Mogo
8.0

Mogo

✅ Laen 500 kuni 25 000 € ✅ Intress 21% aastas ✅ On võimalik saada laenu ka ilma sissemakseta

Avaleht » Mogo

Mogo OÜ on 2013. aastal asutatud Mogo Finance S.A. grupi liige. Tegemist on siinse regiooni juhtiva sõidukite põhiste krediidilahenduste pakkujaga. Nendele on Eesti Finantsinspektsiooni poolt  väljastatud krediidiandja tegevusluba laenude väljastamiseks. Seega tegemist on igati usaldusväärse ja tunnustatud autolaenude pakkujaga nagu ka Inbank, Tfbank ja Monefit.

Mogo laen on võtnud eesmärgiks pakkuda kättesaadavat finantseerimisteenust ja kiiret teenindust. Seejuures üritatakse hoiduda liigsetest formaalsustest. See on ka põhjus, miks kliendid hindavad nende teenuste head kättesaadavust ning positiivset klienditeeninduse kogemust. Kusjuures kliendibaas on Eestis ületanud juba 100 000 kliendi piiri!

Allolevalt toomegi sinuni ülevaate laenuandja poolt pakutavatest toodetest ning nendele seatud tingimustest.

Milline on Mogo OÜ tootevalik?

Mogo.ee lehel on sul võimalus valida kahe laenutoote vahel – Mogo autolaen ja laen sõiduki tagatisel ehk raha auto vastu.

Kellele sobib Mogo laen?

Mogo on tõestanud end, kui üks populaarsemaid ja nii mõneski mõttes paremaid autolaenu pakkujaid Eestis. Põhjuseid ei ole vaja kaugelt otsida. Peamised neist võiks olla laenu tagatiseks pakutavale autole rangete piirangute puudumine ning laenusummade suurus, mis võib ulatuda isegi kogu auto väärtuseni. Seega jämedalt võttes piisab laenu saamiseks sellest, kui auto on ametlikult sinu nimel ning sellele ei ole seatud muid piiranguid ja kohustusi.

Mogo autolaen on eriti hea valik, kui soovid osta uut ja kallimat autot. Kuna pakutav maksimaalne laenusumma võib küündida ka suisa kogu auto väärtuseni, ei ole seega sul endal vaja teha autot ostes suuri sissemakse.

Mogo OÜ laenulepinguid iseloomustab ka vähenõudlikkus. Seega, kui sulle ei meeldi täita meetrite pikkuseid laenutaotlusi ja lugeda mitmeid lehekülgi peenikeses kirjas eritingimusi, on autolaen sinu jaoks loodud.

9 küsimust seoses Mogo.ee laenu võtmisega

1. Kas ettevõte omab ka nii öelda füüsilisi kontoreid?

Paljud laenupakkujad on läinud juba seda teed, et enamus teenuseid antakse vaid läbi interneti ning füüsilise kohtumise võimalust peaaegu, et ei olegi. Mogo OÜ omab see eest aga lausa kolme laenukontorit. Nende esinduse võid leida nii Tallinnast, Tartust kui Pärnust. Lisaks muidugi on võimalus võtta ühendust telefoni ja e-maili teel.

Mogo kontaktid

Üldkontaktid:

Telefon esmaspäevast reedeni kella 9 – 18ni (+372) 6 888 200. Puhkepäevadel suletud.

E-mail: info@mogo.ee

Mogo esindused:

Tallinna esindus

Mäepealse 21a

E-R: 9 – 18, telefon (+372) 6 888 200

Tartu esindus

Turu 45b

E-R: 9 – 18, telefon (+372) 6 888 200

Pärnu esindus

Tallinna maantee 93

E-R: 9 – 18, telefon (+372) 6 888 200

2. Kas laenu saab võtta kõikidele sõidukitele?

Mogo OÜ pakub laenu kõikidele sõiduvahenditele, mis on registreeritud Maanteeametis. Ei ole seatud piiranguid auto margile, mudelile ega vanusele. Niisiis võid võtta laenu nii auto, mootorratta, paadi, motorolleri kui ka traktori ostmiseks või selle tagatisel.

3. Kas auto hindamine on tasuta?

Tagatiseks antav sõiduk hinnatakse ära tasuta. Seega jääb ära sul see lisakulu, mis mitmed autolaenu pakkujad sinult muidu võtavad. Mogo OÜ on välja arendanud sõiduki hindamiseks MOGOROBOTi, mis hindab erinevate andmebaaside põhjal automaatse algoritmi alusel selle väärtuse. Silmas tuleb aga pidada, et Mogo poolt antud hinnang ei ole sõiduki tehnilise olukorra garantiiks.

4. Kas laenu on võimalik saada kogu sõiduki väärtuse ulatuses?

Autolaen võib ulatuda koguni 100% -ni sinu sõiduki väärtusest. Tavaliselt jäävad autolaenu pakkujad maksimaalselt 80% laenusumma juurde. Mogo on üks vähestest, kes on valmis korraliku tagatise puhul andma sulle laenu ka kogu auto väärtuse ulatuses.

5. Kas kasko puudumine ei ole takistus?

Mogo ei ole seadnud laenu saamise tingimuseks kaskokindlustuse olemasolu. Taaskord väike, kui oluline kokkuhoid laenu võtmisel!

6. Kas auto jääb minu kasutusse?

Mogol on kahte tüüpi laene. Üks neist on justkui autoliising, kus valid välja auto ning saad siis selle ostuks Mogo OÜ -lt laenu. Teine on aga nii öelda raha auto vastu laen. See on tüüpiline autolaen, kus annad oma sõiduki laenu tagatiseks ja siis annab sulle selle tagatisel laenu. Hea uudis on siin aga see, et laen auto tagatisel ei tähenda seda, et peaksid oma sõiduki nüüd jätma nende autoparklasse seniks kuni sul on võetud laenuraha tagasi makstud. Sellise tingimuse võib aga nii mõnegi laenupakkuja reeglitest leida. Mogo autolaen seda sinult ei nõua.

Kui võtad autolaenu Mogost, jääb tagatiseks antav sõiduk sinu kasutusse ning saad sellega vabalt oma igapäevaseid sõite edasi teha. Muutub lihtsalt auto omanik. Laenu võttes vormistate ARK’is Mogo OÜ sõiduki omanikuks, sinust saab aga vastutav kasutaja. Kui laen on tagasi makstud, saad uuesti auto enda nimele tagasi kanda.

7. Kas raha auto vastu on mõeldud kõigile?

Kui soovid võtta autolaenu, ehk siis auto vastu raha saada, on see võimalus nii eraisikutel kui firmadel. Tingimuseks on vaid see, et laenu taotleja peab olema vähemalt 18 aastat vana Eesti kodanik või isik, kes omab elamisluba või elamisõigust, mis kehtib vähemalt 6 kuud.

8. Kas ennetähtaegne tagastamine on võimalik ja mis see maksab?

Kui sul on tekkinud vaba raha, ja sooviksid sellega tagasi maksta oma võetud kohustusi enne lepingu lõppemist, on see sul täiesti võimalik. Kusjuures eraisikute puhul pakutakse laenu ennetähtaegset tagastamist täiesti tasuta.

9. Kas laen muude finantskohustuste ajal on võimalik?

Jah, põhimõtteliselt on see võimalik. Enne, kui sulle laen väljastatakse, teostatakse sinu krediidikontroll ning hinnatakse ka juba olemasolevaid maksekohustusi. Kui Mogo laenuhaldur leiab, et kehtivad rahalised kohustused ei ole sulle üle jõu käivad ka peale uue laenu võtmist, on täiesti võimalik saada täiendavat lisaraha ka Mogo OÜ poolt.

Mogo autolaen ja autoliising

Mogo pakub kahte liiki laenuvõimalust. Üks neist on autolaen ehk laen auto tagatisel, teine aga autoliising. Järgnevalt vaatamegi neid mõlemaid veidi lähemalt.

Autolaen

Mogo autolaen võimaldab sulle lisaraha koguni kuni 100% ulatuses tagatiseks antava auto väärtusest. Kusjuures laenu on võimalik saada igas vanuses ja igat marki sõiduki tagatisel. Vastus sinu laenutaotluse antakse väga kiiresti – kõigest maksimaalselt 30 minuti jooksul võid sa saada juba konkreetse sinule suunatud pakkumise osaliseks.

Kuidas Mogo autolaenu saada?

Mogo autolaenu saamiseks esita taotlus internetis või laenukontoris kohapeal. Kui esitad taotluse internetis, võetakse sinuga õige pea ühendust ning sulle tehakse konkreetne pakkumine. Kui pakkumine on sulle vastuvõetav, saad koheselt sõlmida ka lepingu. Seejärel tuleb sul tagatiseks antav sõiduk vormistada Mogo OÜ nimele. Kui need tegevused on lõpule viidud, ongi laenuks saadav raha sinu oma ning saad oma uue auto rooli istuda.

Kes saab laenu taotleda?

Mogo laen on mõeldud nii era- kui juriidilistele isikutele. Eraisiku puhul on nõue, et laenu taotlejal on vähemalt 18 eluaastat ning ta on Eesti kodanik või isik, kes omab elamisluba või elamisõigust, mis kehtib vähemalt 6 kuud.

Millised on Mogo laenutingimused?

Mogo pakub laenu alates 500 eurost kuni 10 000 euroni ja tagasimaksetähtajaga kuni 84 kuud. Eraisikule on laenu ennetähtaegne tagastamine tasuta. Tingimused ei nõua sinult ka kohustuslikku kaskokindlustust.

Raha auto vastu

Taotledes Mogolt raha auto vastu, võid tagatiseks anda igasuguse sõiduki (auto, veok, traktor, paat, mootorratas, ATV jne). Sul on võimalus laenu saada maksimaalselt kuni 90% tagatiseks antava sõiduki turuväärtusest ja kuni 84 kuulise tagasimakse tähtajaga. Auto jääb ka peale laenu saamist sinu kasutusse.

Kuidas saada Mogolt raha auto vastu?

Selleks on sul vaja esitada taotlus. Seejärel võetakse sinuga ühendust ning tehakse laenupakkumine. Kui oled selle tingimustega nõus, saad sõlmida lepingu. Nüüd on sul vaja vormistada sõiduk Mogo OÜ nimele. Peale nende tegevuste tegemist kantakse sulle raha üle ja sa saad oma igapäevast auto kasutamist endist viisi jätkata.

Kes saab Mogo raha auto vastu teenust kasutada?

Sellisel viisil saavad raha taotleda nii era- kui juriidilised isikud. Eraisikuna peab sul vanust olema vähemalt 18 aastat ja sa pead olema Eesti kodanik või isik, kes omab elamisluba või elamisõigust, mis kehtib vähemalt 6 kuud.

Millised on Mogo autoliisingu lepingutingimused?

Laenusumma saab jääda vahemikku 500 kuni 10 000 eurot ja selle maksimaalne tagasimakse tähtaeg on kuni 84 kuud. Eraisikuna on sul võimalus laen enne tähtaega tagastada ja seda täiesti tasuta. Tagatiseks antaval sõidukil ei pea olema kehtivat kaskokindlustust.

Korduma kippuvad küsimused

Kas laen sobib ka firmadele?

Jah, Mogo pakub laenu ka juriidilistele isikutele.

Millised on laenutingimused?

Mogo pakub laenu vahemikus 500 kuni 10 000 eurot. Laenu tagasimaksmise maksimaalne tähtaeg on 84 kuud. Laenu saavad võtta nii eraisikud kui firmad. Vahe tuleb sisse vaid laenu ennetähtaegsel tagastamisel. Eraisik saab laenu enne tähtaega tagastada täiesti tasuta. Ettevõtte puhul rakenduvad sellele lisakulud.
Laenu tagatiseks saad pakkuda väga mitmeid eriliike sõidukeid alates traktoritest lõpetades mootorratastega. Kusjuures tagatiseks antaval sõidukil ei pea olema kehtivat kaskokindlustust.

Kui ma võtan laenu, kas auto jääb minu kasutusse edasi?

Jah, kui sa võtad laenu auto tagatisel ei tähenda see seda, et sa peaksid auto jätma Mogo poolt hallatavasse parklasse ja ise sa seda laenuperioodil kasutada ei saa. Mõned ettevõtted seda aga nõuavad, et garanteerida sõiduki maksimaalne heakord kogu laenuperioodi vältel. Sedasi soovitakse vältida olukordi, kus sõiduki väärtus võiks kahaneda tema kasutamisest tulenevalt.
Võttes laenu Mogost, on tagatiseks antav sõiduk sinu kasutusse ka kogu laenuperioodi vältel.

Kas Mogo laen maksehäirega on võimalik?

Üldiselt laen maksehäirega ei ole võimalik. Ühest küljest oleks selle andmine risk nii laenufirmale, sest sul ei pruugi olla võimalik neile regulaarseid kuumakseid teha. Teisest küljest on see aga kaitse sinule endale. Võttes rahalisi lisakohustusi juurde ajal, mil sul on niigi raskusi teiste maksete tasumisega, võivad võlgnevused veelgi kasvada.
Küll aga on mõeldav laen maksehäirega sellisel juhul, kui sul tegelikult on võlgnevus tagastatud aga Krediidiinfost ei ole vastavat maksehäire kannet veel eemaldatud. Iga sellist juhtumit hindab aga Mogo eraldi. Seega konkreetse vastuse sellele küsimusele saad laenuhaldurilt taotluse esitamisel.

Kas laen on võimalik saada ka nädalavahetusel?

Jah, laenu väljamakseid teostatakse ka nädalavahetusel, kui kasutad Mogo OÜ-ga sama panka.

Kui kiiresti saab Mogolt laenu?

Laenuraha ülekandmine võtab aega orienteeruvalt üks ööpäev. Välja arvatud nädalavahetusel ja pühadel, mil see võib võtta mõnevõrra kauem aega, eriti kui sa ei kasuta laenuandjaga sama panka.

✅ Laen 500 kuni 25 000 € ✅ Intress 21% aastas ✅ On võimalik saada laenu ka ilma sissemakseta

7.0
Intress ja lisatasud
8.0
Tingimused ja paindlikkus
9.0
Veebilehe kasutatavus
8.0
Klienditugi
8.0 Hinnang
Mogo
8.0/10