank pakkumised on head. Seega suurepärane teenus ja parim kliendikogemus on nende peamine eesmärk. Kuigi selles ollakse nii öelda head juba praegu, ei jääda käed rüppes vilju nautima, vaid püüeldakse iga päev aina paremuse poole. Selleks jätkatakse oma meeskonna igapäevast arendamist ka edaspidi.

Ühiskondlik aktiivsus

Lisaks äärmise tähelepanelikkusega klientide teenindamisele ja töötajate rahulolule tähelepanu pööramisele, ollakse sotsiaalselt vastutustundlikud ka ühiskonnas laiemalt. Oma panus antakse mitmetele ühiskondlikult olulistele ettevõtmistele nii kultuuri-, spordi- kui ka noorsoovaldkondades.

Kõigile on teada tuntud loomulikult võrkpallis Bigbank Tartu spordiklubi. Suurematest spordiga seotud ettevõtmistest toetatakse veel Eesti Golfi Liitu. Varasemalt pandi oma õlg alla ka kergejõustikus Bigbank Kulliiga nime all.

Teistest valdkondades on toetatud veel loomadega seotus suurüritusi. Koos Eesti Lasterikaste Perede Liiduga aidatakse alates 2004. aastast korraldada ka Suurperepäeva ja alates 2010. aastast lisaks Aasta Suurpere valimist.

Sedasi toimetades on Bigbank oma tegevusega välja teeninud vastutustundliku ettevõtte hõbemärgise.

Turvaline laenukeskkond

Bigbank AS peab väga oluliseks teenuse turvalisust. Seega arendatakse pidevalt olemasolevaid turvameetmeid. Nii võid kindel olla, et lisaks veebilehe mugavale kasutamisele on tegemist ka väga ohutu keskkonnaga nii taotlusi esitades kui erinevaid teenuseid kasutades.

6 põhjust, miks laen bigbank.ee lehe kaudu on mõistlik valik

1. Piiramatu laenu otstarve

Bigbank remondilaen, Bigbank autolaen, Bigbank väikelaen…. Seda nimekirja võibki kirjutama jääda, sest neil on väga lai valik erinevaid laenutooteid. Põhimõtteliselt saab öelda, et laenu sihtotstarve ei ole piiratud. Võta laenu täpselt just selleks, milleks sul endal hetkel tarvis on!

2. Soodne intress

Bigbank on tuntud oma keskmisest soodsamate laenutingimuste poolest. Nii on sul võimalik võtta laen ka kõigest 9,9% suuruse intressiga aastas. Seega on tegemist ühe soodsaima laenupakkujaga siin turul. Kusjuures Bigbank autolaen on võimalik saada veelgi madalama intressiga – kõigest 8,9%. Sedasi teeb ta silmad ette isegi mitmetele liisingupakkujatele.

3. Laenu kättesaadavus

Laenu antakse sulle ka siis, kui su neto sissetulek on kõigest 300 eurot.  Küll aga tuleb silmas pidada, et samal ajal ei tohi sul olla kehtivaid, ega alles lõppenud, maksehäireid.  Seega veendu, et sinu krediidiajalugu oleks korrektne ja puhas.

Ka vanuse poolest ollakse paindlikud. Nii saab laenutaotluse esitada ka kõigest 20 aastane isik.

4. Bigbank 60- päevane rahulolugarantii

Bigbank peab klientide rahulolu väga tähtsaks. Seega julgevad nad pakkuda lausa 60- päevast rahulolugarantiid. See tähendab seda, et kui sa ei ole mõningate nende poolt seatud tingimustega või teenusega rahul, saad sellest BigBank AS-ile 60 päeva jooksul alates laenu võtmisest teada anda. Vastavalt sõlmitud lepingule on sul siis õigus tagastada väikelaen ilma, et peaksid maksma intresse või muid kulusid.

Laenu tagastamisel selle 60-päevase rahulolugarantii perioodi vältel ei lisandu sulle mitte ühtegi lepingutasu ega intressi. Kui võetud laenusumma on tagastatud, lõppeb sinu ja panga vaheline laenuleping. See aga  ei tähenda muidugi seda, et edaspidi sa ei võiks uuesti laenu taotleda.

60- päevast rahulolugarantiid saad kasutada üks kord kolme aasta jooksul sõltumata selle aja jooksul sõlmitud laenulepingute arvust.

5. Lepingu ennetähtaegne lõpetamine

Kui sul tekib vaba raha, mida võiksid kasutada võetud laenukohustuse ennetähtaegseks tagastamiseks, on see kindlasti hea mõte. Sedasi saad kokku hoida muidu intressidele kuluva summa pealt. Sul on võimalus valida, kas lühendad laenuperioodi, tehes suuremaid laenu tagasimakseid osade kaupa, või maksad kogu laenusumma korraga. Kui sa ei maksa kogusummat tagasi just eelpool mainitud 60- päevase rahulolugarantii perioodi valguses, tuleb aga arvestada, et tagastamisel lisanduvad väikesed kulud.

Peale rahulolu garantii perioodi tagastamist kehtivad järgmised tingimused:

 • Kui tagastad laenu 61 – 365 päeva jooksul alates laenu võtmisest, tuleb hüvitisena lisaks tasuda 1% laenujäägist.
 • Kui laenu võtmisest on möödas enam, kui üks aasta, tuleb hüvitisena juurde maksta 0.5% laenujäägist.

6. Kiire laenuotsus

Esitades taotluse võid olla üsna kindel, et sulle antakse esialgne vastus laenu saamise / mitte saamise kohta vaid loetud minutitega. Lõpliku vastuse saad hiljemalt 24 tunni jooksul pärast kõikide laenu taotlemiseks vajalike dokumentide (sh konto väljavõte, pildid kinnisvarast vms) esitamist.

Bigbank järelmaks ja krediitkaart

Bigbank pakub lisaks klassikalistele laenutoodetele ka mitmeid teisi täiendavaid finantsteenuseid. Ühed neist on näiteks järelmaks ja krediitkaart.

Bigbank järelmaks

Järelmaks on väga pindlik võimalus teha suuremaid väljaminekuid ja osta kaupu ilma, et peaksid kogu kulu korraga tasuma. Ettevõte pakub järelmaksuga ostmise võimalust enam kui 200 kaupmehe juures. Nende seas nii suuremad, kui väiksemad kauplused. Tuntumatest võib siinkohal nimetada ehituspoed Bauhof, Espak ja K-Rauta, Sportland spordipood, internetipoed Kaup24, Shoppa.ee ja Hansapost.ee, tehnikapoed Klick ja PhotoPoint ja paljud teised kaupmehed.

Järelmaksu tingimused

 • Järelmaksu saad taotleda kuni 10 000 eurot.
 • Maksimaalne tagasimakse periood on kuni 60 kuud (5 aastat).
 • Sinu igakuine sissetulek peab olema vähemalt 200 eurot (Bigbank väikelaen eeldas minimaalselt 300 euro suurust sissetulekut).
 • Järelmaksu võivad taotleda kõik, kel vanust minimaalselt 20 ja maksimaalselt 73 aastat.
 • Taotlejana pead sa olema Eesti Vabariigi kodanik või kehtivat elamisluba omav välisriigi kodanik.

Järelmaksu taotlemine

Bigbank järelmaks on võimalik saada väga lihtsalt. Selle huvi korral kaupade ostuks pöördu sooviga kaupluse töötaja poole ja esita isikut tõendav dokument. Täiendava info saamiseks võib kaupluse müüja küsida sinult nelja viimase kuu pangakonto väljavõtet. Poemüüja tutvub sinu andmetega ning annab vastuse järelmaksutaotlusele kohapeal.

Järelmaksu tasumine

Järelmaksu hakkad tagastama lepingu sõlmimisele järgneval kuul. Kusjuures eriti hea ja paindlik on see, et sobiva maksekuupäeva saad järelmaksu taotlemise käigus ise valida.

Krediitkaart

Bigbank krediitkaart kujutab endast innovatiivset ja mobiilset finantsteenust. Tegemist on mobiili äpil põhineva tootega, mille kaudu saad mugavalt esitada taotluse maksimaalselt kuni 1000 euro krediidi saamiseks. Kusjuures seda limiiti on võimalik suurendada kuni 5000 euroni.

Oma tingimuste poolest jääb ta samasse klassi enamike tavaliste krediitkaartidega. Seega on krediidi aastane intress 17% juures. Pane tähele, et intresse tasud vaid selle summa pealt, mis on sul parasjagu kasutusel. Tagasimakse kuupäevaks saad seejuures ise valida iga kuu 1. ja 10. kuupäeva vahemikus.

Krediidimaksed käivad SEB ja Swedbank kaudu, kusjuures soovi korral on raha võimalik välja võtta ka sulas.

Oluline on ka märkida, et Bigbank krediitkaart on kuumaksuvaba. Seega kui sa ei kasuta parasjagu oma krediidilimiiti, ei kaasne sulle mitte mingeid lisakulusid.

Bigbank krediitkaart – kuidas kasutada?

 • Mine bigbank.ee lehele.
 • Laadi alla äpp.
 • Täida mobiilse krediitkaardi taotlus ja allkirjasta saadud krediidileping oma ID-kaardiga.
 • Seejärel avaneb sul äpis ülevaade oma krediidilimiidi kohta.
 • Kanna endale sobiv summa oma pangakontole.

Bigbank autolaen, remondilaen ja väikelaen

Nagu ka eelpool mainitud, siis Bigbank pakub väga laia sortimenti erineva sihtotstarbega laenutooteid. Reisilaen, Remondilaen, Pulmalaen, Terviselaen, Hariduselaen ja Hobilaen on vaid mõned neist.

Järgnevalt vaatame aga täpsemalt nende populaarsemaid tooteid auto-, remondi ja väikelaenu.

Bigbank Väikelaen

Bigbank Väikelaen on mõeldud erinevateks otstarveteks ning tegemist on paindliku tarbimislaenuga summas kuni 25 000 eurot. Laenu intress algab 9,9% aastas.

Hea on see, et väikelaenu puhul Bigbank AS ei piira laenu kasutusotstarvet. Nii võid sa saadud rahaga finantseerida oma hobisid, läbida täiendkoolitusi, katta ravikulutusi või mõningaid muid ootamatuid kulutusi.

Bigbank Väikelaen – tingimused

 • Laenusumma: 500 eurot kuni 25 000 eurot
 • Intress: alates 9% laenujäägilt aastas
 • Laenuperiood: alates 12 kuud. Sõltuvalt laenusumma suurusest saab tagasimakse periood olla ka järgnev: 500- kuni 7 000- eurose laenusumma korral võib see olla kuni 60 kuud, 7 001 kuni 15 000- eurose laenusumma korral kuni 72 kuud ning 15 001 kuni 25 000-eurose laenusumma korral kuni 120 kuud ehk 6 aastat.
 • Laenu taotlemiseks on sul vajalik ette näidata vähemalt 300 eurone ametlik sissetulek ühes kuus.
 • Lepingu sõlmimise tasu: internetis allkirjastades 1,5% krediidisummast (minimaalselt 45 eurot), kontoris allkirjastades 2% krediidisummast (minimaalselt 49 eurot).
 • Laenutaotlejana peab su vanus jääma 20 ja 73 eluaasta vahele.
 • Vajalik on Eesti Vabariigi kodakondsus. Või pead sa olema Eestis elav kehtivat elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik.

Bigbank Väikelaenu taotlemine

Väikelaenu taotlemiseks tuleb sul täida laenutaotlus ja vajadusel esita koos sellega ka isikut tõendava dokumendi koopia ning oma pangakonto väljavõte. Seejärel võtab nende laenuspetsialist õige pea sinuga ühendust vajalike dokumentide ja lepingu sõlmimise täpsustamiseks. Tähelepanuväärne on see, et esialgse vastuse laenutaotlusele saad juba mõne minutiga.

Positiivse laenuotsuse korral on kõige mugavam lepingut allkirjastada internetis ID- kaardi või mobiil-ID abil. Kuid soovi korral võid minna ka nende kontorisse kohapeale. Kontorite asukohad leiab Bigbank Kontakt alamlehelt.

Bigbank Autolaen

Bigbank Autolaen pakub võimalust soetada sulle sobivat mootorsõidukit. Selleks võib olla nii auto, mootorratas kui kasvõi purjekas. Maksimaalne laenusumma on 25 000 eurot.  Laenu aastaintress algab 8,9 %-st.

Bigbank autolaen – tingimused

 • Laenusumma: 500 – 25 000 eurot
 • Sissemaks: puudub
 • Intress: alates 8,9% aastas
 • Laenuperiood: algab 12 kuust ja võib 500- kuni 10 000-eurose laenusumma korral olla kuni 60 kuud ning 10 001 kuni 25 000-eurose laenusumma korral kuni 72 kuud.
 • Kaasnevad kulud: lepingu sõlmimise tasu on digitaalselt allkirjastades 3% krediidisummast (minimaalselt 95 eurot) ja kontoris allkirjastades 3,5% krediidisummast (minimaalselt 99 eurot).
 • Omanik: auto saad kohe enda nimele registreerida.
 • Kaskokindlustus: kohustuslik kaskokindlustus puudub.
 • Laenu taotlemiseks on nõutav vähemal 300 eurone ametlik sissetulek ühes kuus.
 • Laenutaotleja vanus: 20 kuni 73 eluaastat.
 • Eesti Vabariigi kodanik või Eestis elav kehtivat elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik.

Bigbank Remondilaen

Bigbank remondilaenu saad taotleda summas kuni 25 000 eurot ja aastaintressiga alates 9,9%. Bigbank Remondilaen on mõeldud ehituseks vajalike materjalide ja tööriistade, samuti töömeeste palkamise jaoks. Samuti võid soetada selle abil sisustust või korrastada aeda või maja kõrvalhooneid.

Bigbank remondilaen – tingimused

 • Laenusumma: 500 – 25 000 eurot
 • Intress: alates 9,9% laenujäägilt aastas
 • Laenuperiood: algab 12 kuust ja võib 500- kuni 7 000-eurose laenusumma korral olla kuni 60 kuud, 7 001 kuni 15 000-eurose laenusumma korral kuni 72 kuud ning 15 001 kuni 25 000-eurose laenusumma korral kuni 120 kuud.
 • Kaasnevad kulud: internetis allkirjastades 1,5% krediidisummast (minimaalselt 45 eurot) ja kontoris allkirjastades 2% krediidisummast (minimaalselt 49 eurot).
 • Laenu taotlemiseks on nõutav vähemal 300 eurone ametlik kuupalk.
 • Laenutaotleja vanus: 20 kuni 73 eluaastat.
 • Eesti Vabariigi kodanik või Eestis elav kehtivat elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik.

Korduma kippuvad küsimused

Millised on Bigbank Väikelaenu tingimused?

Bigbank Väikelaen on mõeldud inimestele, kes on vanuses 20-73 aastat ja kelle minimaalne ametlik kuu sissetulek on 300 eurot. Laenutaotleja peab omama Eesti Vabariigi kodakondsust, kehtivat elamisluba või Eestis elamise õigust.

Mis on maksimaalsed laenusummad?

Sõltuvalt valitud laenutootest varieeruv veidi ka maksimaalne laenusumma. Meie levinuimad suurusjärgud on:
– tagatiseta väikelaen summas kuni 25 000 eurot;
– tagatiseta autolaen summas kuni 25 000 eurot;
– laen kinnisvara tagatisel alates 15 000 eurost.

Kuidas ma saan ühendust klienditoega?

Bigbank kontor asub Tallinnas Tartu mnt 18 esimesel korrusel. See on avatud esmaspäevast reedeni kella 9st 18ni. Kõik ühenduse võtmise võimalused leiad ka nende kodulehelt „Bigbank kontakt“ lehelt.

Mis on Bigbank 60- päevane rahulolugarantii?

Bigbank rahulolugarantii tähendab seda, et kui sa tunned 60 päeva jooksul alates lepingu sõlmimisest, et sa ei ole nende toote või teenusega rahul, saad tagastada võetud laenu ilma kõrvalkuludeta. Seega maksad tagasi vaid oma laenuga võetud põhiosa ilma intresside ja muude kuludeta. Sellega loetakse lõpetatuks ka sinu laenuleping. Pane tähele, et saad sellist võimalust kasutada vaid 1 kord 3 aasta jooksul.

Kui kiiresti saan vastuse oma laenutaotlusele?

Esmase vastuse annab Bigbank suisa minutitega. Lõpliku laenuotsuse saad aga hiljemalt 24 tunni jooksul.

Kas ma saan laenu ennetähtaegselt tagastada?

Jah, see võimalus sul on. Selleks tuleb sul nendega ühendust võtta helistades infotelefonile 731 1333 või saates sooviavaldus e-kirjaga aadressile info@bigbank.ee . Seejärel saadetakse sulle info tasumisele kuuluva summa suuruse kohta.

Kas ma saan võtta maksepuhkust?

Jah, Bigbank pakub võimalust taotleda osalist või täielikku maksepuhkust. Osalise maksepuhkuse ajal tasud vaid intresse, laenu põhiosamaksed jaotatakse võrdselt järelejäänud maksete vahel. Täieliku maksepuhkuse korral ei ole sul tarvidust puhkuse ajal midagi maksta. Selle aja eest kogunenud intressid tuleb sul maksta kohe koos maksepuhkusejärgse arvega. Põhiosamaksed jaotakse ka siin aga järelejäänud maksete vahel.

✅ Laen 500 kuni 25 000 € ✅ Intress alates 8,9% aastas ✅ Tingimused laenu saamiseks on üpriski head

9.0
Intress ja lisatasud
8.0
Tingimused ja paindlikkus
9.0
Veebilehe kasutatavus
8.0
Klienditugi
8.5 Hinnang
Bigbank
8.5/10