Smsraha
8.0

Smsraha

✅ Laen kuni 5000 eurot ✅ Intress 18,00% - 40,00% aastas ✅ Laenuotsuse saab mõne minutiga

Avaleht » Smsraha

Smsraha on Eesti laenuturul tegutsenud juba aastast 2010 olles üks Placet Group OÜ kaubamärkidest. 2005. aastal registreeritud ettevõttele Placet Group OÜ kuulub lisaks Smsraha.ee tootemargile veel Laen.ee ja Smsmoney.ee brändid, kes on samuti keskendunud kiirlaenude pakkumisele.

Neist suurim on Smsraha, olles ühtlasi ka üks juhtivaid väikelaenudele spetsialiseerunud laenupakkujaid Eestis.

Placet Group OÜ omab lisaks Eesti kaubamärkidele ka mitmeid teisi brände nii Leedus kui Poolas.

Ettevõtte motoks on individuaalne lähenemine igale kliendile ja parimad võimalikud rahastamislahendused. Vaadake ka teisi laenuandjaid nagu MonefitOmaraha ja Moneyzen.

Smsraha laenutooted

Smsraha.ee veebilehelt leiad laia valiku erinevaid väikelaenu tooteid, sealhulgas uue Krediidikonto, mis on käepärane viis vajaliku rahasumma saamiseks vaid loetud minutite jooksul.

·  Sms raha Krediidikonto

Krediidikonto eelised teiste laenutoodete ees on kiirus ja mugavus. Smsraha Krediidikonto avamiseks on vajalik valida sobiv laenulimiit ja esitada vaid üks taotlus. Seejärel saate sõlmida fikseeritud ja igale laenajale individuaalselt määratud intressiga tähtajatu lepingu krediidilimiidiga 300-500 eurot ja tagasimakseperioodiga 1-3 aastat.

Seejuures Krediidikontol oleva limiidisumma võite oma pangakontole kanda nii korraga kui osade kaupa. Intresse arvestatakse vaid kasutatud laenusumma pealt.

NB! Tõenäoliselt kiireim võimalik kiirlaen – raha laekub sinu kontole vaid loetud minutite jooksul!

·  Smsraha.ee Kiirlaen

Laen alates 18 aasta vanusele eraisikule 100 – 1000 euro ulatuses.

Kiirlaenu eelised on soodsad tingimused ning laenu taotlemise kiirus ja lihtsus. Samuti pakub Smsraha.ee oma püsiklientidele mitmeid soodustusi, lisalaenu ja olemasoleva laenu paindlikke pikendamise võimalusi. Kiirlaen on võimalus saada nii sularahas kui pangakontole, seda saab taotleda nii internetis kui telefoni teel ning tagasimakseperiood on kuni 3 aastat.

·  Smsraha Tarbimislaen

Tagatiseta laen alates 22 aasta vanusele eraisikule 500 – 7500 euro ulatuses.

Tarbimislaenu eelisteks on konkureerivatest laenutoodetest madalam intressimäär ja pikem tagasimakseperiood, mis ulatub kuni 5 aastani.

Tagatiseta tarbimislaenu tingimuseks on pideva sissetuleku olemasolu.

·  Sms raha laen kinnisvara tagatisel

Tänu kinnisvara tagatise olemasolule annab hüpoteeklaen võimaluse võtta laenu suuremas summas suhteliselt pikaks perioodiks ja madala intressimäära tingimustes.

Kui sul puudub hindamisakt, pole põhjust muretsemiseks, sest Smsraha eksperdid teevad selle sinu eest ja tasuta!

·  Smsraha.ee laen auto tagatisel

Laen 18-60 aastastele eraisikutele, minimaalselt 3000 eurose turuväärtusega auto tagatisel ja kuni 65% sõiduki hinnast.

Autolaen on laen, mida antakse laenusaajale talle kuuluva sõiduki tagatisel, kusjuures sõiduk jääb laenusaaja käsutusse kogu laenuperioodi vältel.

Autolaenu eeliseks tarbimislaenude ees on madalama intressimääraga (2,5% kuus) suurema summa laenamise võimalus. Sealjuures lepingu sõlimine on tasuta!

Smsraha.ee Iseteenindus

Smsraha kodulehel oleva Iseteeninduse abil on sul mugav võimalus teha laenuga seotud tegevusi ja hallata oma eelistusi arvuti tagant lahkumata.

7 põhjust, miks Smsraha on sinu parim laenupartner!

1. Laen mugavalt nii internetist kui telefoni teel!

Smsraha.ee mugav ja turvaline Iseteeninduskeskkond võimaldab oma laenusooviga pöörduda laenuhalduri poole nii nädalavahetustel kui kasvõi keset ööd. Sedasi on sul võimalus valida just endale kõige paremini sobiv aeg laenutoimingutega tegelemiseks.

2. Laen soovikorral ka sularahas!

Smsraha jaoks ei ole oluline, kas soovite laenu pangakontole või sularahas. Laenu tingimused on sama soodsad mõlemal juhul.  Sularahas laene väljastavad AS Eesti Post kontorid rahakaardi alusel ja Placet Group OÜ esindused. Kiirlaenu saamist sularahas hindavad eriti need, kes soovivad lisaks kiirele ja mugavale laenule ka rohkem diskreetsust.

3. Soovitage Smsraha.ee teenuseid oma sõbrale ning saate tänutäheks 20 eurot!

Kui su sõpruskonnas leidub inimesi, kes samuti kiirlaenu võikisd vajada, soovitage Smsraha.ee portaali ka neile. Tänutäheks selle eest premeerib Smsraha teid 20 euroga. Boonusena kogutud raha makstakse välja iga nädal! Nii on sul võimalus teenida näiteks 7-le sõbrale saadetud kutse ja liitumise eest koguni 140 eurot lisaraha!

4. Paindlik tagasimakseperiood!

Smsraha teenuseid kasutades saate laenuperioodi määrata ise. Seega on teil võimalus koostada maksegraafik, mis on just teie vajadusi arvestav ja sellest lähtuv. Kiirlaenu puhul saate tagastamise perioodiks valida vahemiku 30 päevast 3 aastani. Tarbimislaenu maksimaalne periood onaga koguni kuni 5 aastat.

5. Smsraha tagatiseta laenud kuni 7500 eurot!

Kui teie täiendava lisaraha vajadus ei ületa 1000 euro piire, sobib selleks hästi just Smsraha.ee kiirlaenu lahendus. Kiirlaenu abil on sul võimalus peale laenutaotluse rahuldamist saad soovitud summa kätte vaid loetud minutitega.

Suuremate väljaminekute katteks pakub Smsraha.ee tarbimislaenu. Selle laenutoote puhul saate taotleda laenu summas 500 kuni koguni 7500 eurot. Kusjuures laenutaotluse esitamiseks ja soovitud summa saamiseks ei ole vajalik tagatise olemasolu.

6. Sms raha tagatisega laenud

Veelgi suuremaid kulutusi aitavad teostada ja katta Smsraha tagatisega laenud. Laenutagatiseks sobib nii auto kui kinnisvara. Kinnisvara tagatise puhul hindavad Placet Group OÜ eksperdid teie poolt tagatiseks pakutava vara tasuta ning koostavad seejärel teile personaalse laenupakkumise.

7. Soodustused püsiklientidele

Smsraha laenu saamine on kiire ja tingimused paindlikud. Kuid sellest hoolimata on neid võimalus saada veelgi soodsamaks lojaalsetel pikaaegsetel klientidel. Smsraha.ee hindab väga oma püsikliente pakkudes seetõttu neile korduvate laenude taotlemisel mitmeid täiendavaid lisasoodustusi.

Smsraha laenutaotluse tingimused

· Smsraha kiirlaen

Laen 100 kuni 1000 eurot, laenutaotleja vanus alates 18 aastast, tagasimakseperiood 1 kuu kuni 3 aastat.

· Smsraha tarbimislaen

Tagatiseta laen 500 kuni 7500 eurot, laenutaotleja vanus alates 22 aastast, tagasimakseperiood 1 kuu kuni 5 aastat.

· Smsraha.ee autolaen

Laen auto tagatisel kuni 65% sõiduki turuväärtusest, seejuures auto minimaalse turuväärtuse nõue 3000 eurot, intress 2,5% kuus. Eraisikust laenutaotleja vanus 18-60 aastat. Lepingu sõlmimine tasuta.

· Smsraha.ee kinnisvaralaen

Laenule seatavad tingimused sõltuvalt suuresti tagatiseks antava ja hüpoteegiga koormatava kinnisvara asukohast, väärtusest ja seisukorrast. Vajalik on hindamisakti olemasolu. Selle puudumisel pakub Smsraha.ee selle tasuta tegemist oma ekspertide poolt!

Sõltuvalt valitud laenutootest võivad erineda nii nõuded laenu soovijale, tema vanusele, laenuperioodile kui ka lepingule seatud tingimusetele.

Uus ja veelgi paindlikum Smsraha.ee laenutoode – Krediidikonto!

Placet Group OÜ uusim laenutoode on 2017.aastal turule toodud Smsraha Krediidikonto.

Lühidalt öeldes on tegemist sulle avatud kontoga, kus on sinule määratud laenulimiidi ulatuses aktiivne rahasumma, mida saad kasutada endale sobival ajal ja mahus.

Sarnaselt krediitkaardile, avab ka Krediidikonto puhul Smsraha.ee sulle laenulimiidi, mida saad mugavalt omale sobival ajal, mahus ja vastavalt vajadustele kasutada. Iga taotlus Krediidikonto avamiseks vaadatakse läbi lähtudes laenutaotlejast. Ka lepinguga seatud tingimused on paika pandud just personaalselt taotleja enda profiilist sõltuvalt.

Krediidikontol oleva summa piires on sul võimalus rahaga vabalt ümber käia, kandes seda soovitud summadena enda arvelduskontole. Kusjuures tasumisele kuuluvad vaid need lepinguga paika pandud intressid, mis on arvestatud hetkel kasutusel oleva summa pealt.

Kuidas Krediidikonto lepingut sõlmida saab?

Taotluse Krediidikonto avamiseks saad esitada mugavalt Smsraha.ee kodulehel. Taotlus tuleb esitada vaid üks kord. Samas laenulimiidi ulatuses on laen korduvkasutatav ja seda saab pärast laenuandjale tagasi maksmist uuesti kasutada. Seega mugav võimalus ilma uut laenutaotlust esitamata teha just endale vajalikul hetkel tarvis minev uus kanne oma pangakontole.

Peale taotluse esitamist vaatab Placet Group OÜ selle läbi ning positiivse laenulimiidi andmise otsuse korral edastatakse sulle vastavasisuline SMS tekstisõnum mobiiltelefonile ja e-kiri taotluses märgitud e-posti aadressile.

Smsraha Krediidikonto tingimused

 • Krediidikonto leping on tähtajatu ja seda tuleb vormistada vaid üks kord.
 • Lepingu tegemine on tasuta.
 • Krediidikonto lepingu taotluses on sul võimalus valida laenulimiit vahemikus 300 kuni 5000 eurot.
 • Valitud krediidilimiiti saate kasutada kogu summa ulatuses korraga või endale vajaminevate osade kaupa.
 • Laenulimiidi piires tehtava väljamakse korral laekub raha sinu arvele vaid mõne minuti jooksul.
 • Lepingu sõlmimisel määratakse kindlaks personaalne intressimäär.
 • Fikseeritud intressi arvestatakse ainult kasutatud summalt. Seega on sul laenu varasema tagasi maksmise korral võimalus säästes ka intressidelt!
 • Intressi arvestamisel lähtub Smsraha.ee tegelikust päevade arvust kalendrikuus ja 360-päevasest aastast. Seega tasud intresse vaid nende päevade eest, mil oled Krediidikontolt teinud väljamakse enda pangakontole.
 • Pärast kogu laenusumma tagasimaksmist jääb Krediidikonto aktiivseks ning uue laenusoovi korral saad olemasolevalt Krediidikontolt teha korduvaid väljamakseid sama limiidi piires.
 • Laenusoovi korral on sul võimalus valida, kas soovid saada seda oma pangakontole või sularahas. Viimase valiku korral väljastatakse sulle soovitud laenusumma AS Eesti Post kontorites rahakaardi alusel või Placet Group OÜ esinduses.

Krediidikonto eelised

 • Kiirus – ootamatu väljamineku korral pole vaja läbida tülikat laenutaotluse protsessi. Laenukrediidi ulatuses saad mõne minuti jooksul sulle vajaliku laenusumma enda kasutusse.
 • Paindlikkus – nii laenusumma kui -perioodide osas. Saad ise määrata enda tarbeks vaja mineva summa suuruse ja soovitud tagasimakseperioodi säästes sedasi ühtlasi ka intressidelt.
 • Mugavus – kehtiva krediidilimiidi olemasolul on laenamine interneti ja telefoni teel võimalik ka väljaspool tavapäraseid tööaegu.

Krediidikonto puudused

 • Kui su laenulimiit on suurem, kui parasjagu tarvilik finatsvajadus, võib tekkida kiusatus laenata sellest suurem rahasumma. Kuna tagasimakse suurused sõltuvad kasutatud krediidikonto määrast, laena vaid nii palju, kui hetkel olukord seda nõuab.

Kelle jaoks on Smsraha.ee Krediidikonto sobivaim valik?

Nii nagu teiste laenukohustuste võtmise eel, tuleb ka enne Krediidikonto avamist selle vajalikkust hoolikalt läbi kaaluda.

Kuna krediidikonto võimaldab tavaliselt veelgi paindlikemal tingimustel ja kergemini laenu võtta, sobib see peaasjalikult neile, kes tunnevad vastutustundliku laenuvõtmise reegleid ja on hoolikalt selgeks teinud laenulepinguga võetavad õigused ja kohustused

Korduma kippuvad küsimused

Miks eelistada laenusoovi korral Smsraha.ee teenuseid?

Placet Group OÜ ja Smsraha omavad pikaajalisi kogemusi nii Eestis kui mitmel pool mujal maailmas. Laenutoodete rohkus, paindlikud tähtajad, mõistlikud intressimäärad ja lepingust tulenevate kohustuste arusaadavus on võitnud juba enam kui 120 000 kliendi usalduse.

Kes saavad Smsraha kiirlaenu taotleda?

Kiirlaenu saavad taotleda kõik vähemalt 18 aastat vanad Eesti Vabariigi kodanikud ja Eestis alaliselt viibivad füüsilised isikud. Tagatiseta tarbimislaenu vanuse alampiiriks on 22 aastat. Autolaenu puhul on laenu saamiseks vajalik vahemik 18 kuni 60 aastat.

Kas laenuga seotud tegevusteks on vajalik kontorisse kohapeale tulek?

Placet Group OÜ on teinud kõik selleks, et paindlik kiirlaen Smsraha.ee kaudu oleks käeulatuses kõikjal Eestis. Seetõttu on laenude kohta käiv info kättesaadav Sms raha kodulehel asuvas Iseteeninduses. Ka valdav enamus teisi laenu ja selle taotlemisega seotud tegevusi on võimalus teostada mugavalt telefoni ja interneti teel.

Millal saab laenutaotlust esitada?

Laenutaotluse esitamine telefoni ja interneti teel on äärmiselt mugav ning seda saad esitada ööpäevaringselt ja igal nädalapäeval. Taotlus vaadatakse üle ja sellele vastatakse esimesel võimalusel laenukontori haldurite tööaegadel.

Kui kiiresti positiivse laenuotsuse korral laen väljastatakse?

Peale laenutaotluse rahuldamist on sul soovitud summa võimalus kontole saada vaid mõne minuti jooksul.

Kuidas toimub laenu väljastamine?

Laen väljastatakse vastavalt sinu soovile kas enda pangakontole või sularahas. Valides laenu saamise viisiks sularaha, väljastatakse see sulle AS Eesti Post kontorites rahakaardi alusel või sinule lähimas Placet Group OÜ esinduses.

Kas Smsraha teenuste korduval kasutamisel on võimalus soodsamatele tingimustele?

Placet Group OÜ hindab kõrgelt kliendilojaalsust ning pakub seetõttu varasemalt Smsraha.ee laenutooteid kasutanud inimestele mitmeid täiendavaid soodustusi. Samuti on sul võimalus saada läbi kliendiprogrammi kutsutud iga liitunud sõbra eest 20 eurot boonusraha oma pangakontole!

✅ Laen kuni 5000 eurot ✅ Intress 18,00% - 40,00% aastas ✅ Laenuotsuse saab mõne minutiga

8.0
Intress ja lisatasud
8.0
Tingimused ja paindlikkus
8.0
Veebilehe kasutatavus
8.0
Klienditugi
8.0 Hinnang
Smsraha
8.0/10