Kreditex
8.3

Kreditex

✅ Laenusumma kuni 200 000 eurot ✅ Laenuperiood võib olla kuni 180 kuud ✅ Äriklientidele pakutakse ka autoliisingut

Avaleht » Kreditex

Kreditex on juba mitmeid aastaid olnud professionaalseks ja usaldusväärseks finantspartneriks mitte ainult eraisikutele vaid ka ettevõtetele. Kreditex ise ei ole ehk veel nime poolest nii tuntud, kui mitmed teised laenuandjad, kuid tegemist on siiski tunnustatud ettevõttega. Finantsinspektsiooni krediidiandja tegevusluba omavad nad aastast 2016.

Kreditex laenud eraisikule

Kreditex pakub mitmeid erinevaid laenutooteid näiteks nagu väikelaen, kuid nende ühiseks nimetajaks on tagatis vajalikkus. Ehk siis laenu saamiseks on tarvis alati tagatise olemasolu. Vastavalt laenu tüübile saab selleks olla siis kas auto või kinnisvara.

Uuendusliku võimalusena pakub Kreditex ka tagatiseta laenu ühisrahastuse platvormi kaudu nagu ka Moneyzen. Ühisraha Portaal on kaasaegne alternatiiv traditsioonilistele laenamise ja investeerimise võimalustele. Sealsed laenud on tihtipeale isegi soodsamatel tingimustel ja väiksema intressida. Teenust osutab litsenseeritud krediidivahendaja Ühisraha OÜ.

Laenud firmadele

Erinevalt paljudest teistest laenufirmadest, pakub Kreditex laene ettevõtetele. Sarnaselt eraisikutele võib ju ka ettevõttes tekkida olukordi, mil ajutiselt puudub piisavalt rahalisi vahendeid ettenägematuteks kulutusteks või on soov ette võtte suurem projekt. Just seetõttu pakub Kreditex mitmeid laenamise võimalusi ka firmadele.

Kreditex Ärilaen

Kreditex Ärilaen on kinnisvara tagatisel antav laen nii alustavale kui ka tegutsevatele äriettevõtetele. Laenu tagatiseks olev kinnisvara (korter, maja, suvila või maa) võib kuuluda nii ettevõttele endale või ka eraisiku(te)le. Välistatud ei ole laenu andmine selle kinnisvara tagatisel ka siis, kui tagatisvara on juba hüpoteegiga koormatu. Küsi sel juhul laenuspetsialistidelt abi parima lahenduse leidmiseks.

Ärilaenu minimaalne laenusumma  on 1000 eurot ja maksimaalne periood kuni 15 aastat.

3 põhjust miks peaks taotlema laenu kreditex.ee kaudu

1. Laenusumma suurendamise võimalus

Kreditex võimaldab sulle lisaraha taotluse ja selle rahuldamise ka siis, kui sul juba on kehtiv laen ettevõttest olemas. Kusjuures sa ei pea suurendama olemasolevat laenu vaid võid sõlmida ka täiesti uue lepingu. See eristab neid väga paljudest teistest sarnastest laenupakkujatest. Üldiselt ei saa ju uut laenu enne, kui olemasolev leping on lõpetatud. Kreditex seda aga siiski võimaldab. Seega kui sulle meeldi näiteks erinevate ostude sooritamiseks hoida laenurahad lahus, saad sõlmida nende jaoks vastavalt ka erinevad lepingud.

Soovi korral muidugi on sul võimalus lisaraha taotleda ka olemasolevale lepingule juurde.

2. Laenulepingu tingimuste muutmise võimalus ka peale lepingu allkirjastamist

Laenulepingu muudatustest rääkides tasub ära märkida, et sul on võimalik lepingu kehtivuse ajal muuta mitmeid kaasnenud tingimusi. Nii saad vahetada näiteks tagasimakse kuupäeva, lepingu tähtaega või ka taotleda maksepuhkust perioodiks 30, 60 või 90 päeva. Laenulepingu tähtaja pikendamine on hea võimalus siis, kui laenulepingu kehtivuse ja tagasimakse perioodi ajal tunned, et pisut jõukohasem oleks ehk väiksemate kuumaksete tasumine.

3. Kreditex Autoliising – lihtne võimalus nii uue, kui kasutatud sõiduki hankimiseks

Kreditex Autoliisingu suureks plussiks on asjaolu, et saad seda raha kasutada nii uue, kui ka juba kasutatud auto ostuks.Autoliisingut pakub ka näiteks Coop bank. Tingimused lihtsalt ei näe ette, et auto vanus oleks kuidagi piiratud. Osta kasvõi täielik uunikum. Liisingu võtmisel peab sul aga olemas olema omafinantseeringu jagu raha, mis on vähemalt 10 % sõidki hinnast. Sellest saab ka liisingu esimene sissemakse. Maksimaalselt antakse sulle liisingu abil raha kuni 30 000 eurot. Tagasimakse periood seejuures on 6st kuust kuni 6 aastani ja intressiga alates 2% – st kuus. Liisingu sõiduk peab olema registreeritud Maanteeameti liiklusregistris.

Olgu siinkohal välja toodud ka see, et soovi korral saad auto tagatisel laenu võtta. Muud tingimused sellele on samad, mis Kreditex Autoliising ette näeb. Erinevus tuleb vaid sellest, et auto tagatisel antav laenusumma saab olla kuni 80% sõiduki turuväärtusest.

Kreditex Ühisraha

Lisaks tavapärastele laenudele, pakub Kreditex Ühisraha nime all võimalust laenata inimeselt inimesele (P2P ehk people to people). Oled ehk kuulnud Omaraha.ee ja Bondora ühisrahastuse platvormidest? Sarnast teenust pakub ka Kreditex Ühisraha portaal (ühisraha.ee ja uhisraha .ee ). Sealsed tingimused on üpris ahvatlevad, mistõttu on nii laenajaid kui investeerijaid juba päris palju.

Kreditex Ühisraha peamised tingimused laenajale:

  • Laenata saad tagatiseta;
  • Maksimaalne laenusumma kuni 5000 eurot;
  • Laenates vähem, kui 2000 eurot, saad isikutuvastuse teha internetis (kuid soovi korral võid seda teostada ka Omnivas või Kreditex kontoris);
  • Laenu ülekanne toimub 1 ööpäeva jooksul.

Kreditex Ühisraha peamised tingimused investorile

  • Isikutuvastuse pead tegema alles siis, kui soovid investeerida rohkem, kui 2000 eurot;
  • Aastase intressi määr ulatub koguni kuni 15% – ni;
  • Investeerimist võid alustada ka kõigest 10 euroga;
  • Puudub kohustus tulusid deklareerida kuna seda teeb Kreditex Uhisraha portaal sinu eest. See on suurepärane võimalus just neile investeerimise huvilistele, keda on siiani tagasi hoidnud deklareerimise vajadus. Igapäevaselt finantsteemadega mitte kursis olevatele inimestele võib muidu deklareerimise vajadus tekitada parajat peavalu ja lisakohustusi. Investeerides Ühisraha kaudu, seda muret sul ei ole.
  • Ohutu investeerimine – kõiki investeeringud on kaitstud Reservfondiga. Samuti on turvalisus tagatud ka läbi sellele, et kõikidele laenutaotlustele tehakse põhjalik mitmetasandiline kontroll.

Korduma kippuvad küsimused

Kas ma saan laenu, kui mul on võlgnevus?

Üldjuhul ei ole kuumaksuga võlgnevuses olemise ajal laenu saamine takistatud. Kreditex pakub sulle võimalust ka kokkuleppeks, et saad võlgnevuse kustutada väljastatavast laenusummast.

Mis kulud kaasnevad laenulepingu sõlmimisega?

Laenulepingu sõlmimise tasu on minimaalselt 200 eurot ja on sõltuvuses soovitud laenusumma suurusega. Kui laenulepingu sõlmimiseks on vaja teha ka notariaalne leping, tuleb sul tasuda veel notaritasu ja riigilõiv. Soovi korral saad need kulud laenusummast maha arvutada.
Tagatisega laenu korral on sul kohustus kindlustada tagatisvara. Seega, kui sul hetkel puudub panditaval kinnisvaral kindlustus, tuleb nüüd see sul teha ja hoida aktiivsena kogu laenuperioodi vältel.

Kui pikaks ajaks saab laenu võtta?

Laenuperioodi pikkus saab olla alates 3 kuust kuni 15 aastani.

Kas Kreditex laenu saab tagastada ennetähtaegselt ja millised kulud sellega kaasnevad?

Jah, sul on õigus laen ennetähtaegselt tagastada. Selleks tuleb sul esitada kirjalik sooviavaldus. Tasumisele kuuluv summa arvutatakse sulle tagasimaksmise kuupäeva seisuga. Teised lisakulud sõltuvad lepingu tingimustest ja sinu maksekäitumisest.

Laen maa tagatisel?

Jah, laenu on võimalus võtta ka maa tagatisel. Samas tuleb arvestada sel juhul konservatiivsemate tingimustega, kui hoonestatud kinnistu tagatisel. Taotluses esita pakutava tagatise katastritunnus.

Kas laen ettevõttele on ka võimalik?

Jah, Kreditex pakub mitmeid laene ka ettevõtetele. Need on koondunud Kreditex Ärilaen nime alla ja kokku on 4 erinevat võimalust – hüpoteeklaen ettevõttele, autoliising ettevõttele, laen auto tagatisel ja kinnisvara ostmine oksjonilt.

✅ Laenusumma kuni 200 000 eurot ✅ Laenuperiood võib olla kuni 180 kuud ✅ Äriklientidele pakutakse ka autoliisingut

8.0
Intress ja lisatasud
9.0
Tingimused ja paindlikkus
8.0
Veebilehe kasutatavus
8.0
Klienditugi
8.3 Hinnang
Kreditex
8.3/10