Ferratum
8.0

Ferratum

✅ Laen kuni 3000 eurot ✅ 1 eurone tasu 30 päevase laenu puhul ✅ Osamakse alates 10 eurost

Avaleht » Ferratum

Ferratum Estonia OÜ on Eesti turul tegutsenud juba 2006. aasta augustist, olles seega esimene kiirlaenude pakkuja Eestis.
Ferratum Group laenuteenuseid kasutab enam kui 2 miljonit klienti 22 riigist üle maailma. Et seejuures pakkuda profesionaalset ja kvaliteetset teenust igale kliendile, töötab asutuses üle 320 pühendunud professionaali.
Alates 2012. aasta septembrist omab Ferratum Grupi tütarettevõte Ferratum Bank p.l.c ka pangalitsentsi. Väikelaenusid ja muid väikelaenudega sarnaseid teenuseid pakub Ferratum Bank p.l.c alates 2014 aasta aprillist.
Usaldusväärsus ja läbipaistvus, professionaalne ja eetiline käitumine ning klientide vajadustele kiire reageerimine. Tänu kõigele neile omadustele on ettevõte saanud kõrgeid hinnanguid nii klientidelt kui äripartneritelt. Teised head laenuandjad on näiteks TfbankBondora.ee ja Coop pank.

Ferratum Bank väikelaenud, kiirlaenud ja laenulimiit

Väikelaen (tarbimislaen), kiirlaen ja laenulimiit on kolm erinevat Ferratum Bank väikelaenu. Seejuures väljastatavad laenusummad on alates 35 eurost kuni 600 euroni.

Millest sõltub väljastatava laenusumma maksimaalne suurus?

Väljastatava laenu maksimaalne suurus oleneb sellest, kas oled varasemalt Ferratum laenutooteid kasutanud. Näited:

  • Esmakordsel laenu taotlemisel on sul võimalus laenata 35 – 250 eurot. Laenu tagastamise tähtaja saad valida vahemikus 15 – 30 päeva.
  • Teistkordsel Ferratum Bank laenutaotluse esitamisel on sul võimalus valida maksimaalseks laenusummaks juba 280 EUR. Laenu tagastamise tähtajaks saad seejuures valida samuti kas 15 päeva või 30 päeva.
  • Alates kolmandast laenutaotluse korrast on võimalik maksimaalne laenusumma kuni 600 eurot. Samuti on sul nüüd võimalus pikemale laenuperioodile. Seega näiteks laenusummade 100, 160, 220, 300, 500 ja 600 EUR puhul on laenu tagastamise tähtajaks võimalik valida ka 60 päeva. Sel juhul tuleb laen tagastada kahes osas ja kahe võrdse kuumaksega.

Väikelaen sobib kiirete ja lühiajaliste kulutksuste finantseerimise

Laenuperioodi pikkus sõltub valitud laenutootest. Minimaalseks lepingu pikkuseks on 1 kuu, maksimaalne ulatub 3 aastani.

Kiirlaenu, tarbimislaenu ja laenulimiiti tingimused

Ferratum laenud on mõeldud eraisikutele. Kiirlaenu ning laenulimiidi taotluse esitamiseks pead sa olema vähemalt 19 aastane. Tarbimislaenu minimaalne vanusepiir on aga 25 aastat. Kõrgeim võimalik iga, mil laenu saab taotleda, on 70 eluaastat (kaasa arvatud).

Kõikide laenude taotlemise tingimuseks on alalise elukoha ja sissekirjutuse omamine Eesti Vabariigis.

Laenutaotluse esitamine Ferratum iseteeninduses

Laenutaotluse saab esitada nii SMSi teel (ühe SMS sõnumi hind on 0,32 EUR), kui ka arvuti või mobiiliga Ferratum iseteeninduses aadressil www.ferratum.ee .

Laenu saad taotleda iga päev ja ööpäevaringselt. Laenutaotlustele vastatakse tööaegadel esmaspäevast reedeni kella 8.00-20.00 ja laupäeval ning pühapäeval kella 10.00-18.00. Kui taotlus on esitatud väljaspool tööaega, siis saad vastuse järgmise päeva hommikul.

7 põhjust, miks Ferratum Bank on sinu jaoks parim valik

1. Väga soodne kiirlaen esmakordsel taotlemisel

Võttes Ferratum.ee kiirlaenu esimest korda, on sul võimalus laenata kuni 250 eurot. Seejuures on sul võimalus valida tähtajaks kas 15 või 30 päeva. Mis teeb aga Ferratumi kiirlaenu uutele klientidele väga meelepäraseks on asjaolu, et uued kliendid saavad laenu vaid 1 euro suuruse laenutasuga!  Näiteks kui laenad 100 eurot, maksad 30 päeva pärast tagasi 101 eurot, laenad 250eurot 1 kuuks, maksad tagasi 251 eurot ja nii edasi!

2. Lihtne taotlus ja kiire laenuotsus

Ferratum väikelaenu taotlemine on sulle tehtud ääretult lihtsaks. Laenuandja ise lubab, et kuna kogu nende taotlemise protsess on nii läbimõeldud, võtab see sul aega maksimaalselt 5 minutit. Sellele lisanduvad vaid veel mõned minutid, mis kuluvad sinu laenutaotluse hindamiseks laenuhaldurite poolt.

Kogu Ferratum laenutaotluse protsess on algusest lõpuni tehtav internetis. Seega on sul vaja vaid ID-kaarti või Mobiil-IDd enda tuvastamiseks. Vaid loetud minutid peale taotluse saatmist ja positiivset laenuotsust, laekub ka raha sinu pangakontole.

3. Sularahas laenamise võimalus

Enamus laenuandjaid ei võimalda laenu sularahas. Ferratumi puhul see aga nii ei ole. Seega kui sul peaks olema vajadus lisaraha saamiseks just sularahas, võid selle sooviga pöörduda nende poole esitades laenutaotluse. Sularahas laenamist hindavad sageli just need inimesed, kelle kodu läheduses asub Omniva postkontor, kuid puudub pangaautomaat.

4. Isikutuvastuse võimalus internetis

Ferratum Grupp võimaldab uutele klientidele teha isikutuvastust ka interneti teel. See on suur eelis ja pluss ning aja kokkuhoiu võimalus. Valdava osa laenuandjate puhul on sul isikutuvastuseks vajalik minna endale sobivaimasse Omniva postkontorisse või laenuandja kontorisse kohapeale. Võttes laenu Ferratumist, saad selle protsessi läbida aga internetis ID-kaardi abil.

5. Ferratum.ee laenulimiit pakub kiiret ja paindlikku lisaraha võimalust

Lisaks klassikalisele kiirlaenule ja väikelaenule, on laenuandja toodete seas ka laenulimiit. See on paindlik ja mugav alternatiiv kiirlaenule. Oled ehk kuulnud teiste laenuandjate tooteid nagu krediidilimiit, krediidikonto ja laenulimiit. Just täpselt samal põhimõttel töötab ka Ferratum laenulimiit.

Laenuraha soovi korral lepingut sõlmides pannakse üheskoos sinuga paika kindel limiit, mille piires lisaraha kasutada saad. Lepinguga on paika pandud ka laenu tagasimakse kuupäev ja minimaalne kuumakse. Kuid sul on alati võimalus maksta enam, kui seda näeb ette määratud minimaalne makse. Sedasi saad sa oluliselt kaasa rääkida laenuperioodi lõpus kokku tasutud intressikulu osas. Ehk siis – mida enam igakuiselt laenu põhiosa tagastad, seda väiksemaks kujuneb laenu lõplikul tagasimaksmisel kokku tasutud intresside summa.

6. Laen ilma palgatõendita

Ferratum Bank ei küsi sinu töökohalt väikelaenude taotlemiseks palgatõendit. Ferratum lähtub seadusest tulenevast vastutustundliku laenamise põhimõttest. Asutuse töötajad teevad enne lepingu sõlmimist põhjaliku laenuanalüüsi. Selle käigus esitatud pangakonto väljavõte on aga piisav, et teha sinu jaoks sobivaim laenupakkumine. Laen palgatõendita ei tähenda aga seda, et sissetulekute tõendamise vajadust sul üldse olema ei peaks. Tänapäeval laekuvad palgad ju enamjaolt arvelduskontole, kust vastavad kanded on nähtavad ka ilma tööandja palgatõendita.

7. Tegemist on usaldusväärse laenuandjaga

Kogu Ferratumi tegevus on reguleeritud finantsjärelvalve asutuse poolt. Ferratum Grupp kuulub nii Financial Conduct Authority (FCA) kui ka Tarbijakrediidi Kaubandus Assotsatsiooni (Consumer Credit Trade Association – CCTA) liikmete hulka.

Kas Ferratum kiirlaen ja tarbimislaen võimaldavad maksepuhkust?

Mitmete suuremate pühade ja tähtpäevade eel on sage küsimus, et kas Ferratum kiirlaenu ja tarbimislaenuga on võimalus kasutada ka maksepuhkust.

Ferratum Grupp üldjuhul maksepuhkust ei võimalda.  Põhjuseks see, et hetkeline maksekoormuse vähendamine tähendab üldjuhul makseperioodi pikenemist ja laenu kallinemist. Intresside arvestamine käib ju üldjuhul ka selle aja eest, mil olid maksepuhkusel.

Laenulimiidi maksepuhkus

Küll aga on maksepuhkust võimalus saada väikelaenust ja kiirlaenust veidi paindlikumatel tingimustel töötava laenulimiidi korral.  Ferratum Bank p.l.c. pakub maksepuhkust laenulimiidi miinimumsumma maksekohustusteks 1 kuuks. Tingimustes on ette nähtud, et maksepuhkuse saamiseks peab sul tasutud olema vähemalt üks laenulimiidi  arve. Kui sulle on esitatud juba mitmeid arveid, peavad ka need olema tasutud ja seda tähtaegselt. Ferratum maksepuhkuse kasutamise võimalus on sul maksimaalselt 2 korda 12 kuulise perioodi jooksul. Kusjuures need kaks kuud ei saa olla järjestikku. Maksepuhkust ei saa vormistada ka arveldusperioodil, mille eest on sulle juba arve väljastatud.

Maksepuhkus ei vabasta sind aga võetud laenusummalt tasumisele kuuluvate viiviste maksmisest. Samuti pikeneb maksepuhkuse võrra su laenuperiood.

Maksepuhkuse soovi korral täida avaldus www.ferratum.ee lehel asuval iseteeninduses ja edasta see sealt laenuandjale. Klienditeenindajad vaatavad selle üle 1 tööpäeva jooksul. Seejärel saadetakse sinu e-mailile otsus maksepuhkuse saamise / mitte saamise kohta.

Ferratum poolt väljastatud väikelaen on finantskohustus

Seega enne laenukohustuse võtmist tutvu hoolikalt Ferratumi laenutingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega. Samuti mõtle täpselt läbi, millise perioodi jooksul oleks sul laen võimalik tagasi tasuda. Mida lühem laenuperiood, seda soodsam laen, kuid ka kuumaksed on kõrgemad. Niisiis katsu teha võimalikult realistlikke otsuseid.

Alati me siiski tulevikku ette ei näe ja kui peaks tekkima, et sul on raskusi võetud kohustuste täitmisega, võta koheselt ühendust laenuandjaga. Üks lahendus probleemile võikski sel juhul olla Ferratumi maksepuhkus.

Korduma kippuvad küsimused

Kes saavad laenutooteid kasutada?

Ferratum Bank kiirlaenu ja laenulimiiti saavad taotleda kõik vähemalt 19 aastased eraisikud. Tarbimislaenu soovi korral peab sul vanust olema vähemalt 25 aastat. Nii kiirlaenu, laenulimiidi kui tarbimislaenu ülemine vanusepiir on 70 eluaastat (k.a.).
Kõikide laenude taotlemise tingimuseks on ka sissekirjutuse ning alalise elukoha omamine Eesti Vabariigis.

Millal saab esitada Ferratum laenu taotluse?

Laenu taotlemise võimalus on sul iga päev ja kasvõi ööpäevaringselt . Ferratum laenutaotlustele vastatakse tööaegadel esmaspäevast reedeni kella 8st 20ni ja laupäeval ning pühapäeval kella 10st 18ni. Väljaspool tööaegu esitatud taotlustele vastatakse järgmise päeva hommikul.

Kas laen maksehäirega on võimalik?

Ferratum Bank lähtub vastutustundliku laenamise põhimõttest. Sel põhjusel ei väljasta Ferratum sulle laenu, kui sul on kehtiv võlgnevus Krediidiinfos või mõnes muus taolises registris. Seega, kui sa soovid laenu nende lehelt, pead sa enne laenutaotluse esitamist oma maksehäired likvideerima.
Maksehäirete kannete olemasolu, või nende puudumist, saad kontrollida E-seif keskkonnas. Enda kohta tehtavad päringud on tasuta.
Kui sa ei ole kindel, kas sul on praegu kehtivaid maksehäireid, või on need lõpetatud, saad seda kontrollida E-seif keskkonnas. Sealsel lehel enda kohta tehtavad päringud on tasuta.

Milliseid laenusummasid pakub Ferratum kiirlaen?

Väljastatava laenu maksimaalne suurus oleneb mitmest tegurist. Arvesse võetakse nii seda, kas laenad esimest või mitmendat korda, kui ka varasemaid maksekohustuste täitmisi ning teistele lepingu tingimustele vastamist.
Näitena saab tuua, et kui taotled kiirlaenu esimest korda, on sul võimalus laenata 35 – 250 eurot laenuperioodiga 15 – 30 päeva. Teistkordsel laenamisel kasvab maksimaalne laenusumma 280 euro peale. Laenuperiood seejuures jääb samaks.
Alates kolmandast laenamise korrast on sul võimalus saada Ferratum kiirlaenu kuni 600 eurot ja tagasimakse perioodiga kuni 60 päeva.

Kas ma saan laenu ilma palgatõendita?

Ferratum Bank ei küsi sinult väikelaenu taotlemiseks tööandja palgatõendit. Põhjus on siin lihtne. Tänapäeval laekuvad enamus inimeste palgad pangakontole. Seega, kui esitad laenutaotluse, mille juures on ka sinu pangakonto väljavõte, ei ole eraldi palgatõendit enam vaja. Sinu sissetulekud on väljavõttel kenasti näha.

✅ Laen kuni 3000 eurot ✅ 1 eurone tasu 30 päevase laenu puhul ✅ Osamakse alates 10 eurost

8.0
Intress ja lisatasud
8.0
Tingimused ja paindlikkus
8.0
Veebilehe kasutatavus
8.0
Klienditugi
8.0 Hinnang
Ferratum
8.0/10