Omega laen
7.0

Omega laen

✅ Laen 1500 kuni 2 000 000 € ✅ Intress alates 9% ✅ Võimalik laen ka kinnisvara tagatisel

Avaleht » Omega laen

Omega Laen on 2009. aastal loodud Eesti ettevõtte, mis tegeleb tagatislaenudega. Ettevõtte kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Narvas, Klaipedas ja Varssavis. Ettevõtte lai ulatus on üks märk Omega Laenu arenemisvõimelisusest. Lisaks on ettevõttel ka ametlik tegevusluba tõestamaks, et Omega Laen on usaldusväärne laenuandja.

See, et Omega Laen tegeleb vaid tagatislaenudega, tähendab, et laenu võtmise eelduseks on tagatis kinnisvara näol. Laenuandja ei paku kiirlaene ega muid väikeseid tagatiseta laenuvõimalusi. Vastavalt tagatise väärtusele on võimalik saada laenusumma, mille abil saab lahendada rahamured.

Omega Laen pakub oma klientidele kolme peamist laenuliiki:

 • kinnisvaralaenud;
 • ärilaenud
 • olemasoleva laenu refinantseerimine.

Kinnisvaralaenud on mõeldud inimestele, kes soovivad näiteks osta oma kodu või teha olemasolevas majas remonti. Olemasoleva kiirlaenu refinantseerimine on sobilik inimestele, kes on juba võtnud laenu, kuid sooviks, et tagasimaksetingimused oleksid nende jaoks soodsamad. Spetsiaalselt äriklientidele pakub Omega Laen ärilaenu, kuid samas saavad ärikliendid kasutada ka näiteks laenu refinantseerimise võimalust.

Laenu võtmise tingimused

Kolmel laenuliigil on individuaalsed tingimused. Järgnevalt vaatleme igat laenuliiki eraldiseisvana.

Kinnisvaralaenu tingimused

 • Laenusumma peab olema vähemalt 1500 € ning saab olla maksimaalselt 65% tagatise turuväärtusest. Laenuperiood on kuni 20 aastat. Näiteks kui tagatise turuväärtus on hinnatud 100 000 euro peale, saab võtta laenu maksimaalselt 65 000 euro ulatuses.
 • Laenu aastane intress on alates 10% + 6 kuu Euribor.
 • Laenulepingut sõlmides tuleb tasuda laenulepingu tasu, mis on 1-3% laenusummast. Minimaalselt on see summa 70 eurot.
 • Laenugraafik võib olla annuiteet või bullet-graafik, kuid võimalik on ka neid kahte kombineerida või luua individuaalne maksegraafik.
 • Tagatiseks sobib korter, maja, äripind või kõikide kommunikatsiooniliitumistega krunt, mis asub Tallinnas või selle lähiümbruses, Tartus, Pärnus, Keilas või Maardus. Tüüpkorterite puhul hindamisakti ei nõuta, teiste tagatiste puhul vajalik kuni 6 kuu vanune akt.
 • Võimalus taotleda kuni 3 kuuks maksepuhkust või laenuperioodi pikendada.

Refinantseerimise tingimused

Laenu refinantseerimisele kehtivad suures osas samad tingimused, mis kinnisvaralaenulegi:

 • Intress on alates 9% aastas, mida arvutatakse igakuiselt laenusumma jäägilt.
 • Vajadusel lisafinantseerimine kuni 50% tagatise turuväärtusest.
 • Tagatiseks sobib korter, maja, äripind või kõikide kommunikatsiooniliitumistega krunt, mis asub Tallinnas ja selle lähiümbruses, Tartus, Pärnus, Keilas või Maardus. Tüüpkorterite puhul hindamisakti ei nõuta, teiste tagatiste puhul vajalik kuni 6 kuu vanune akt.

Ärilaenu tingimused

Ka ärilaenu tingimused kattuvad ülaltoodud kinnisvaralaenu tingimustega. Ainus erinevus on see, et ärilaenu taotlejad saavad kasutada käendust lisatagatisena. Juhatuse liikme isiklik käendus sobib lisatagatiseks. Seega võib ärilaenu saamine olla pisut lihtsam kui kinnisvaralaenu saamine.

Põhjused, miks võtta laenu just Omega Laenust

Omega Laen pakub oma klientidele suurt laenusumma ja laenuperioodi ulatust. Laenuperiood ulatub kuni 240 kuuni. Laenu on võimalik saada 1500 kuni 2 000 000 eurot. Laenusumma ülempiir on muidugi üllatav, kuna harilikult pole võimalik laenu saada rohkem kui paarisajatuhande euro ringis ja seda isegi tagatisega.

Üsna madal intress ja väga paindlikud laenusummad võivadki olla ühed eelised, miks eelistada just Omega Laenu, kui otsite laenu kinnisvaratagatise alusel.

Omega Laen ise peab enda eelisteks järgmisi aspekte:

 • Kõige madalamad hüpoteeklaenude protsendid pankade järel.
 • Laenutaotluste kiired lahendused, vastuse taotlusele saab kuni 2 tööpäevaga.
 • Paindlikud laenutingimused: annuiteet- ja bulletlaenud, krediidiliin.
 • Kallite laenude refinantseerimine kliendile soodsatel tingimustel.
 • Laenupuhkuse ja -pikenduse võimalus maksuraskuste tekkimisel.

Korduma kippuvad küsimused

Mis kinnisvaraobjekt sobib tagatiseks?

Tagatiseks sobib korter, maja, äripind, kommunikatsioonidega ja liitumistega krunt Tallinnas või selle lähiümbruses, Tartus, Pärnus, Keilas, Maardus ja Narvas. Tüüpkorterite puhul hindamisakti üldjuhul ei nõuta, teiste tagatiste puhul sobib kuni 6 kuu vanune hindamisakt. Hindamisakte aktsepteeritakse järgmistest kinnisvarabüroodest: Domus Kinnisvara, 1Partner Kinnisvara, Arco Vara, LVM Kinnisvara, Pindi Kinnisvara, Ober Haus, Uus Maa Kinnisvarabüroo, LAHE Kinnisvara, ERI.

Kas laenu saab ennetähtaegselt tagastada?

Jah, laenusaajal on õigus laen ennetähtaegselt tagastada, selleks tuleb õigeaegselt esitada sellekohane avaldus. Tuleks aga silmas pidada, et ennetähtaegselt laenu tagastades kehtivad ka vastavalt kehtiva lepingu tingimustele lisakulud.

Kas lepingust saab taganeda?

Omega Laenu puhul saab laenusaaja taganeda vaid kinnisvaralaenust 7 päeva jooksul pärast lepingu sõlmimist.

✅ Laen 1500 kuni 2 000 000 € ✅ Intress alates 9% ✅ Võimalik laen ka kinnisvara tagatisel

7.0
Intress ja lisatasud
7.0
Tingimused ja paindlikkus
7.0
Veebilehe kasutatavus
7.0
Klienditugi
7.0 Hinnang
Omega laen
7.0/10