Credit24
8.5

Credit24

✅ Laen kuni 4000 eurot ✅ Intress alates 24% aastas ✅ Tasuta maksepuhkus

Avaleht » Credit24

Credit24 kaubamärk kuulub IPF Digital Estonia OÜ-le, mille põhiliseks tegevusalaks on eraisikute kiirlaenud ja tagatiseta väikelaenud. IPF Digital Estonia OÜ on üks osa rahvusvahelisest International Personal Finance Plc grupist. Seega tunnustatud ja usaldusväärne ettevõte nii Eestis kui mitme pool mujal maailmas.

Credit24 kliente on Eestis rohkem kui 120 000 ja väljastatud laenud kokku ulatuvad enam kui 128 miljonit euroni. Head mainet ja usaldusväärsust lisab seegi, et juba kuuendat aastat järjest on kliendid tunnustanud meeldivat klienditeenindust.

Rahvusvahelisest taustast tuleneb ka kasutatav nimi – Credit24. See on aga vahel kergelt vääriti mõistmist tekitanud, eriti just suulise kõne korral. Mistõttu internetiotsingu märksõnadest on leitavad ka kredit24.ee ja gredit24.ee. Niisiis ole tähelepanelik! Õige leheni jõuad kasutades ikka nende õiget kodulehe vormingut! Vaata ka teisi laenuandjaid nagu FerratumTf bank ja Creditstar.

Millised laenud on Credit24.ee lehel saadaval?

IPF Digital Estonia OÜ poolt hallataval ww.Credit24.ee lehel on valikus kaks peamist laenutüüpi – tagatiseta lühiajalised tarbimislaenud ja krediidikonto.
Credit24 poolt väljastatavad laenud on vahemikus 50 kuni 4000 eurot. Maksimaalne tagasimakse ja laenuperiood seejuures kuni kolm aastat.

Kas ma saan avada Credit24 krediidikonto ja võtta Credit24 väikelaenu?

Jah, sul on võimalus taotleda Credit24 krediidikonto avamist ja võtta väikelaenu, kui oled vähemalt 18-aastane, sul puuduvad maksehäireid ja sa läbid edukalt krediidikontrolli.

Vastavalt seadusele on sul esmakordsel laenamisel vajalik teha ka isikutuvastus. Ühekordselt on isikutuvastus kohustuslik kõigile laenu taotlejatele. Kuid pane tähele! Juhul kui logid Credit24 iseteenindusse läbi Swedbanki või Danske Banki internetipanga paroolide, ID-kaardiga või mobiil-ID-ga, ei ole isikutuvastus enam vajalik.

Kui kiiresti ma saan laenu?

Credit24 on tuntud väga kiire töö poolest. Laenutaotluste läbivaatus käib 7 päeva nädalas ja iga päev kella 8st 22ni.

Sageli saad vastuse laenutaotlusele juba mõne minutiga ning laenud nende lehel võivad laekuda sinu kontole isegi vähem kui 15 minutiga.

Mille poolest erineb Credit24 / IPF Digital Estonia teistest Eesti laenuandjatest?

Lisaks klientide tunnustustele, omab Credit24 märki Mitmekultuuriline Eesti. See märk on tunnustuseks ettevõtetele, kes järgivad organisatsioonis võrdse kohtlemise põhimõtteid ning püüavad edendada mitmekultuurilist töökeskkonda.

Märk sümboliseerib organisatsioonisisest hoolivust ja sallivust. Nii võib leida neljast lähiriigist kokku 62 töötajat, kusjuures neist 15 on tööl ettevõtte peakontoris Tallinnas.

6 põhjust, miks peaksid laenu taotlema Credit24 kaudu

1. Mugav laenutaotlus nii internetist kui Maxima poodides

Sarnaselt enamusele laenuandjatest, saab ka selle laenuandja Iseteeninduse kaudu esitada oma laenutaotlus ja lisaraha soov mugavalt laua tagant lahkumata. Kui sulle on mugavam aga laenutaotluse esitamine niiöelda väljaspool internetti, pakub Credit24 mitmeid võimalusi ka sel teel. Nii on sul võimalus teha seda ka XX ja XXX  Maximates. Vaata täpsemat infot nende kontakt lehelt.

2. Kiired laenud veebilehelt

Laenutaotlusi vaadatakse Credit24 poolt läbi iga päev kella 8st 22ni. Kui laenuandjal on olemas kõik vajaminev info, ning sul on tehtud isikutuvastus, võib soovitud laenu ülekanne toimuda juba vähem kui poole tunniga. Kusjuures Credit24 lubadus on laenuvastuse saatmine 10 minutiga. See teeb neid üheks kiireimaks laenufirmaks Eestis. Samas pane tähele, et kui soovid laenu esimest korda, on sul vaja läbida isikusamasuse tuvastus. See tähendab aga mõningast lisa ajakulu. Seadus kohustab enne esimest korda lepingu sõlmimist laenuvõtjat ja laenuandjat silmast silma kohtuma. Seetõttu tuleb kõigil esimest korda laenu taotlevatel klientidel ära käia Credit24 esindavas Omniva postkontoris või nende peakontoris, aadressil Lõõtsa 5, Tallinn.

Kui edaspidi sisened iseteenindusse läbi Swedbanki või Danske Banki internetipanga paroolide, ID-kaardiga või mobiil-ID-ga, ei ole isikutuvastus enam vajalik. Kuid laenutaotluse võid soovi korral esitada juba enne seda kui oled (post)kontoris ära käinud, kohe pärast parooli registreerimisvormi täitmist. Hoides sedasi kokku ka ajakulu. Credit24 annab sulle lõpliku vastuse õige pea peale isiku tuvastuse tegemist. Ka laenu ülekanne toimib peale positiivse laenuotsuse tegemist sedasi kiiremini. Raha laekub Sinu isiklikule pangakontole mõni minut pärast seda, kui sinu mobiili on jõudnud positiivse laenuotsusega SMS sõnum.

3. Credit24-l on paindlikud laenud ja krediidikonto

Lisaks tavapärastele kindlate summade ja tähtaegadega tarbimislaenudele, pakub äärmiselt mugavat laenuvõimalust ka Credit24 krediidikonto. Sellega on võimalus avada endale krediidilimiit, mida saad kasutada endale sobival ajal ja mahus ning teha sinu võimalustest lähtuvaid tagasimakseid.

Samuti on sul võimalus vajadusel küsida ka maksepuhkust. See on küll tasuline teenus, kuid sellega on sul võimalus edasi lükata kõik oma osamaksed 30 päeva võrra. Maksepuhkuse taotlemiseks ei tohi sul olla hilinenud osamakseid ning sa ei saa teha seda kaks kuud järjest.

4. Lihtne ja mugav iseteenindus

Laenufirma kodulehe www.credit24.ee kaudu on laenu taotlemine äärmiselt lihtne ja kiire. Lehe ülesehitus on väga käepärane ja kasutaja jaoks mugav. Seega pole vaja karta, et taotlust esitades hätta jääd. Kui see peaks aga juhtuma, võta ühendust klienditeenindusega, kes vastavad ja aitavad sind esimesel võimalusel.

5. Credit24 rahulolugarantii

Võttes laenu Credit24.ee-st laieneb sulle ka rahulolugarantii. Tänu sellele on sul võimalus taganeda sõlmitud lepingust 30 kalendripäeva jooksul alates lepingu sõlmimisest. Selleks piisab vaid vastava taotluse saatmisest e-posti aadressile klienditeenindus@credit24.ee .

Avaldusse märgi ära oma nimi, isikukood, lepingu number, avaldus lepingust taganemise ja laenu ennetähtaegse tasumise kohta, avalduse koostamise kuupäev ja koht ning oma digiallkiri.

Seejärel, et lepingust taganemise avaldus jõustuks, oled sa kohustatud tagastama 30 päeva jooksul kogu sulle välja makstud krediidi põhiosa. Vastasel korral avaldus ei rakendu ning leping kehtib edasi vastavalt esmasele kokkuleppele.

6. Laenuandja, kes panustab Eesti ühiskonda

Nagu varasemalt märgitud, Credit24 väärtustab vastutustundlikku ja usaldusväärset ettevõtlust (märk Mitmekultuuriline Eesti). Samuti osalevad nad erinevates sotsiaalsetes projektides (www.taustajõud.ee ) ja toetavad sporti (Rahvaliiga, Credit24 Suvevolle, Credit24 Meistriliiga).

Mis on krediidikonto?

Credit24 krediidikonto sarnaneb palju väikelaenudele. Suurim erinevus tuleb aga lepingu taotluses. Väikelaenude soovi korral pead iga lisaraha vajaduse korral esitama uue laenutaotluse, krediidikonto puhul piisab aga ühest lepingust konto avamiseks. Edaspidi on sul võimalik raha ülekanne teha oma arvele ilma täiendava taotluseta.

Kusjuures laenu ülekannet saad teha täpselt siis, kui sul seda vaja on, ja just sellises summas, mille järgi hetkel on vajadus.

Millised on Credit24 krediidikonto tingimused?

 • Credit24 krediidikonto leping on tähtajatu.
 • Lepingu sõlmimiseks peab sul vanust olema vähemalt 18 aastat ja sa pead omama isiklikku mobiilinumbrit.
 • Krediidikonto taotluse esitamine ja registreerimine on tasuta. Seni, kuni sa krediidikontolt raha ülekannet ei ole teinud, ei maksa ka selle omamine sulle täiesti tasuta.
 • Ka esimene raha väljavõtmine krediidikontolt on tasuta.
 • Krediidikonto kaudu saad laenata kuni 4000 eurot. See, milline maksimaalne krediidi limiit sulle määratakse, sõltub sinu varasemast maksekäitumisest, krediidikontrollist ja üleüldisest krediidivõimekusest.
 • Krediidikonto raha kasutamiseks tuleb sul esitada mobiiliäpi või Credit24.ee iseteeninduse kaudu vastava sisuline avaldus. See on aga kordades lihtsam ja kiirem, kui esmase laenutaotluse esitamisel vorm.
 • Laenu ülekannet enda kontole saad teha oma krediidilimiidi piires ja selles mahus, mis just sinule praegu vajalik on.
 • Et hoida laenukulud võimalikult madalal, taotle just sellises summas laenu ülekannet, mis vastab kõige paremini sinu hetke vajadusele. Põhjus on see, et intressi arvestatakse kasutusele võetud krediidi limiidilt lepingus kokkulepitud määras. Ehk siis mida vähem laenad, seda väiksem on ka sinu intressikulu.
 • Laenu tagasimaksmiseks on sul kaks võimalust – tagastada kogu kasutusel olev laenulimiit korraga või igakuiste minimaalsete osamaksetena. Viimane arvutatakse sulle iga kord laenu võttes uuesti. Arvutuskäik põhineb kasutusel oleva krediidi väljamakse suurusel ja asjaolul, et see tuleb tagastada maksimaalselt 60 kuu jooksul.
 • Kasutusel oleva krediidilimiidi tasumiseks saadetakse sulle igal kuul minimaalse kuumakse arve. See koosneb põhiosast, intressist ja kokkulepitud tasudest. Arve tuleb tasuda ettenähtud tähtajaks. Tasumisega viivitamisel lisanduvad viivised vastavalt lepingus kokkulepitule.
 • Viivitades krediidikonto kohustuslike tagasimaksetega, on Credit24.ee-l õigus keelduda ka täiendavate krediidi väljamaksete tegemisest. Mõningatel juhtudel võib see lõppeda koguni lepingu ülesütlemisega. Seega ole lepingu tingimusi lugedes, ja seda allkirjastades, äärmiselt hoolikas.
 • Intressidelt säästmiseks on sul ka teine võimalus. Maksa igakuiselt tagasi enam, kui minimaalne osamakse ette näeb, ja saad kiiremini võetud laen tagasi makstud. Ühtlasi väheneb kasutusest tulenev intressikulu.
 • Pane tähele, et kui sul on tekkinud vaba raha juba enne arve saamist, võid sa igal ajal lepingu jooksul ilma piirangute ja täiendavate tasudeta laenu põhisummat tagasi maksta. Seda nii osaliselt kui ka täielikult. Samuti maksmisele kuuluvaid intresse ja muid tasusid.
 • Iga kord, kui tagastad laenu põhisummat, vabaneb sul samas ulatuses ka raha krediidikontol. See tähendab aga seda, et vajadusel saad seda uuesti kasutusele võtta.
 • Kui sul on vahetult peale krediidikonto lepingu sõlmimist soov see siiski üles öelda, saad seda teha ühekuuse etteteatamise tähtajaga. Seejuures puudub sul igasugune kohustus oma valiku selgitamiseks. See aga ei vabasta sind kasutusel oleva krediidilimiidi tagastamisest. Vastavalt lepingus kokkulepitule kuulub see igal juhul tasumisele ja hiljemalt 30 päeva jooksul alates taganemisavalduse esitamisest.

Ole teadlik, et lepingust taganemise avaldus tuleb sul esitada 14 päeva jooksul alates lepingu sõlmimisest või lepingu dokumentide kättesaamisest.

Lisaküsimuste korral pöördu julgelt klienditeenindusse.

Kontaktid:

www.credit24.ee

Lühinumber: 1324

Telefon: +372 614 3400

E-mail: klienditeenindus@credit24.ee

Korduma kippuvad küsimused

Kes saab laenu taotleda?

Credit24 Eesti pakub laenu kõigile, kellel on vanust vähemalt 18 aastat. Laenu taotlejana pead elama alaliselt Eestis ja sul ei tohi olla maksehäireid.  Samuti on vajalik kindla sissetuleku olemasolu ning arvelduskonto mõnes Eesti pangas.

Kui suur on väikelaen?

Väikelaen pakub laenusummasid vahemikus 50 kuni 4000 eurot.

Mis on väikelaenu tingimused?

Väikelaen on makseperioodiga 3 kuni 36 kuud. Maksimaalne krediidikulukusemäär 56,39%.

Mis on Credit24 krediidikonto eelised väikelaenude ees?

Krediidikontol on tasuta lepingu sõlmimine. Seni kuni sa ei teosta krediidikontolt raha ülekannet oma arvelduskontole, ei kaasne sulle ka mingeid konto halduse ega muid tasusid. Samuti on tasuta esimene krediidikontolt väljavõetav raha.
Krediidikonto kasutamine on samuti paindlikum kui tavalised Credit24 väikelaenud seda võimaldavad. Iseteenindusse on sul ligipääs ööpäevaringselt ja iga päev.

Mis on krediidikonto limiidid?

Krediidikonto limiidid – miinimum 100 eurot, maksimum 4000 eurot. Väljamakse suuruse ja kordade arvu saad seejuures valida ise. Kasvõi 10 korda ja korraga 10 eurot. Peaasi, et väljamaksete kogusumma ei ületa krediidilimiiti, mille endale lepingut sõlmides valisid.

Kuidas saada kõige soodsamat laenu?

Laenud Credit24 krediidikontolt võimaldavad sul ise oluliselt kaasa rääkida võetava laenu lõppkulude suuruse osas. Laenukulude kokkuhoiuks on sul kaks võimalust:
Lisaraha vajaduse korral taotle just sellises summas laenu ülekannet, mis vastab kõige paremini sinu hetke vajadusele. Krediidikonto lepinguga määratud intressi arvestatakse kasutusele võetud krediidi limiidilt lepingus kokkulepitud määras. Seega mida vähem laenad, seda väiksem on ka sinu intressikulu.
Laenu tagastamisel on sul mitu võimalust. Sa võid maksta tagasi korraga kogu kasutusel oleva laenulimiidi või tasuda igakuiselt minimaalsete osamaksetena. Kui valid teise variandi ja maksad igakuiselt tagasi enam, kui minimaalne osamakse ette näeb, väheneb su laenu tagasimaksmise periood. Tänu sellele aga kahanevad laenu kasutusest tulenev intressikulud.

Kas mul saab olla nii laen kui ka krediidikonto?

IPF Digital Estonia OÜ tingimused ei võimalda omada mõlemat laenutoodet korraga. Seega pead sa valima, kas võtta Credit24 väikelaen või avada krediidikonto leping.

✅ Laen kuni 4000 eurot ✅ Intress alates 24% aastas ✅ Tasuta maksepuhkus

9.0
Intress ja lisatasud
8.0
Tingimused ja paindlikkus
9.0
Veebilehe kasutatavus
8.0
Klienditugi
8.5 Hinnang
Credit24
8.5/10