Inbank
8.8

Inbank

✅ Laen 300 kuni 25 000 € ✅ Intress 7,90% - 17,90% aastas ✅ Usadusväärne ning mugav

Avaleht » Inbank

Inbank AS on Eestis litsentseeritud krediidiasutus. Pank keskendub põhiliselt auto- ja väikelaenude, tähtajalise hoiuse ning järelmaksude pakkumisele. Inbank Eesti avalikult kaubeldavad võlakirjad on noteeritud Nasdaq Tallinna Börsil Balti võlakirjade nimekirjas.

AS Inbank on välja kasvanud 2011. aastal loodud finantstehnoloogiaettevõttest Cofi, kes pakkus uuenduslikke järelmaksu lahendusi. Partnerite hulka kuulub veel paljudele tuntud poekett Coop Pank. Üheskoos nendega ehitati üles uus ja suurim finantsteenusevõrk.

Tänasel päeval on Inbank järelmaks kättesaadav juba enam kui 300 partnerkaupmehe juures. Kliendilepingute arv, koos sidusettevõtetega, on aga ületanud lausa 150 000 piiri.

Hoolimata vaid paari aasta pikkusest ajaloost, on Inbank väga suurte teadmistega ning liialdamata üks kõige moodsamaid panku Eestis. See tuleneb nende asutajate, ja kogu meeskonna, pikaajalisest panganduse sektoris töötamise kogemusest.

Kuid tegevus ei piirdu vaid Eestiga. Pangal on esindus Lätis, tütarettevõte Leedus ning filiaal Poolas. Peakontor asub aga endiselt Tallinnas.

Inbank laenud ja hoiused

Inbank pakub pangale kohaselt rohkelt erinevaid finantstooteid. Nii leiad neilt klassikalised auto- ja väikelaenud, kodu- ja remondilaenu ning hoiused, järelmaksu ja liisingu. Kusjuures nimistust leiab ka tuntud autosid müüva portaali nimelise laenu – Inbank auto24 laen .

Hoiused on populaarsust võitnud tänu oma paindlikkusele. Erinevalt paljudest teistest hoiuse võimaluse pakkujatest, on Inbank Eesti toonud turule ka paindliku hoiuse. See võimaldab sul soovi korral osa hoiustatud rahast vahepeal välja võtta või siis vastupidi, hoopis seda juurde kanda ja hoiust jooksvalt kasvatada.

Lisaks hoiustele pakub Inbank väikelaene. Sealsed laenusummad algavad 300 eurost ning küündivad maksimaalselt 10 000 euroni. Tagasimakse periood seejuures on 6 – 60 kuud(Sama tagasimakse periood on ka näiteks pangal tf bank).

6 põhjust, miks võtta laenu Inbank.ee lehelt

1. Vastus nii sinu laenutaotlusele, kui ka raha ülekandele on väga kiire

Inbank lubab, et suudab sinu laenutaotlusele üle vaadata ja sellele vastata enamasti juba vähem kui 1 minutiga. Positiivse laenutaotluse vastuse korral jõuab ka raha üsna kiirelt sinu kontole. Tavaliselt ei kulu selleks rohkem, kui üks tööpäev alates lepingu sõlmimisest.

2. Isikutuvastus interneti vahendusel

Laenulepingu sõlmimisega kaasnev kohustuslik isikutuvastus on võimalik teha mugavalt internetilehe Veriff ja veebikaamera vahendusel. Seda juhul, kui laenusoov ei ole suurem, kui 2000 eurot. Soovi korral saad aga oma isikut tuvastada ka endale sobivaimas kontoris või Omniva postiasutuses. Inbanki kontorite lahtioleku ajad ja asukohad leiad veebilehelt Inbank kontakt. Sõltumata valitud isikutuvastuse viisist, on sul vaja kehtivat isikut tõendavat dokumenti (ID-kaart, pass või elamisloakaart).

3. Väga hea intressimäär

Soodsad tingimused ja väga hea intressimäär nii laenu võtmisel, kui raha hoiustamisel. Kuna Inbank AS on pank, on kõikide sealses pangas hoiustavate klientide hoiused tagatud Tagatisfondi poolt. Seega saad muretu olla. Kui pangas peaks midagi viltu minema, hüvitatakse sulle hoiused ja kogunenud intressid kuni 100 000 euro ulatuses.

4. Inbank tagatiseta laen

Inbank väikelaen on kättesaadav ilma tagatiseta. Laenusumma suurus on minimaalselt 300 eurot, maksimaalselt 10 000 eurot. Inbank Auto 24 laen võimaldab aga tagatiseta laenu saada kuni 15 000 eurot, et soetada endale auto, moto- või veetehnikat. Ja seda vajadusel kasvõi kogu sõiduki maksumuse ulatuses. Seega ei pea sul endal ka sissemaksu jaoks raha kõrvale pandud olema.

5. Kasuta raha selleks, milleks ise soovid

Inbank väikelaen ei kirjuta sulle ette, milleks saadud raha võtta võid. Nii saad kasutada seda näiteks ootamatult töötama lakanud tehnika ostuks, reisimiseks, tervise ja haridusega seotud väljaminekuteks jne. Inbank siin piire ei sea. Küll aga tasub sul endal põhjalikult läbi kaaluda. Kas plaanitav kulutus on nii oluline ja edasilükkamatu, et selleks peaks laenu võtma? See seab sulle ju täiendavad rahalised kohustused mitmeks kuuks.

6. Paindlik Inbank hoius

Inbank kutsub üles oma rahast rohkem kasu saama. Hoiustamine on hea võimalus muidu hetkel niisama pangakontol õiget hetke ootavale rahale märkimisväärset lisa saada. Pank pakub sulle kahte hoiustamise viisi: Inbank tähtajaline hoius ja Inbank paindlik hoius. Esimese hoiuse intressimäär ulatub suisa 2,85% -ni! Teise, paindliku hoiuse, intress on mõnevõrra madalam, kuid selle kasuks räägib asjaolu, et sul on võimalus oma hoiustatud raha igal ajal kasutada. Nii ei ole sul vaja karta, et äkki mitmeks aastaks hoiusele raha „kinni“ pannes võib seda vahepeal siiski ootamatute kulutuste katteks vaja minna, kuid see ei ole võimalik. Paindliku hoiuse puhul saad raha välja võtta ka enne hoiuseperioodi lõppu. Inbank.ee kodulehelt on sul võimalus leida kalkulaator, mis pakub head ülevaadet erinevate laenuperioodide ja saadava intressitulu võrdluse kohta. Eriti mugav on see, et saad kõrvuti vaadata nii tähtajalise hoiuse kui paindliku hoiuse tulu suurust eri summade ja perioodide osas.

Vali Inbank tähtajaline hoius, kui…

 • sul on igapäevaselt mitte kasutatavat vaba raha;
 • soovid passiivset lisatulu teenida;
 • soovid saada maksimaalselt kõrget intressi oma hoiusele.

Vali Inbank paindlik hoius, kui…

 • sul on igapäevaselt mitte kasutatavat vaba raha;
 • soovid hoiustada, aga jätta ka tagavara võimaluse ilma intressi kaotamata osa hoiusest varem välja võtta;
 • tahad hoiusele jooksvalt tekkivat vaba raha lisaks kanda säilitades seejuures algne intressimäär.

Inbank väikelaen, järelmaks ja remondilaen

Inbank pakub mitmeid erinevaid laenu- ja liisingu võimalusi. Järgnevalt tutvustamegi mõnda neist lähemalt.

Väikelaen

Inbank väikelaen on tagatiseta laen, mille summad algavad 300 eurost ning ulatuvad kuni 10 000 euroni. Tingimused laenule kujunevad vastavalt sinu maksevõimekusele, kuid üldistatult on nad järgenvad:

 • Laenutaotleja vanus vähemalt 18 eluaastat.
 • Laenusaaja peab olema Eesti Vabariigi kodanik või omama siin alalist elukohta.
 • Regulaarse sissetuleku olemasolu minimaalselt 280 eurot (neto). Selle tõestuseks küsitakse sinult peale positiivse laenuotsuse saatmist 6- kuu pangakonto väljavõtet.
 • Ei esine maksehäireid.
 • Laenu aastane intressimäär algab 12,9 protsendist.
 • Lepingutasu on 2% laenusummast, kuid mitte vähem kui 35 eurot.
 • Laenu igakuine haldustasu 1,50 eurot.
 • Väikelaenu ennetähtaegsel tagastamisel tuleb tasuda laenusummalt 0,5 – 1% intressi.
 • Laen kantakse sinu pangakontole kas samal või ülekandele järgneval päeval. See sõltub sinu nii öelda kodupangast.

Remondilaen ( Bauhof remondilaen )

Inbank remondilaen on laiemalt tuntud Bauhof remondilaenu nime all. Põhjust pole vast kaugelt vaja otsida – nagu nimigi ütleb, saab seda laenu taotleda Bauhof kauplustest ostude sooritamiseks. Laenu kasutusvõimalusi on palju, sest saadud raha kasutamine ei ole piiratud vaid remonditöödega. Nii võid lisaraha abil finantseerida oma koduaia haljastustöid, soetada uusi  vajalikke tööriistu kui ka tasuda ehitusteenuste eest.

Bauhofi tagatiseta remondilaenu saad taotleda summas 300 kuni 10 000 eurot. Remondilaenu intress algab 12,9 protsendist. Tagasimakse periood on 6 kuud kuni 6 aastat. Vastuse oma laenutaotlusele saad tavaliselt vähem kui minutiga.

Laenu taotlemiseks täida laenutaotlus, mille järel saadab Inbank sulle laenupakkumise. Kui pakkumine on sobiv, saad selle allkirjastada interneti teel. Raha saabub taotleja arvelduskontole hiljemalt ühe tööpäeva jooksul pärast lepingu allkirjastamist.

Järelmaks

Tänaseks on Inbank järelmaks kättesaadav juba rohkem kui 300 partnerkaupmehe juures. Seejuures kliendilepinguid on sõlmitud koos sidusettevõtetega juba enam kui 150 000.

Inbank järelmaksu tingimused sõltuvad osaliselt kauplusest, kus seda teenust kasutada soovite. Tüüptingimusteks on aga üldiselt:

 • Vanus 20 – 75 eluaastat
 • Regulaarne sissetulek vähemalt 240 eurot
 • Eesti Vabariigi kodanik või kehtiva elamisloa omanik
 • Maksehäirete puudumine
 • Arvelduskonto ühes järgmistest pankadest: Swedbank, SEB pank, Sampo pank, Nordea pank, Danske Bank AS Eesti filiaal, Eesti Krediidipank, LHV pank.

Järelmaksu lepingu periood, finantseeritava summa suurus, lepingu sõlmimise tasu, intress ja sissemaksu suurus on järelmaksu pakkuvatel kauplustel aga erinev.

Inbank Auto24 laen

Eesti populaarseim autokuulutuste portaal Auto24 koostöös Inbankiga pakuvad auto soetamises võimalust Auto24 laenu abil. See on mugav võimalus sobiva auto väljavalikul  saada selle ostmiseks lisaraha.

Auto24 laenu tingimused

 • Laenusaaja vanus mitte vähem, kui 21 aastat
 • Minimaalne sissetulek kuus 280 eurot
 • Laenusaajal ei tohi olla maksehäireid
 • Laenusumma 300 eurot kuni 15 000 eurot
 • Laenuperiood 6 kuni 72 kuud
 • Intress alates 9% kuni 19,9%- ni
 • Lepingu haldustasu 1,50 eurot / kuus, mis sisaldub kuumakses
 • Lepingutasu 2% laenusummast, kuid mitte vähem kui 95 eurot
 • Puudub kohustus teha autole Kaskokindlustus
 • Auto kuulub 100% sulle

Soovi korral on sul laen võimalik tagasi maksta ka varem. Kulud, mis sellega kaasnevad, sõltuvad lepingu lõppemiseni jäänud ajast. Kui tagastamise hetkel on lõpuni jäänud vähem, kui 1 aasta, kuulub tasumisele 0,5% tagastatavalt summalt. Kui rohkem, tuleb tasuda 1% tagastatavalt summalt.

Auto24 laen kasutatud auto ostuks

Inbank autolaen on sobilik ka kasutatud auto ostmiseks. See on suur eelis liisinguga ostetavate autode ees, sest nii on sul võimalus järelmaksuga osta ka odavam auto.

Mis veel parem, piirang puudu ka sõiduki vanusele!

Kuidas taotleda Auto24 laenu?

Leides Auto24 portaalist endale sobiva auto (vahemikus 300 kuni 15 000 eurot), näed sa selle juures kalkulaatorit. Vajuta nupule „Vaatan laenupakkumist“. Sinna saad sisestada oma nime, isikukoodi ja e-posti aadressi. Samuti pead logima sisse ID-kaardi või mobiil-ID-ga ja täitma ülejäänud taotluse. Oota ca 1 minut.

Kui sul puuduvad maksehäireid, ja on piisav sissetulek, saadetakse sulle leping. Seejärel tuleb sul teha isikutuvastus kas internetis, Inbanki või Omniva kontoris. Laenusumma jõuab sinu kontole hiljemalt 1 tööpäeva jooksul peale lepingu allkirjastamist ja isikusamasuse tuvastamist.

Korduma kippuvad küsimused

Kui suurt summat on võimalik taotleda?

Väikelaenu summa on vahemikus 300 kuni 10 000 eurot. Inbank autolaen võimaldab lisaraha saada 300 eurot kuni 15 000 eurot.

Kui pikk on laenu periood?

Laenu tagastamise tähtaeg on sinu valikul 6 kuust kuni 6 aastani.

Kes saavad Inbank väikelaenu taotleda?

Inbank väikelaen on mõeldud kõigile, kel vanust vähemalt 21 aastat ja kellel puuduvad maksehäired ja on ka jooksvalt korrektne maksekäitumine. Samuti peab laenusaaja olema Eesti kodanik või omama siinset elamisluba. Regulaarse sissetuleku suurus on nõutav vähemalt 280 euro ulatuses.

Kui kiiresti vaadatakse läbi laenutaotlus?

Sõltumata sellest, kas esitad laenutaotluse Inbank.ee lehel või pangakontoris, saad vastuse taotlusele enamasti kohe. Vahepeal võidakse vajada aga enne laenuotsuse tegemist digitaalselt kinnitatud pangakonto väljavõtet. Sel juhul saad vastuse ühe tööpäeva jooksul.

Kui kiiresti laekub laenuraha minu kontole?

Raha laekub sinu kontole ühe tööpäeva jooksul pärast lepingu sõlmimist ja isikusamasuse tuvastamist.

Kas väikelaenu puhul on võimalik kasutada maksepuhkust?

Jah, kui sul on tekkinud ootamatud väljaminekud, mis takistavad laenu osamakse tegemist, saad taotleda maksepuhkust. Selleks tuleb sul esitada kirjalik avaldus e-mailile info@inbank.ee.
Maksepuhkuse ühekordseks pikkuseks on maksimaalselt kolm kuud. Teistkordse maksepuhkuse soovi korral saad seda teha, kui eelneva kolme kuu laenu- ning intressimaksed on tasutud.
Kokku saad võtta maksepuhkust kahel korral ja kokku maksimaalselt 6 kuud.

Kui ma ostan laenuga auto, kellele kuulub siis sõiduk?

Inbank autolaen kantakse sinu arvelduskontole, misjärel saate ise sõlmida müüjaga ostu – müügilepingu. Seega kuulub koheselt ka sulle nii laenuperioodil, kui pärast seda. Kusjuures sul on õigus sõidukit laenuperioodi vältel ka müüa. Osamaksed tuleb sul aga tasudes laenuperioodi lõpuni.

✅ Laen 300 kuni 25 000 € ✅ Intress 7,90% - 17,90% aastas ✅ Usadusväärne ning mugav

8.0
Intress ja lisatasud
9.0
Tingimused ja paindlikkus
8.0
Veebilehe kasutatavus
10.0
Klienditugi
8.8 Hinnang
Inbank
8.8/10