Monefit
8.0

Monefit

✅ Laen kuni 3000 eurot ✅ Fikseeritud Intress 39,60% aastas ✅ Kogu protsess täiesti digitaalne

Avaleht » Monefit

Monefit OÜ kuulub rohkem kui 10 aastase kogemusega rahvusvahelises finantssektoris tegutseva Creditstar Group gruppi, kelle toodeteks on näiteks kiirlaenud. Aastaid toimiti Eestis Ziip nime all (ziip.ee), kuid peale selle tegevuse lõpetamist otsustati tulla turule täiesti uue ja omanäolise teenusega. Nii saigi alguse Monefit.ee lehekülg ja Monefit mobiilne krediidiliin. Viska pilk peale ka laenuandjatele nagu Omaraha ja Inbank.

Mis on Monefit krediidiliin?

Monefit mobiilne krediidiliin on lihtsamalt öeldes ja sisu poolest sarnane krediitkaardile. Suurim erinevus seisneb aga selles, et kui suurpankade poolt antavat krediitkaarti tuleb sul rahakoti vahel kaasas kanda, siis Monefit laenud asuvad sinu mobiiltelefonis. Sellest tuleneb  ka väljend  – Monefit mobiilne krediitkaart.

Kuidas Monefit laenud töötavad?

Nii nagu nimigi vihjab on Monefit.ee laenud krediidikonto põhised. Monefit Estonia OÜ avab sulle krediidikonto. Lepingu sõlmid üks kord kuid. Korraliku maksekäitumise puhul saad laenu soovi korral kasutada aga just nii kaua, kui endal soovi on. Tegemist on tähtajatu laenuga ja seega lepingut sõlmides ei määrata ära laenuperioodi lõpp.

Kui oled kord krediidiliini konto avanud, kuid aktiivset lisaraha vajadust hetkel ei oma, ei pea sa kontot sulgema. Nii krediidiliini avamine, kui selle olemasolu, on sulle tasuta. Seega kui puudub laenusumma ülekanne, puuduvad ka Monefit Group OÜ ees rahalised kohustused.

Millised laenusummad on Monefit.ee lehelt saadavad?

Monefit.ee krediidiliini sõlmides saad endale laenusumma vahemikus 50 – 3000 eurot. Oluline on märkida, et sa ei pea taotlema kogusummat, kuigi see võimalus on sul krediidikonto avamisega olemas.

Seega võid sa avada endale küll krediidiliini konto 3000 eurose limiidiga, kuid reaalselt kasutatavad laenusummad jäävad näiteks 100 euro piiridesse. Sedasi on sul äärmiselt mugav ja paindlik teha just selliseid laenu väljakandeid, mis on kõige paremini hetke olukorda ja vajadusi arvestav.

Vaba krediidi olemasolul on sul võimalik teha laenusumma ülekanne minimaalselt 50 euro ulatuses.

3 põhjust, miks peaks laenu taotlema Monefit krediidiliinilt

1. Laenud asuvad mugavalt sinu mobiiltelefonis

Monefit krediidiliini saad avada mugavalt oma mobiiltelefonis.  Ka kogu protsess toimub online keskkonnas. Seega on tegemist äärmiselt hõlpsa ning käepärase teenusega arvestades tänapäevast aktiivset eluviisi ja mobiilsust. Kogu lehekülg ja pakutav teenus on mobiilisõbralik. Kõik vajaminevad toimingud on kujundatud sedasi, et see oleks mobiili jaoks kohanduv ja lihtsalt kasutatav.

2. Monefit laenu ülekanne toimub kiiresti ja 7 päeva nädalas

Monefit OÜ esitatud laenutaotlused vaadatakse üle nii tööpäevadel kui nädalavahetustel hommikul 9st õhtu 21ni. Laenu ülekanne toimub tihti suisa 15 minutiga, sest Monefit omab arvelduskontot neljas suuremas Eesti pangas (SEB pank, Swedbank, LHV ja Coop Pank). Kui ka sinu konto asub ühes neist, saab Monefit Group OÜ teha pangasisese makse, mis jõuab kohale vaid loetud minutitega. Isegi nädalavahetusel.

Arvesta aga sellega, et kui sul puudub kehtiv Monefit krediidiliini leping, kulub laenu saamiseks veidi enam aega. Seega esmakordsel laenamisel pead sa kõigepealt läbima isikusamasuse tuvastamise. Seda saad teha Monefit Tallinna kontoris. Samuti võid sa aga valida endale sobiva ja kõige lähemal asuvama Omniva postkontori, mida leidub rohkelt kõikjal Eestis.

Peale positiivse laenutaotluse vastuse saamist ja isikutuvastuse tegemist, aktiveerub kohe ka krediidikonto. Seejärel aga toimub laenu ülekanne sinu kontole juba mõne minuti pärast!

3. Krediidikonto avamine ja  selle olemasolu on sulle tasuta

Nii Monefiti krediidiliini avamine, kui selle hoidmine, on täiesti tasuta. Seega ajal, mil sa pole esitanud taotlust laenu ülekandeks , ei ole sul ka ühtegi jooksvat konto säilitamise kulu. See on ka mõttekoht sinule, kui varem on aeg ajalt tekkinud sul lisaraha järele vajadus. Selle asemel, et konkreetsel laenuhuvi hetkel või keerulises elusituatsioonis hakata muretsema laenu ülekande kiiruse pärast, võid konto avada juba praegu. Sedasi on sul kõik vajaminev (isikutuvastus, krediidikontroll jms) eelnevalt tehtud ja laenuvajaduse tekkimise hetkel piisab vaid laenu ülekande taotluse esitamisest.

Millised on Monefit krediidiliini tingimused?

  • Monefit krediidiliini saad taotleda, kui sul on vanust rohkem kui 18 aastat, sul on püsiv elukoht Eestis ning sul puuduvad maksehäired. (Maksehäirete kannete puudumist saad kontrollida E-seif keskkonnas. Enda kohta tehtavad päringud on tasuta.)
  • Laenutaotluse võid esitada ööpäevaringselt endale sobival ajal. Nende läbivaatust teostatakse igal nädalapäeval 9st 21ni.
  • Esmakordsel laenamisel on sul vajalik teostada isikusamasuse tuvastus Tallinna laenukontoris või endale sobivas Omniva postkontoris.
  • Krediidiliini avamine on sulle tasuta. Samuti puuduvad selle halduse ja muud kulud. Seega on krediidikonto hoidmine tasuta seni kuni sa ei ole taotlenud ´laenu väljakande tegemist oma arvelduskontole.
  • Krediidiliini kaudu saadavad maksimaalsed laenud on kuni 3000 eurot. Samas ei pea sa taotlema laenu ülekannet kogu krediidilimiidi ulatuses. Vaba raha olemasolul saavad su laenud olla ka vaid 50 euro suurused (minimaalne ülekande suurus on 50 eurot).
  • Monefit omab arvelduskontosid neljas suures Eesti pangas (LHV, Coop Pank, Swedbank ja SEB pank). Seetõttu on laenu ülekanne väga kiire (isegi 15 minutit) kui ka sina oled mõne selle panga klient.
  • Laenuperioodi saad valida ise. Sul on võimalus valida, kas maksad korraga kogu laenatud summa või endale sobivate kuumaksetena. Pane tähele, et minimaalne kuumakse suurus on 10 eurot.
  • Harilik graafikujärgne minimaalne osamakse on 8%, mida arvutatakse sinu poolt taotletud laenu põhisummast. Sellele lisandub jooksva kuu intress.

Näide: Laenates 100 eurot on su kuumakse 8 eurot, millele lisandub intress.

Tasude laenu ettenähtust suuremate osamaksetena võidad kokkuvõttes tasutavatelt intressidelt.

Korduma kippuvad küsimused

Kes saavad krediidiliini konto avada?

Monefit krediidiliini taotluse saad teha, kui sa oled vanem kui 18 aastat, su püsiv elukoht on Eestis ning sul puuduvad maksehäired.

Kuidas saab krediidikontolt laenu ülekannet teha?

Krediidiliinilt laenusumma saamiseks pead esitama eraldi taotluse. See on aga juba tunduvalt kiirem ja lihtsam, kui laenutaotlus konto avamise ajal.

Kui palju laenu antakse?

Monefit.ee krediidiliini kaudu on sul võimalik saada maksimaalselt 3000 euro suurust laenu. Samas sa ei pea taotlema kogusummat, ehkki see võimalus on sul krediidikonto avamisega olemas.
Kui konto on avatud saad vaba krediidilimiidi olemasolul valida enda jaoks sobivaima summa vahemikus 50 kuni 3000 eurot.
Laena just nii palju, kui sul reaalselt vaja läheb. See on oluline, kui soovid oma laenukulud hoida võimalikult madalad. Intresse pead ju tasuma vaid konkreetselt kasutusel oleva laenu põhisumma pealt.

Kas Monefit krediidilimiiti saab kasutada korduvalt?

Jah. Iga kord, kui maksad laenu täies ulatuses või osamaksetena tagasi, vabaneb su krediidikontol taaskord raha, mida uuesti kasutada saad. Seega võid sama lepingu alusel kasutada laenuraha just täpselt nii palju kordi, kui vajadust on. Laenulepingul puudub konkreetne laenuperiood ja tähtaeg.

✅ Laen kuni 3000 eurot ✅ Fikseeritud Intress 39,60% aastas ✅ Kogu protsess täiesti digitaalne

8.0
Intress ja lisatasud
8.0
Tingimused ja paindlikkus
8.0
Veebilehe kasutatavus
8.0
Klienditugi
8.0 Hinnang
Monefit
8.0/10