Smsmoney
7.0

Smsmoney

✅ Laen kuni 5000 eurot ✅ Intress 18,00% - 40,00% aastas ✅ Laenuotsuse tegemine käib väga kiirelt

Avaleht » Smsmoney

Smsmoney on olnud aktiivne laenupakkuja juba aastast 2010. Bränd on üks mitmest tuntud ettevõtte Placet Group OÜ kaubamärkidest. Lisaks Smsmoney laenufirmale, kuuluvad Placet Group OÜ alla veel kiirlaenupakkujad Laen.ee ja Smsraha.ee.

Esialgu tegutses Smsmoney vaid emaettevõtte ühe väiksema osana. Tänaseks on aga portaal kogunud tuntust ja kliente nii Eestist kui lähiriikidest, kasvades sedasi üheks suurimaks kiirlaenu pakkujaks Eestis. Teised laenuandjad, keda peaksite vaatama on kreditexcredit24 ja boonuslaen.

Placet Group OÜ moto – individuaalne lähenemine igale kliendile ja parimad võimalikud rahastamislahendused – kanduvad üle ka kõikidele Smsmoney.ee poolt pakutavatele toodetele ja teenustele.

Millised paindlikud kiirlaenu võimalused kuuluvad Smsmoney tooteportfelli?

Smsmoney.ee pakub mitmeid erinevaid väikelaenu võtmise lahendusi. Nende hulgast leiab ka Smsmoney uue funktsiooni – Krediidikonto. Tänu Krediidikontole, on sul vajamineva rahasumma saamise võimalus kõigest loetud minutitega.

• Smsmoney Krediidikonto

Uus funktsioon – Krediidikonto – on ääretult mugav võimalus vaid ühe taotluse esitamisega kasutada korduvalt laenulimiidi ulatuses vajaminevat lisaraha.
Smsmoney Krediidikonto avamiseks valige soovitav laenulimiit ja esitage taotlus. Peale positiivse laenuvastuse saamist saate sõlmida fikseeritud, ja personaalselt sulle määratud, intressiga tähtajatu lepingu. Krediidikontoga on sul võimalus valida krediidilimiit vahemikus 300 – 500eurot ning tagasimakseperioodiga 1-3 aastat.

• Smsmoney teised laenutooted

Lisaks Krediidikontole leiab Smsmoney.ee valikust veel mitmeid teisi laenu võtmise lahendusi. Võimalus on valida nii klassikaline kiirlaen, tarbimislaen kui ka laen auto tagatisel ja kinnisvaralaen.

·  Kiirlaen võimaldab saada lisaraha vahemikus 100 – 1000 eurot. Laenu tagasimakseperiood on 30 päeva kuni 3 aastat. Laenu saab taotleda isik, kellel on vanust vähemalt 18 aastat.

·  Tarbimislaen on mõeldud 22 aasta vanusele laenutaotlejale 500 – 7500 euro ulatuses. Tagasimakseperiood ulatub 5 aastani.

·  Kinnisvaralaen võimaldab tänu hüpoteegiga koormatud tagatisele võtta laenu suuremas summas pikemaks perioodiks ja madalama intressimääraga.

·  Autolaen sobib 18-60 aastastele eraisikutele. Tagatiseks antava auto oodatav turuväärtus on minimaalselt 3000 eurot. Maksimaalne laenusumma seejuures kuni 65% sõiduki hinnast.

• Krediidikontroll

Smsmoney teostab enne laenude väljastamist krediidikontrolli krediidiregistri abil.

• Smsmoney kaudu võetud laenusumma väljastamine

Smsmoney teostab laenu ülekandeid kõikidesse suurematesse pankadesse (Luminor, SEB Pank, Swedbank). Samuti on soovi korral võimalus kiirlaen kätte saada ka sularahas endale sobivas AS Eesti Post kontoris rahakaardi alusel või laenuandja esinduses.

6 põhjust, miks taotleda laenu Smsmoney.ee kaudu

1. Smsmoney pakub tagatiseta väikelaene kuni 7500 eurot!

Tagatiseta laene on toodete hulgas kaks.

  • Smsmoney kiirlaen on mõeldud kõigile, kelle puudu oleva lisaraha vajadus ei ületa 1000 euro piire. Kiirlaenu taotlemine on lihtne ja mugav ning peale laenutaotluse rahuldamist saad soovitud summa kätte vaid mõne minuti jooksul.
  • Smsmoney tarbimislaen võimaldab laenusummat alates 500 eurost kuni 7500 euroni. Tänu sellele on sul võimalus katta ka veidi suuremaid kulutusi, seejuures ei ole sul laenutaotluse esitamiseks ja soovitud summa saamiseks vajalik tagatise olemasolu.

2. Kinnisvaralaen ja autolaen

Tagatisega laenud on sobilikud kui hetkel puudu jääva kiire finantsi vajadus on suurem, kui seda pakuvad tagatiseta laenutooted. Samuti võimaldab tagatisega laenu võtmine tihtipeale ka soodsamaid intresse.  Smsmoney aktsepteerib laenutagatisena nii autot kui kinnisvara. Hea on teada ka seda, et kui sul puudub kinnisvara hindamisakt, hindavad Placet Group OÜ eksperdid sinu poolt tagatiseks pakutava vara tasuta ning koostavad seejärel sulle personaalse laenupakkumise.

3. Smsmoney pakub laene nii pangakontole kui sularahas

Sularahas kiirlaenu saamine on eriti hinnas nende seas, kes soovivad lisaks kiirele ja mugavale laenule ka rohkem diskreetsust. Oluline on siinkohal ka märkida, et laenu tingimused sellest ei sõltu. Soodsad pakkumised kehtivad nii sularahas laenu saamisel kui pangakontole üle kandes.  Sularahas laene väljastavad AS Eesti Post kontorid rahakaardi alusel ja Placet Group OÜ esindused.

4. Paindlik tagasimakseperiood

Smsmoney pakub paindlikku tagasimakseperioodi, mis võimaldab sul valida graafik lähtuvalt enda võimalustest ja soovidest. Valides Kiirlaenu, saate tagastamise perioodiks valiku teha vahemikus 30 päeva kuni 3 aastat. Tarbimislaenu korral on maksimaalne tagasi maksmise periood aga koguni kuni 5 aastat.

5. Smsmoney laenutaotlus mugavalt nii internetist kui telefoni teel

Smsmoney portaalis on mugav ja turvaline Iseteeninduskeskkond, mis võimaldab sul laenutaotlus esitada iga päev ja ööpäevaringselt. See on hea võimalus tegeleda oma rahaasjadega ka väljaspool tavapäraseid kontori lahtioleku aegu. Kuid lisaks internetist laenutaotluse esitamisele, saad seda teha ka telefoni teel. Taotlust esitamiseks valige Smsmoney kontaktnumber 663 0110.

6. Soodustused ja eripakkumised klientidele

Smsmoney hindab väga korduva laenusooviga pöörduvaid kliente. Just sel põhjusel on püsiklientidel lisaks niigi soodsatele tingimustele võimalus korduval laenutaotlusel saada mitmeid täiendavaid lisasoodustusi. Püsiklientidele on suunatud ka boonusprogramm. Soovitades Smsmoney teenuseid oma sõbrale, on sul võimalus tänutäheks saada 20 eurot! Kogutud boonusraha kannab Smsmoney sinu kontole iga nädal. Sedasi saad sa näiteks 7-le sõbrale saadetud kutse ja liitumisega oma kontole koguda koguni 140 eurot lisaraha!

Smsmoney uus laenuvõimalus – Krediidikonto

Smsmoney Krediidikonto lisas Placet Group OÜ oma tootevalikusse 2017.aastal. See on uusim laenutoode, mis oma toimimise põhimõttelt sarnaneb krediitkaardile.

Krediidikonto avamise soovi korral esitage soovitud laenulimiidi avaldus Smsmoney.ee kodulehel. Laenuhaldurid vaatavad läbi iga taotluse lähtudes konkreetsest laenutaotlejast. Positiivse otsuse korral edastatakse sulle vastavasisuline SMS tekstisõnum mobiiltelefonile ja e-kiri taotluses märgitud e-posti aadressile.  Seejärel on sul võimalus sõlmida leping ning üheskoos laenuhalduriga määrata sinu Krediidikontole kantav laenulimiit.

Sinule avatavat Krediidikontot saad kasutada laenulimiidi piires nii raha osadena kui kogu summa ulatuses välja makstes. Samuti on sul laenu tagasimaksmise järel Krediidikontol olevat laenulimiiti võimalus kasutada veel mitmeid kordi.

Krediidikonto kasutamine on ääretult mugav just seetõttu, et taotlus selle avamiseks tuleb esitada üks kord. Samas raha kasutamise võimalus laenulimiidi piires on korduv, sest leping sõlmitakse tähtajatult.

Kusjuures tasumisele kuuluvad vaid need lepinguga paika pandud intressid, mis on arvestatud hetkel kasutusel oleva summa pealt.

Millised on Krediidikonto eelised väikeleanu ees?

Krediidikonto avamisel on mitmeid tugevaid külgi võrreldes kiirlaenuga:

  • Krediidikonto sooviavaldusi vaadatakse eelisjärjekorras.
  • Lepingust taganemise võimalus 30 päeva jooksul.
  • Sõlmitav leping kehtib tähtajatult.
  • Intressi tasud ainult enda kontole kantava summa pealt.
  • Võimalus ise valida maksepäev.
  • Väljamakseid saad teostada ööpäevaringselt.

Kelle jaoks on Smsmoney Krediidikonto hea valik?

Iga laen on kohustus. Seetõttu tutvu kindlasti ka Krediidikonto huvi korral selle tingimustega ning kaalu hoolikalt konto avamise vajalikkust.

Krediidikonto võimaldab laenu võtta tavalisest veelgi paindlikemal tingimustel ja kergemini. Seetõttu sobib selline laenutoode eelkõige just neile, kes teavad vastutustundliku laenamise reegleid ja on hoolikalt selgeks teinud laenulepinguga võetavad õigused ja kohustused.

Korduma kippuvad küsimused

Millised on tugevused sarnaste laenupakkujate ees?

Olles üks osa Placet Group OÜ ettevõttest, omab laenuturul pajalisi kogemusi nii Eestis kui mitmel pool mujal maailmas. Smsmoney iseloomustavad märksõnad on eelkõige laenutoodete rohkus, paindlikud maksegraafikud, arukad intressimäärad ja lepingust tulenevate kohustuste selgus. Tänu sellele on ettevõte võitnud juba enam kui 120 000 kliendi usalduse.

Kas Smsmoney laenude taotlemisel on ka vanusepiirangud?

Laenu saavad taotleda kõik Eesti Vabariigi kodanikud ja Eestis alaliselt viibivad füüsilised isikud. Küll aga on seatud vastavalt laenutüübile mõneti erinevad vanusega seotud piirangud. Nii on Kiirlaenu taotlus võimalik esitada kõigil, kel vanust vähemalt 18 aastat. Tagatiseta tarbimislaenu vanuse alampiiriks on 22 aastat. Autolaenu puhul on laenu saamiseks vajalik vahemik 18 kuni 60 aastat.

Kuidas saab laenu taotleda?

Laenu taotlemiseks on sul mitmeid erinevaid võimalusi.
Laen internetist – internetiühenduse korral on Smsmoney.ee paindlik kiirlaen kättesaadav kõikjal, sest laenutaotluse saad esitada mugavalt kodulehel asuva Iseteeninduse kaudu.
Laen telefoni teel – võrguühenduse puudumisel vali taotluse esitamiseks Smsmoney kontaktnumber 663 0110.
Laen laenukontorist – Smsmoney kontor ootab sind Tallinnas aadressil Fr. R. Kreutzwaldi 4, mis asub mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel näiteks nii Tallinna Ülikoolist kui Viru Keskusest. Kontor on avatud esmaspäevast reedeni kella 8st 20ni ja nädalavahetustel ning riiklikel pühadel 10st 18ni.

Kui kiiresti on võimalik laenu saada?

Esitatud laenutaotlus vaadatakse läbi eelmises punktis välja toodud kontori lahtioleku aegadel.
Uus klient – positiivse laenuotsuse korral tuleb sul läbida endale sobivaimas Eesti Posti postkontoris isikutuvastuse protseduur ja pärast seda kantakse raha arvelduskontole ühe tunni jooksul.
Püsiklient – raha laekub arvelduskontole kohe peale laenukomitee positiivset otsust. Püsikliendil on lisaks kiiremale laenusaamisel võimalus ka mitmetele täiendavatele soodustustele.

✅ Laen kuni 5000 eurot ✅ Intress 18,00% - 40,00% aastas ✅ Laenuotsuse tegemine käib väga kiirelt

7.0
Intress ja lisatasud
7.0
Tingimused ja paindlikkus
7.0
Veebilehe kasutatavus
7.0
Klienditugi
7.0 Hinnang
Smsmoney
7.0/10