Creditstar
7.5

Creditstar

✅ Laen kuni 5000 eurot ✅ Täiesti digitaalne taotlemine ✅ Vastus koheselt

Avaleht » Creditstar

Kliendid mitmelt poolt maailmast ja ettevõtte pikaajaline laenuturul oleku kogemus annab sulle kindlustunde, et Creditstar laenud on usaldusväärsed.

Creditstar Estonia AS on üks rahvusvahelise finantseerimisettevõtte Creditstar Group liige. EestiS tegutseb juba aastast 2006 ning on saanud üheks suurimaks ja on vanimaks online laenupakkujaks Eestis, kelle üheks põhitooteks on kiirlaen. Teised laenuandjad, kes pakuvad ka head teenust on näiteks Ferratum, ja Coop pank.

Creditstar.ee valikus on üks laenutoode – laenukonto, mis on sarnane mitmete teiste ettevõtete poolt pakutava krediidikontoga.

Mida Creditstar.ee laenukonto endast kujutab?

Creditstar Eesti pakutav laenutoode on personaalne laenukonto, mis on oma olemuselt nagu virtuaalne krediitkaart. See www.Creditstar.ee lehelt taotletav laen annab sulle paindliku ja mugava lisaraha kasutamise võimaluse. Sedasi on sul võimalik tagada endale kindlustunne  ka kõige ootamatute väljaminekute osas.

Creditstar laenukonto omamine on sulle tasuta. Kui soovid sinu jaoks määratud limiidi ulatuses laenu ülekannet, tuleb selleks esitada taotlus. Seega maksad tasu ainult siis, kui kontolt on tehtud väljamakseid, ja siis ka ainult selle summa pealt, mille parajasti kasutada soovid.

Kellele on laenukonto mõeldud?

Creditstar laenukonto sobib kõigile, kes sooviksid omada kindlustunnet, et planeerimatute väljaminekute korral on lisaraha saamise võimalus vaid mõne hetke kaugusel.

Mis on Creditstar laenu tingimused?

Creditstar laenukonto avamiseks peab sul olema vanust vähemalt 18 aastat. Sa pead olema Eesti Vabariigi kodanik või omama siinset alalist elamisluba. Samuti on vajalik isikliku pangakonto olemasolu ja isikutuvastuse läbimine Omniva postkontoris või Creditstar kontoris.

Kas Creditstar laen maksehäirega on võimalik?

Creditstar laenukonto avamine maksehäire esinemisel on võimalik. Kuid pane tähele, et laenu väljamakseid ei saa sulle teostada enne, kui oled lahendanud tekkinud rahalised probleemid.

Maksehäirete puudumine tehakse kindlaks nii esmakordsel laenu väljamaksmisel kui ka iga kord enne, kui sulle täiendavat lisaraha antakse.

Maksehäirete kannete olemasolu või nende puudumist saad kontrollida E-seif keskkonnas. Enda kohta tehtavad päringud on tasuta.

7 põhjust, miks kasutada laenu võtmiseks Creditstar  laenukontot!

1. Kiire ja lihtne laenukonto avamine

Nii Creditstar laenukonto esmakordset avamist, kui selle kasutamist, saad taotleda ööpäevaringselt ja 7 päeva nädalas. Taotlusi vaadatakse läbi Credit Star Eesti lahtioleku aegadel iga päev vahemikus hommikul 9st õhtu 21ni. Kui sul puudub laenukonto, kuid on vajadus kiire lisaraha järele, võid esmase taotluse esitada kohe koos oma personaalse laenukonto avamisega.

www.creditstar.ee veebikeskkond on väga moodne ja kasutajasõbralik nii arvutist kui erinevatelt mobiilsetelt seadmetelt kasutades. Seetõttu saab ka taotlusi esitada nii internetis kui ka SMSi teel.

Personaalset laenukontot omavale kliendile on teenus kättesaadav 24h.

2. Kuidas saada laenu SMS-i teel?

Laenukonto kasutamise taotluse saad esitada sõnumi teel siis, kui sul on täidetud kolm tingimust:

 • Sul on creditstar lehel avatud ja aktiivne personaalne laenukonto.
 • Sulle on antud positiivne laenuotsus laenukonto kasutamiseks.
 • Su laenulimiit on kogu ulatuses kasutamata.

On oluline märkida, et kui oled oma Creditstar laenukontolt teinud juba väljamakseid, siis telefoni teel lisaraha juurde taotleda ei saa. Sellisel juhul pead lisaraha soovi korral tegema taotluse veebikeskkonna vahendusel.

3. Tasuta laenukonto avamine ja haldus

Creditstar laenukonto avamine on sulle täiesti tasuta. Samuti ei teki sul lisakulusid, kui oled konto avanud, kuid see ei ole aktiivses kasutuses. Teisisõnu – sa võid avada endale laenukonto juba kasvõi praegu. Sedasi saad kindlustunde, et lisaraha vajaduse korral on sul kiire võimalus selle summa taotlemiseks ja laenu ülekandeks olemas. Kulusid sinu jaoks sellest aga ei teki. Samuti ei kaasne laenukonto avamisega ka mingeid kontohaldustasusid.

Taotluse laenu kasutusele võtuks teed aga alles siis, kui sul peaks reaalselt tekkima olukord täiendavate rahaliste väljaminekute katmiseks.

4. Väljamaksed sinule sobivas summas

Maksimaalne Creditstar laenukonto laen on summas kuni 2000 eurot. Sinu jaoks personaalne laenulimiit pannakse paika peale Creditstar Eesti poolt teostatud krediidikontrolli ja maksehäirete registri ning muude lepinguga paika pandud tingimustele vastavusega tutvudes.

See aga, mis summa sa soovid enda kontole kasutamiseks võtta, ei pea olema üldsegi mitte maksimaalne pakutav laenulimiit. Ehk siis kui sinu personaalne laenukonto laenulimiit on 1500 eurot, kuid käesoleval hetkel vajad vaid 100 eurot lisaraha, saadki taotleda just selle laenu ülekannet.

5. Kas ma saan taotleda lisalaenu Creditstar.ee -st, kui olen kord juba laenukontolt väljamakse teinud?

Jah, see võimalus sul on. Kui mõne aja pärast tekib uus täiendava väljamakse vajadus, saad seda vabalt teha taaskord selles summas, mille järgi soovi on. Sedasi saad vabalt toimetada kuni su laenukontol on vaba krediidilimiiti. Eelmise näite põhjal jäi sul 1500 eurost vabaks kasutamiseks veel 1400 eurot. Seega võid uue taotluse esitada kuni 1400 euro ulatuses.

Pane aga tähele, et sul ei tohi olla võlgnevusi juba olemasoleva laenu tagastamisel.

6. Võimalus ise valida, kui palju maksad intresse

Kulude kokkuhoiu mõttes on äärmiselt oluline, et esitad laenutaotluse just käesoleva hetke vajadustele vastavale laenusummale. Põhjuseks on see, et Creditstar arvestab intresse vaid nende päevade eest, mil sa laenuraha päriselt kasutad. Väga hea on meeles pidada, et sa võid laenu tasuda ka enne määratud tähtaega. Seega, kui leiad, et sul on võimalus laenusumma algsest tähtajast kiiremini tagasi maksta, on tulemuseks rahavõit väiksemate intresside näol. Näiteks võtsid laenu 60ks päevaks, kuid 40 päeva pärast on sul juba  piisavalt vaba raha, et tasuda kogu laenu põhiosa tagasi. Niisiis võidad koguni 20 päeva intresside arvelt!

7. Laenusumma tagasimakse pikendamise võimalus

Kui peaks aga juhtuma, et sul ei ole võimalus tagasimakse päeval laenu tasuda, saad tagastamise aega pikendada 15 või 30 päeva võrra. Peale seda pikeneb lihtsalt laenuperiood ja kõik sellega kaasnevad maksepäevad 15 või 30 päeva jagu.

Laenu pikendamist saad teha mugavalt creditstar.ee veebilehe  kaudu. Kuid toimingu kinnitamiseks tuleb sul maksta ka pikendamistasu.

Mis on Creditstar laenukonto?

Creditstar Eesti laenukonto (mitmel ettevõttel kasutusel ka krediidikonto nime all) põhineb niiöelda sulle määratud maksimaalse laenulimiidi määramises, mida saad oma äranägemist järgi vabalt kasutada.

Laenukonto on sobiv kõigi ettenägematute kulude katteks. Creditstar laenu saad taotleda maksimaalselt 2000 euro ulatuses ja tähtajaga kuni 1 aasta.

Kuidas käib laenukonto taotlemise protsess?

 • Esmalt valid välja soovitud laenulimiidi ja esitad Creditstar laenukonto avamise taotluse.
 • Laenukonto avamiseks pead sa olema vähemalt 18 aastane Eesti Vabariigi kodanik või omama siinset alalist elamisluba. Lisaks on vajalik, et sul oleks isiklik pangakonto.
 • Kui sul esinevad maksehired, saad küll laenukonto avada, kuid väljamakseid ei tehta enne, kui võlgnevused on tasutud.
 • Vastavalt seadusele on sul laenukonto avamiseks vajalik ka isikutuvastuse läbimine. Seda saad teha mugavalt nii endale sobivaimas Omniva postkontoris või Creditstar kontoris aadressil Lõõtsa 5, Tallinn.
 • Creditstari laenukonto avamine on täiesti tasuta. Samuti ei kaasne mingeid lisakulusid seni, kuni sa ei esita sooviavaldust raha kasutusele võtuks.

Avatud laenukonto võimaldab sul aga lisaraha vajaduse korral seda iga hetk taotleda kasvõi SMS-i teel.

Kuidas toimuvad Creditstar laenukonto väljamaksed?

 • Kui sulle on avatud personaalne laenukonto, ja määratud sellele laenulimiit, saad hakata taotlema laenu väljamakseid määratud limiidi ulatuses.
 • Samas sa ei pea lisaraha võtma kogu laenulimiidi ulatuses. Võid seda teha just täpselt nende summade kaupa, mida reaalselt hetkeolukorras vajad.
 • Soovitud summa saamiseks on sul vajalik esitada sooviavaldus. See on aga tunduvalt lihtsam ja kiirem, kui seda oli esialgne laenukonto avamise leping.

Kuidas toimub laenu tagasi maksmine?

 • Sul on võimalus Creditstar laen tasuda nii korraga kui osade kaupa. Just sellise tempoga nagu sulle kõige sobivam on. Kusjuures, kui peaks tekkima enne laenuperioodi lõppu juba võimalus laen kogu ulatuses tagasi maksta, on ka see võimalus täiesti olemas. Boonuseks on siinkohal veel see, et sedasi saad oluliselt kokku hoida ka laenukuludelt, sest intresse maksad ju vaid nende päevade eest, mil laenu põhiosa sinu kasutuses on.
 • Kui sul aga selgub, et maksepäeval ei ole laenu tagastamise võimalust, saad esitada avalduse maksetähtaja pikendamise 15 või 30 päeva võrra. Peale seda pikeneb lihtsalt laenuperiood ja kõik sellega kaasnevad maksepäevad vastava arvu päevi.
 • Laenu pikendamist saad teha mugavalt creditstar.ee veebilehe kaudu.
 • Maksetähtaja pikendamise kinnituseks tuleb sul tasuda pikendamistasu.

Seega on taotlemine lihtne ja kiire, kõige rohkem võtabki aega laenukonto avamisel isikutuvastus. Pärast selle tegemist ei pea sa edaspidi enam vaeva nägema ning piisab vaid sõnumi saatmisest või oma Creditstari veebikontole logimisest.

Korduma kippuvad küsimused

Kes saavad Creditstar laenukonto avada?

Creditstar laenukonto saavad avada kõik Eesti Vabariigi kodanikud või siinset alalist elamisluba omavad isikud, kellel on vanust vähemalt 18 aastat.

Kas ma saan avada Creditstar laenukonto, kui mul puudub pangas arveldusarve?

Ei, Creditstar laenukonto avamiseks peab sul pangas olema isiklik arvelduskonto.

Kas Creditstarist saab laenu isikutuvastuseta?

Vastavalt Eestis kehtivale seadusele peavad kõik laenu taotlevad inimesed läbima isikutuvastuse. Seda on sul võimalus teha nii endale sobivaimas Omniva postkontoris kui ka Creditstar Tallinna kontoris aadressil Lõõtsa 5.

Kas Creditstar laenukonto avamine on tasuline?

Ei, Creditstari krediidikonto avamine on tasuta. Samuti ei kaasne sellega kõrvalkulusid nagu näiteks konto haldustasu jms.

Kui kiiresti laekub Creditstar laen?

Laenukonto avamine ja laenusumma avalduse esitamine võtab aega ligikaudu 10-15 minutit. Taotlused vaadatakse Credit Star Eesti lahtioleku aegadel igal nädalapäeval hommikul 9st õhtu 21ni. Nende läbivaatamine võtab kõigest mõned minutid. Loetud minutid peale positiivse laenuotsuse saamist võidki juba laenu ülekannet ootama jääda.
Päris esimesel korral on vaja läbida ka isikutuvastus.

Kas uue laenu taotlusel on vaja sõlmida uus leping?

Ei, kui oled kord juba avanud Creditstar laenukonto, ei ole vajadust uut laenu soovides lepingut taaskord sõlmida. Edaspidi piisab vaid sellest, kui esitad sooviavalduse vajamineva raha taotlemiseks.

Kas ma saan laenu, kui mul on maksehäire?

Laenud maksehäirega ei ole võimalikud. Seda nii laenuandja kui ka sinu enda huvides. Küll aga on sul võimalus avada laenukonto ning peale seda, kui oled oma võlgnevused korda saanud, on sul kohe võimalik taotleda ka uusi laene.
Sellises olukorras ole aga tavapärasest veelgi tähelepanelikum ja kaalu oma uus laenuotsus põhjalikult läbi. Iga laen on kohustus, mis tuleb hoolikalt läbi mõelda. Samuti on äärmiselt vajalik enne iga lepingu sõlmimist tutvuda lepingu tingimustega ja sellega kaasnevate kohustustega.

✅ Laen kuni 5000 eurot ✅ Täiesti digitaalne taotlemine ✅ Vastus koheselt

7.0
Intress ja lisatasud
8.0
Tingimused ja paindlikkus
7.0
Veebilehe kasutatavus
8.0
Klienditugi
7.5 Hinnang
Creditstar
7.5/10