Moneyzen
8.5

Moneyzen

✅ Laen kuni 5 000 € ✅ Intress 18% aastas ✅ Võimalik laenata kui ka kasutada investeeringuteks

Avaleht » Moneyzen

MoneyZen OÜ on 2014. aastal loodud Eesti ettevõte, kelle asutajad omavad juba aastate pikkust kogemust finantsteenuste valdkonnas. Firma iseloomustab end kui nõuandlik finantsettevõte. Nende eesmärk ei ole mitte ainult laenuraha vahendamine, vaid nad soovivad saada ka Põhjamaade eelistatuimaks ja usaldusväärseimaks uue põlvkonna finantsportaaliks.

Mis on MoneyZen?

MoneyZen Eesti portaal on loodud inimeste jaoks, kes hindavad lisaks raha saamise ja investeerimise võimalusele ka läbipaistvust ja inimlikkust. Finantsportaali soov on pakkuda raha vahendamist ausal, inimsõbralikul ja arukal viisil, mis tagab nii meelerahu kui heameele kõikidele osapooltele. Seega on sisuliselt tegemist aina populaarsust koguva ühisrahastusplatvormiga ja sinna võib ka vaadata kui on saada soodsaim väikelaen.

Mis on MoneyZen krediidiskoor?

MoneyZen on tuntud oma tavapärasest veidi rangema laenamispoliitikaga. Selle eesmärgiks on, et laenuvõtja ei jääks laenu tagasi maksmisega hätta ega satuks rahalistes raskustes. Sellest tulenevalt on kasutusele võetud ka mõiste MoneyZen krediidiskoor. See näitab laenaja võimet oma rahaliste kohustuste täitmiseks. Loogika siinjuures on lihtne – mida kõrgem krediidiskoor, seda suurema tõenäosusega on laenaja võimeline oma kohustustega hästi toime tulema. Ja vastupidi – madalam krediidiskoor tähendab suuremat riski, ehk et laenu tagasimaksmisel võib tekkida tõrkeid.

Krediidiskoori arvutamise aluseks on võetud laenuvõtja varasem maksekäitumine ja finantsandmed(sama tehnikat kasutavad ka näiteks kreditex.ee ja inbank). Nendeks on tavapärased näitajad nagu sissetulekud ja väljaminekud ning olemasolevate kohustuste maht ja igakuiste kohustuste tagasimaksete suurus. Kuid MoneyZen krediidiskoor arvestab lisaks veel laenusoovija ameti, tööandjaga seotud info ja töösuhte pikkuse, hariduse, pereseisu ja ülalpeetavate arvuga. Ehk siis kätkeb endas kõike, mis võiks laenaja rahalisi sissetulekuid ja väljaminekuid mõjutada.

Krediidiskoor vaadatakse üle kord kolme kuu jooksul. Lihtsaim viis seda kergitada on oma väljaminekute vähendamine ja sissetulekute suurendamine.

3 põhjust, millepärast võiks kaaluda laenu just Moneyzen.ee lehelt

1. MoneyZen laen on kiire

Nii mõnegi arvates on see üldse kõige kiireim võimalus lisaraha saamiseks mõnelt finantsettevõttelt. Põhjust ei ole vaja kaugelt otsida. MoneyZen laenud antakse välja eraisikult ehk investoritelt. Niipea, kui oled laenutaotluse esitanud, saadetakse see investoritele. Nemad tutvuvad laenuavaldusega, hindavad sinu, kui laenusoovija krediidivõimekust (siin tulebki mängu MoneyZen krediidiskoor), ja otsustavad, kas nad tahavad oma raha sellesse laenusoovi panustada. Kui otsus on sinule positiivses suunas, ehk siis investor soovib sulle laenu anda, ongi laenuraha õige pea sinu poole teel.

Kuna investoreid on palju, tunduvalt rohkem, kui laenuhaldureid isegi suurpankades, vaadataksegi sinu laenu taotlus väga kiiresti üle.

2. Keskmisest tublisti madalama intressi võimalus

Intress, mis sinu laenule tuleb, määratakse ära investorite poolt. Nemad otsustavad, millise intressiga nad on valmis laenuraha välja andma. Ühisrahastuse positiivne külg ongi see, et laenusoovijad saavad üsna sageli laenu tavapärasest märgatavalt soodsama intressiga. Kõrge krediidiskooriga on sul võimalus seega saada laenu väga soodsatel tingimustel.

3. MoneyZen laenul on mõistlikud tingimused

Hoolimata sellest, et tegemist on ühisrahastuse põhimõttel välja antava laenuga, on MoneyZen nii laenusaajale kui selle andjale seadnud kindlad reeglid. Seega tegemist on küll laenuga inimeselt inimesele, kuid korrektsete paika pandud ettekirjutistega kaitsmaks mõlemaid osapooli.

MoneyZen laenu üldtingimused

  • Laenusumma 500 eurost kuni 10 000 euroni, kusjuures isikutuvastus algab alles 2000 euro suuruse summa laenamisest.
  • Laenuperiood on 1 aastast kuni 7 aastani.
  • Laenu taotlemiseks peab sul olema vanust vähemalt 18 aastat, kuid mitte rohkem, kui 73 eluaastat.
  • Laenu saamise eelduseks on kindel püsiv töökoht ja sissetulek. Kusjuures sa ei saa laenu, kui oled uues töökohas alles katseaega läbimas.
  • Laenu saamiseks peab su püsiv netosissetulek olema ühes kuus vähemalt 450 euro suurune.
  • Tingimuseks on ka see, et sul ei ole makseraskusi. Seega enne laenu taotluse esitamist ole kindel, et sinu maksehäire register on puhas.

MoneyZen investeerimine – mugav viis lisaraha teenimiseks

MoneyZen investeerimine on üles ehitatud lihtsalt. Kui sul on vaba raha, saad liituda portaaliga ning valida välja sobivatel tingimustel laenusoovid, millesse seejärel siis raha investeerida. Tulu tuleb sulle laenu pealt kogutavatelt intressidelt. Krediidikontroll on üsna karm, mistõttu on sellega suur laenaja tausta kontrolli töö sinu eest ära tehtud. Mõningatel andmetel on MoneyZeni ühisrahastuse kaudu välja antud laenud mitmetest teistest sarnastest teenusepakkujatest vähem probleemsemad. Ehk siis suur osa välja antud laenudest makstakse ka kenasti tagasi.

Kes saavad MoneyZen.ee lehel investeerida?

MoneyZenis on investeerimise võimalus kõigil, kel vanust vähemalt 18 eluaastat. Kusjuures lisaks eraisikutele, on investeerimise võimalus ka juriidilistel isikutel.

Millised on MoneyZen investeerimise tingimused?

Minimaalne investeerimise summa on kõigest 10 eurot. Seega jõukohane väga suurele hulgale inimestele ilma liigsete riskide võtmiseta.

Investeerimise teeb väga lihtsaks veel automaatfunktsioon, mis soovi korral teeb kõik valikud sinu eest ise ära. MoneyZenis on selle funktsiooni nimeks ZenInvest.  Seega ei pea sa omama sügavaid rahanduse alaseid teadmisi, olles seega hea võimalus passiivse lisatulu teenimisega alustamiseks.

MoneyZen investeerimine on atraktiivne ka kõrvalkulude vähesuse tõttu. Enamus investeerimisega seotud tegevusi on sulle tasuta. Ainus kulu on raha väljakandmine, mis maksab kõigest 0,50 eurot.

Korduma kippuvad küsimused

Kellele laenud mõeldud on?

MoneyZen laen on kättesaadav kõigile 18 kuni 73 aasta vanustel inimestel, kelle on regulaarne igakuine sissetulek ja, kes on võimelised laenukohustusi õigeaegselt täitma. Oluline on märkida ka seda, et kui oled alles tööle asunud, siis katseajal olles sa laenu taotleda veel ei saa.

Millised on laenu lisakulud?

Nii nagu igal teisel laenude andmisega tegeleval ettevõttel, on ka MoneyZen Eesti seadnud laenu võtmisele lisakulud.
Üks neist kuludest on lepingutasu, mis on 3% lepingu sõlmimise summast, kuid mitte vähem kui 25 eurot.
Samuti tuleb sul arvestada igakuise haldustasuga. Selle suurus on kuni 0.3% kuus, samas mitte rohkem, kui 12 eurot.
Ka maksepuhkuse soovi korral tuleb sul arvestada, et päris ilma seda teha ei saa. Selle sõlmimisel pead arvestama 10- euro suuruse väljaminekuga.
Ja viimasena olgu välja toodud maksekuupäeva muutmine. Kui soovid oma igakuise kohustuse tagasimaksmise kuupäeva muuta, tuleb välja käia täiendavad 5 eurot.

Miks valida investeerida MoneyZen portaalis?

MoneyZen investorite poolt intresside pealt teenitav tulu on suurte pankade pangahoiuse – või deposiidi intressimäärast oluliselt kõrgem.
Positiivne on ka see, et nii investeerimine, kui investeeringute haldus on tasuta. Soovi korral saad tasuta ka tasuta nõustamist (küsi lisa: MoneyZen kontakt).

✅ Laen kuni 5 000 € ✅ Intress 18% aastas ✅ Võimalik laenata kui ka kasutada investeeringuteks

8.0
Intress ja lisatasud
9.0
Tingimused ja paindlikkus
8.0
Veebilehe kasutatavus
9.0
Klienditugi
8.5 Hinnang
Moneyzen
8.5/10