Coop Pank
9.0

Coop Pank

✅ Laen 100 - 5 000 € ✅ Intress 24,00% - 31,99% aastas ✅ Paindlikud tingimused

Avaleht » Coop Pank

Coop Pank on eestimaine laenupakkuja, kes kuulub ligi 20- le tarbijate ühistule ja selle ligi 80 000 kliendist omanikule. Nende teenuseid on usaldanud juba üle 600 000 püsikliendi.

Coop Pank kontserni kuuluvad muuhulgas Coop Pank AS, tütarettevõtted liisingutega tegelev Coop Liising AS ja eraisikute väiksemate laenude finantseerimisele keskenduv Coop Finants AS.

Krediidipank ja Coop, mis neid ühendab?

Coop on kindlasti paljudele eestlastele laiemalt tuntud eelkõige oma toidupoodide keti poolest. Varasemalt Konsumi ja Maksimarketi nimesid kandnud poed on liikunud nüüd ühise Coop Eesti alla. Uuendustega lisandus ka mitmeid finantsteenuste valikuid, mis pani ühtlasi alguse eraldiseisva ettevõtte – Coop Pank – loomisele 2017. aasta oktoobris. Uus loodud pank rajaneb varasemalt tuntud Krediidipangal, mis sai ostetud Coop Eesti poolt.  Seega pole põhjust muretseda, et ettevõte ei oma varasemaid kogemusi finantsteenuste pakkumise valdkonnas. Teadmiste pagas sellest valdkonnast saadi kaasa koos varasemalt aktiivselt toimetanud Kreedidipank Eesti ostuga.

Coop Pank laenutingimused

Coop Pank pakub lisaraha võimalust alates 21 eluaastast. Enamus laenude puhul ei ole nõutav tagatis kuid vajalik on tõestada sissetulekute olemasolu. Enamus laenude väljastamise periood on 6 kuni 72 kuud nagu ka paljudel teistel pankadel nagu TfBank.ee ning moneyzen.ee.

Vastuse oma laenusoovile saad juba mõne minutiga. Positiivse laenuotsuse korral toimub laenusumma ülekanne samuti kiiresti.

Laenusummad

Tagatiseta laenude hulka kuuluvad väikelaen, autolaen, reisilaen ja remondilaen. Nende laenude puhul on sul võimalus saada laenusumma 300 eurost kuni 15 000 euroni.

Laen kinnisvara tagatisel võimaldab sul aga vajadusel saada veelgi suuremaid summasid. Laenu tagatiseks jääb sel juhul hüpoteek kinnisasjale. Kusjuures Coop Kodulaen on võimalik võtta ka mitteeluruumina kasutatava kinnisvara tagatisel. Näiteks kui soovid laenu tagatiseks anda külaliskorterit.

Coop hoiused

Lisaks laenu- ja liisingutoodetele, pakub Coop Pank ka hoiuseid. Neid on hetkel tootevalikus 4 ja pakutav intressimäär paljudest teiste pankade poolt pakutavatest märgatavalt kõrgem.

 • Tähtajaline hoius – 1 kuu kuni 10 aastat, minimaalselt 100 eurot.
 • Kogumishoius – 1 kuu kuni 2 aastat, minimaalselt 10 eurot.
 • Kasutushoius – tähtaeg puudub, võimalus kasutamiseks igal ajal. Intressi arvestatakse päevajäägilt ja aasta baasil.
 • Lastehoius – kuni lapse 18 – aastaseks saamiseni. Minimaalne aastane juurdemaks 72 eurot.

5 põhjust, miks võtta laen ja liising Coop Pank Eesti poolt?

1. Coop Pank on seal, kus oled sina

Coop Pank on seadnud endale eesmärgiks viia oma pangateenused ja laenutooted inimestele võimalikult lähedale. Nende jaoks on oluline, et oma rahatoiminguid saaks edukalt ajada nii pealinnas kui ka kaugel Eestimaa äärealal. Seega on sul pangatoiminguid (nt avada kontot, vormistada pangakaarti ja väikelaenu, võtta välja sularaha) ja laenutaotlusi võimalus teha igas Coop Eesti poes. Kauplustes, kus asuvad pangapunktid, ootavad sind hästi koolitatud töötajad. Seega võid rahulikult oma pangatoimingutega seotud küsimustega just nende poole pöörduda. Pangakontoreid on 2018. aasta sügiseks avatud 15.

2. Kõige suurem sularahavõrk

Peale pangaautomaatide on sul sularaha välja võtmise võimalus Coopi kaupluse kassast. Seega saad Coop Panga kaardiga tasuta sularaha võtta välja 700 automaadist ja 350 Coopi kauplusest. Sedasi on sularaha saamine tehtud sulle sama kergeks, kui toidukauba ostmine. Kassad, mis väljastavad sularaha, tunned ära Sula märgi järgi. Tingimuseks on aga seatud, et sularaha väljavõtmiseks on sul vaja sooritada vähemalt 1- eurone. Väljavõetava raha minimaalne summa saab olla 5 eurot ja suurim 100 eurot ühe ostu kohta. Sõltuvalt valitud pangapaketist on määratud sularaha väljavõtmiseks ka lisatasu või sellest vabastus. Kuid pane tähele! Poel on õigus raha väljastamisest keelduda, kui nende kassas ei ole sel hetkel piisavalt sularaha.

3. Coop Pank pakub lisasoodustusi

Omades Coop Eesti pangakaarti, ei ole see sulle kasulik vaid raha välja võtmiseks ja maksevahendiks. Kuna pangakaart on seotud tihedalt kaupluste ketiga, saad sellega lisaks soodustusi kauplustes ja koguda boonuspunkte. Lisaks on neil pidevalt mingeid erikampaaniaid, millega on võimalus võita erinevaid boonuseid, auhindu ja lausa ka reaalset raha.

4. Ava konto kodust lahkumata

Kliendikonto saad avada mugavalt kodus ilma kontorit külastamata, sest nüüd saad liituda ka otse internetis. Internetipanga kasutamise võimalus avaneb sulle seejärel kohe. Pangakaart saadetakse samuti postiga koju, seega ei pea sellele eraldi kuhugi järgi minema.

5. Coop liising

Lisaks mitmetele pangatoimingutele ja laenutoodetele, pakub Coop sulle ka liisingu võtmise võimalust. Autoliising võimaldab sul kiiresti ja mugavalt soetada omale uus sõiduauto, kaubiku või väikebussi. Paindlikud tingimused on garanteeritud olenemata sellest, kas sinu uueks sõidukiks saab salongist uhiuuena välja sõitev või juba mitmeid kilomeetreid maanteel läbinud kasutatud sõiduvahend. Liisingut antakse mõlemal juhul. Liisingu soovi korral vali välja meelepärane sõiduk, täida liisingu taotlus internetis, pangakontoris kohapeal või sõiduvahendi müüja juures. Peale taotluse sinu poolset esitamist ja Coop liising esindaja läbivaatust tehakse sulle personaalne pakkumine. Kui pakutav lahendus on sulle vastuvõetav, lepib liisinguhaldur sinuga kokku edasise tegevusplaani ning juba õige pea saad uue väljavalitud sõiduki enda kasutusse. Täpsema info saamiseks autoliisingu kohta pöördu liisinguhalduri poole või kirjuta e-mail aadressile liising@cooppank.ee.

Liisingu üldtingimused:

Coop liising:

 • Laenusumma alates 5000 eurost (sh käibemaks), laenuperiood kuni 6 aastat.
 • Individuaalne intressimäär, mis on seotud 6 kuu euriboriga.
 • Sissemakse alates 0% -st.
 • Auto vanus ei tohi liisinguperioodi lõppedes olla suurem, kui 16 aastat.
 • Lepingutasu 1% sõiduki ostu summalt, kuid mitte väiksem kui 180 eurot.
 • Kohustuslik kaskokindlustus kogu liisinguperioodi jooksul.

Väikeliising:

 • Laenusumma kuni 10 000 eurot (sh käibemaks), laenuperiood kuni 6 aastat.
 • Fikseeritud intressimäär.
 • Sissemakse alates 0% -st.
 • Auto vanus ei tohi liisinguperioodi lõppedes olla suurem, kui 21 aastat.
 • Lepingutasu 1,5% sõiduki ostu summalt, kuid mitte väiksem kui 99 eurot.
 • Soovituslik kaskokindlustus kogu liisinguperioodi jooksul.

Coop Pank laenutooted – väikelaenud, tagatisega laenud, tagatiseta laenud, liisingud

Coop Pank pakub laia valikut erinevaid lisaraha võimalusi. Nii ei puudu nende valikust klassikalised laenu- ja liisingutooteid. Samuti pakutakse järelmaksu võimalust ning nagu enamus pankadele kohane, ka krediitkaarti. Uuenduslikemast laenuvõimalustest võib eraldi välja tuua arvelduskrediidi.

Nüüd aga populaarsematest laenutoodetest veidi lähemalt:

Coop tagatiseta laenud

Coop Väikelaen

Coop Väikelaen on tavapärane tagatiseta pangalaen, mis sobib igaks otstarbeks. Taotluse esitamine on võimalik mugavalt interneti teel. Soovi korral võid seda teha ka lähimas pangakontoris või mõnes suuremas Coop Eesti kaupluses.

Väikelaen pakub sulle lisaraha taotlemise võimalust kuni 15 000 eurot. Laenuperioodi vahemik on 6 kuni 72 kuud(tavaline väikelaenu pakkujate seas) ja vastuse laenutaotluse saad kõigest mõne minutiga. Positiivse laenuotsuse korral saad laenulepingu allkirjastada mugavalt kodust lahkumata ID-kaardi või Mobiil-ID-ga.

Väikelaen, tingimused

 • Laen ilma tagatiseta
 • Laenusumma 300 kuni 15 000 eurot
 • Laenuperiood 6 kuud – 6 aastat
 • Lepingutasu kuni 2% laenusummast, min 35 eurot
 • Lepingu haldustasu 1,5 eurot kuus

Laenu taotlemiseks ja saamiseks peab sul vanust olema vähemalt 21 aastat ja sa pead olema Eesti Vabariigi või Eestis alalist või tähtajalist elamisluba omav muu riigi kodanik. Sul ei tohi olla makseraskuseid  ja sa pead omama igakuist regulaarset sissetulekut. Viimasest sõltub ka sulle antav maksimaalne laenusumma. Maksegraafiku korral on igakuised osamaksed jaotatud kogu laenuperioodi peale võrdselt.

Coop Autolaen

Coop Autolaenu on võimalik taotleda ilma tagatiseta vahemikus 300 kuni 15 000 eurot perioodiga 6 kuust 6 aastani. Autolaenu võtmisega kaasnevad lisaks laenujäägilt fikseeritud intressile ka lepingu sõlmimise tasu ning igakuine lepingu haldusetasu.

Tagatisega laenud

Coop Kodulaen

Coop Kodulaen võimaldab sulle lisaraha vahemikus 7500 kuni 200 000 eurot. Tagasimakse tähtajaks on kuni 30 aastat. Intressimäära arvutamisel võetakse arvesse nii viimase 6 kuu EURIBORi kui intressimarginaali laenujäägilt. Kinnisvara ostu korral on vajalik omafinantseering. Selle suurusjärk algab 15 %-st. Pank teeb koostööd ka sihtasutusega KredEx. Seega võttes laenu KredEx käendusega, on võimalus kodulaenu esimest sissemakset mõnevõrra vähendada. Põhitagatiseks jääb üldjuhul ostetav või renoveeritav kinnisasi. Sellele seatakse panga kasuks hüpoteek. Kusjuures Coop Kodulaen pakub võimalust tagatiseks anda ka mitteeluruume.

Coop laen kinnisvara tagatisel

Kinnisvara tagatisel laen erineb Coop Kodulaenust seetõttu, et erinevalt kodu ostuks mõeldud kodulaenust, võid selle laenutoote puhul saadavat raha kasutada milleks ise soovid. Kinnisvara tagatisel laenu saad võtta vahemikus 5000 kuni 100 000 eurot. Maksimaalne tagasimaksmise tähtaeg on 20 aastat. Sarnaselt kodulaenule, seatakse ka siin laenu tagatiseks hüpoteek tagatiseks olevale kinnisvarale ning samamoodi on aktsepteeritud mitteeluruumid.

Kusjuures lisaks tavapärastele laenu saamise eeldustele (maksehäirete puudumine, vanus alates 21 eluaastast, Eesti Vabariigi kodanik, EL elamisõigust omav või Eestis alalist elamis- ja tööluba omav muu riigi kodanik jne), on kinnisvara tagatisel laenu saamiseks ka mõned lisa tingimused. Näiteks ei või laenusaaja laenuperioodi lõppemise hetkel olla vanem kui 75 aastat. Samuti on seatud erinevad tingimused sissetulekule lähtuvalt elamise piirkonnast. Nii on nõutav sissetulek kõrgeim Tallinnas ja Harjumaal. Mõnevõrra väiksem Tartus ja Tartumaal. Neist omakorda madalam saab see olla aga muudes regioonides.

Teised finantstooted

Arvelduskrediit

Arvelduskrediidi ulatuses saad sa teha ülekandeid, võtta välja sularaha ning maksta deebetkaardiga. Coop arvelduskrediidiga on sul võimalus kindlaks määratud limiidi ulatuses oma kontoga lausa miinusesse minna.

Coop Arvelduskrediidi tähtaeg on kuni 2 aastat. Sellel on märgatavalt suurem aastane intressimäär võrreldes teiste laenutoodetega. Sulle antava krediidi määr jääb vahemikku 300 eurot kuni 3500 eurot olles otseselt sõltuvuses sinu sissetulekutest ja teistest olemasolevatest rahalistest kohustustest.

Ka Arvelduskrediit eeldab vanust vähemalt 21 aastat ning regulaarse sissetuleku olemasolu.

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas avada Coop Pank Eesti arvelduskonto?

Arvelduskonto tegemine on aluseks Coop Panga teenuste kasutamiseks. Sellega on seotud kõik sinu pangatoimingud alates interneti- ja mobiilipangast lõpetades pangakaarti, arvelduste ja hoiustega.
Coop Pank Eesti arvelduskonto avamise võimalusi on sul 3. Kõige mugavam ja kiirem on pangaga liitumine interneti teel läbi iseteenindus lehe. Samuti on sul võimalus külastada endale sobivaimat pangakontori või pangapunkti Coopi kaupluses. Panka tulles ära unusta kaasa võtta kehtiv isikut tõendav dokument – ID-kaart, pass või juhiluba.
Kontorite ja pangapunktide asukohad leiad Coop Panga kodulehelt https://www.cooppank.ee/kontorid
Konto avamisel on sul võimalus valida endale sobivaim pangateenuste arvelduspakett. See võimaldab sulle oma igapäevaseid pangateenuseid soodsamalt tarbida.

Kas Coop pangal on ka interneti- ja mobiilipank?

Jah, Coop Pank pakub nii mobiilset- kui ka interneti panka. Tänu nendele on sul võimalus teha enamus pangatehinguid kellaajast, päevast ja sinu asukohast sõltumata.
Olgu siinkohal välja toodud vaid mõned neist:
– Kiire kontode ja tehingute ülevaade
– Kontonumbri saatmine e-posti teel
– Mugav maksete tegemine ja nende kinnitamine
– Maksete import ja eksport
Hoiuste, liisingute ja laenudega tutvumine ja palju muud
Mobiilipank on saadaval nii iOS seadmetele App Store’is kui ka Androidile Google Play Store’is.

Millised on laenutingimused ja võimalikud laenusummad?

Coop Pank võimaldab taotleda sul lisaraha, kui sul on vanust vähemalt 21 eluaastat. Laenutoodete valik on küllaldane, mis võimaldab laenu võtta nii tagatise olemasolul kui ilma selleta. Erinevalt mitmetest teistest laenuandjatest, aktsepteerib laenuandja kinnisvara tagatisena ka mitteleuruume.
Laenuperiood jääb üldjuhul 6 ja 72 kuu vahele. Suuremate tagatisega laenude puhul aga kuni 30 aastat.
Coop tagatiseta laenud on väikelaen, autolaen, reisilaen ja remondilaen. Nende laenude korral ulatub laenusumma 300 eurost kuni 15 000 euroni. Kodulaenu ja kinnisvara tagatisel laenu puhul on maksimaalne laenusumma aga koguni kuni 200 000 eurot.

✅ Laen 100 - 5 000 € ✅ Intress 24,00% - 31,99% aastas ✅ Paindlikud tingimused

9.0
Intress ja lisatasud
9.0
Tingimused ja paindlikkus
9.0
Veebilehe kasutatavus
9.0
Klienditugi
9.0 Hinnang
Coop Pank
9.0/10