Etoro
9.3

Etoro

✅ Minimaalne investeering 47€✅ On olemas demoversioon, kus saab harjutada investeerimist ✅ On unikaalne sotsiaalne CopyTrading funktsioon ✅ Saab kaubelda tuntud aktsiate ja valuutatega

Kauplemisega kaasneb risk. CFD-d on riskantsed instrumendid. 79% tavainvestoreid kaotavad CFD-ga kaubeldes raha.

Avaleht » Etoro

eToro on 2007. aastal loodud ettevõte, mille eesmärk on muuta investeerimine ja kauplemine internetis kõigile võimalikuks. Hetkel kasutab eToro kauplemisplatvormi üle kuue miljoni inimese maailmas. See on märk firma usaldusväärsusest ning toote enda kvaliteedist. Turvalisuse märgiks on ka see, et ettevõtte tegevus on reguleeritud CySECi ja FCA poolt.

Kuigi eToro koduleht ning süsteem on ingliskeelne ja kogu tegevus käib USA dollarites, on tegemist rahvusvahelise platvormiga. Kogemusest saadavad osa võtta ka eestlased. Registreerimine on ülilihtne, seda saab teha ka lihtsalt läbi Facebooki sisse logides.

eToro eelised algaja investori jaoks

Algajatele on eToro platvorm vägagi kasulik koht, kus saada aimu sellest, mis on investeerimine. Ettevõte pakub alustavatele klientidele võimalust läbida kursuseid või avada endale demokasutaja, kus saab katsetada platvormi funktsioone ning riskivabalt tehinguid läbi mängida. Iga kasutaja, kes avab demokonto, saab 100 000 dollarit virtuaalraha strateegiate harjutamiseks. Nii saab algaja koguda valdkonna kohta tarkusi, ise asju katsetada, kuid samas ei pea muretsema finantsiliste hävingute pärast. Hiljem, kui kõik vajalikud oskused on õpitud, saab avada endale tavakonto ning kauplemisega lihtsalt alustada.

Veebilehe disain on samuti tehtud võimalikult lihtsaks, et ka algaja investor saaks kiiresti selgeks õppida kõik vajalikud nupud, tuled ja viled. Tehingu algusest lõpuni tegemiseks tuleb teha vaid paar klõpsu. Oma lemmikpaarid saab lisada ka watchlist’iet need oleksid kiiresti kättesaadavad. eToro pakub oma klientidele ka mobiiliversiooni ehk oma tehinguid ja olukorda turul saab jälgida ka siis, kui ollakse kodust eemal.

Muidugi leiab eToros endale tegevust ning põnevust ka juba kogenud kaupleja, kes soovib oma oskustega lisaraha teenida.

Sotsiaalne kauplemine ehk copytrading

eToro muudab kauplemise sotsiaalseks CopyTrading süsteemiga. See on patenditud süsteem, mille puhul saab kasutaja üks ühele jäljendada teiste kauplejate tehinguid. Kui jäljendatav teeb mingi tehingu, teeb eToro platvorm automaatselt sama tehingu ka kasutaja eest, kes jäljendab seda kauplejat. Selline süsteem on vägagi mugav just algajale, sest põhimõtteliselt teeb keegi kogenum töö tema eest ära, kuid võimalus teenida jääb ikka alles. Samas on see ka võimalus jälgida teiste käike ning nii paremini turu käitumist ning nutikaid strateegiaid mõista. Endale sobiva jäljendatava leidmine on üpriski lihtne: eToro pakub erinevaid filtreerimisvõimalusi, näiteks asukoht, keskmine riskiskoor, konto kinnitamisstaatus jms. Loomulikult tasuks valida jäljendamiseks selline kasutaja, kelle kasutaja on kinnitatud ning riskiskoor madal.

See funktsioon ei too aga kasu vaid algajatele või neile, kes soovivad jäljendada kogenumate tehinguid. Funktsiooni teine külg on populaarse investori programm. Need kasutajad, kelle tehinguid kopeeritakse, saavad liituda nimetatud programmiga. Populaarsetele investoritele makstaksegi selle eest, et teised kasutajad jäljendavad nende tehinguid ja edukale kauplejale võib selline programm sisse tuua päris meeldiva boonuse.

eToro on platvorm, mille vahendusel on võimalik investeerida mitmetesse vahenditesse nagu näiteks aktsiatesse, krüptovahenditesse ja CFD-desse. Pea meeles, et CFD-d on keerulised instrumendid ning nende korral on väga kõrge risk kaotada oma raha väga kiiresti. 75% tavainvestoritest kaotavad CFD-dega kaubeldes oma raha.

Enne investeerima asumist peaksid sügavalt mõtlema, kas sa tunned CFD-sid piisavalt ning kas sul on rahaline võimekus, et toime tulla potentsiaalselt suure rahakaotusega. Mineviku sooritus pole viide tuleviku sooritusele. Krüptovaluutad on volatiilsed instrumendid, mis võivad väga lühikese aja jooksul väga suurelt kõikuda ning seega ei sobi need kõikidele investoritele.

Krüptovahendid pole reguleeritud ning seega puudub EL-is nende järelevalve.

Kauplemisega kaasneb risk. CFD-d on riskantsed instrumendid. 79% tavainvestoreid kaotavad CFD-ga kaubeldes raha.

✅ Minimaalne investeering 47€✅ On olemas demoversioon, kus saab harjutada investeerimist ✅ On unikaalne sotsiaalne CopyTrading funktsioon ✅ Saab kaubelda tuntud aktsiate ja valuutatega

9.0
Intress ja lisatasud
9.0
Tingimused ja paindlikkus
10.0
Veebilehe kasutatavus
9.0
Klienditugi
9.3 Hinnang
Etoro
9.3/10