Tf Bank
10.0

Tf Bank

✅ Laen 1000 kuni 25 000 € ✅ Intress 5,90% - 15,90% aastas ✅ Väge kiire laenuotsus

Avaleht » Tf Bank

TF Bank omab pikaaegset kogemust finantssektoris olles tegutsenud selles valdkonnas juba alates aastast 1987. Ettevõte on registreeritud Rootsis, mistõttu on kontroll Rootsi Finantsinspektsiooni järelevalve all ning piiratud ulatuses ka Eesti Finantsinspektsiooni poolt. Lisaks Rootsile tegutseb TF Bank Eesti, Soome, Norra, Läti ja Poola turgudel.

Panga tugevusest ja stabiilsusest räägib seegi, et nad on noteeritud Stockholmi börsil.

TF Bank Eesti

Eestis tegutsetakse TF Bank AB (publ.) Eesti filiaali kaudu. Oma mitmes piirkonnas toimimise tõttu on ühtluse mõttes Eestis panga nimes säilinud inglise keelne TF Bank, mitte TF Pank või TFpank nagu oleks siinsele kliendile ehk suupärasem.

Läbi aegade on TF Bank Eesti olnud klientide seas atraktiivne tänu võimekusele genereerida kõrget tulu läbi hoolikalt valitud koostööpartnerite ja turusegmentide ning edukate ülevõtmiste. Pank kuulub ka ühe parimate kiirlaenu pakkujate hulka.

TF Bank laenud

TFBank tugineb kogu oma äritegevuses vastutustundliku laenamise põhimõttel. Seetõttu on laenuotsuse tegemisel neil hoolikas ja põhjalik krediidianalüüsi kontroll. Selle eesmärgiks on kohe laenu andmise juures välja selekteerida potentsiaalsed maksejõulised kliendid. Nii soovitakse garanteerida, et kui sa võtad laenu nende kaudu, on see sulle jõukohane ka tagasimaksmise poolest.

See on ka põhjuseks, miks esmakordsel laenamisel ei ole sul võimalus väga suurt summat võtta. Nende konservatiivne strateegia näeb ette, et esmalt on TF Bank kiirlaen väiksema mahuga. Selle korrektsel tasumisel võimaldatakse aga sulle järgmisel korral juba märgatavalt suuremat laenusummat.

Kontakt ja laenu saamise kiirus

TF Bank on internetipõhine. Nad pakuvad klientidele oma teenuseid läbi spetsiaalse, automatiseeritud IT platvormi. See on ka põhjus, miks neil on võimalus kiire laenutaotluse menetlemine.

Samas ei pea sa kartma, et kõige selle juures jääb ära inimlik kontakt. Pank pakub loomulikult otsesuhtlust ka klienditeenindusega(nagu ka näiteks kreditex, Omaraha ja inbank.ee). Seeläbi saad operatiivselt vastused kõikidele oma küsimustele nii telefoni, e-maili kui kodulehe kaudu. Täpsed juhised leiad TF Bank kontakt lehelt.

7 põhjust, miks võiksid laenu taotleda tfbank.ee veebilehelt

1. TF Bank kliendituvastus toimub kodust lahkumata

Nii nagu iga teine seadusekuulekas pank, peab ka TF Bank enne laenu väljastamist tegema isikusamasuse tuvastamise. Hea uudis on aga see, et selleks ei ole sul vaja kuhugi kohale minna. Kliendituvastus on sul võimalus läbida kodust lahkumata veebikaamera kaudu Veriffis või DPD kullerteenuse vahendusel. Seega on isikusamasuse tuvastamine muudetud sinu jaoks äärmiselt lihtsaks. Veriffi kaudu isikutuvastust tehes on sul vaja vaid veebikaamerat ja muidugi kehtivat isikut tõendavat dokumenti (ID-kaart, pass või elamisluba).

2. TF Bank lepingutasu ei võeta laenust maha

Erinevalt enamus teistest laenuandjatest, ei võta TF Bank laenulepingu sõlmimise tasu maha sinule kantavast summast. Selle asemel lisavad selle sinu laenusummale. Seega kantakse sinu pangakontole täpselt nii palju, nagu laenulepinguga taotlesid.

3. Laenu tagasimaksmine on alati sama suur

TF Bank kasutab annuiteetmaksegraafikut. See tähendab seda, et igas kuus tuleb sul tasuda täpselt ühesuguse suurusega kuumakse. Alguses moodustavad sellest suurema osa intressid, lõpu poole kasvab aga laenu põhiosa kaal. TFBank.ee lehel on olemas laenukalkulaator, mille abil saad välja arvutada oma ligikaudse kuumakse suuruse. Tagasimakse täpset summat saad näha aga alles oma esimese arve peal, sest lõplik osamakse suurus ja esimene maksetähtaeg arvestatakse laenu väljamakse kuupäeva seisuga.

4. Tavapärasest pikem tagasimakse periood

TF Bank väikelaen paistab silma harilikust pikema tagasimaksmise perioodiga. Teistel pankadel on üldjuhul levinud 60 kuu pikkune tagastamise tähtaeg. TF Bank Eesti pakub sulle laenu aga koguni kuni 84 kuuks. Tänu sellele on sul võimalus paindlikumalt oma rahaasju planeerida ja saada ka soodsamaid kuumakseid. Kui sul on võimalus laen tasuda aga lühema perioodi vältel, tee seda kindlasti. See on lihtne viis hoida kokku laenu lõppkuludele väiksemate intresside näol.

5. Laen teenustasuta

Laenu tähtaja pikendamine, selle ennetähtaegne tagastamine ja maksepuhkuse vormistamine on sulle tasuta. Ehk siis mingeid täiendavaid tasusid nende toimingute tegemise korral sulle ei lisata. Seega, kui soovid laenu ennetähtaegselt tagastada, tuleb sul tasuda laenujääk, intress ja laenuhaldustasu kuni tagastamise päeva seisuni. Anna sellest soovist kirjalikult teada klienditeenindusele. Lisa juurde ka täpne kuupäeva, mil laenu tagastada soovid.

6. Mugav TF Bank maksepuhkus

Kui sul tekkis ootamatuid väljaminekuid, mis raskendavad järgmise kuu laenumakse tegemist, saad soovi korral taotleda üheks kuuks maksevabastust. Selle eelduseks on, et oled eelnevatel kuudel oma laenu osamakseid korrektselt tasunud.  Kui soovid kasutada maksevaba kuud, esita kirjalik avaldus posti või e-maili teel hiljemalt 1 tööpäev enne maksetähtaega (see on igal kuu 10-nes päev).  Koos avaldusega tuleb sul valida ka puhatud kuu intresside tasumise viis ning uue maksegraafiku allkirjastamise moodus. Saad seda teha nii digitaalselt kui posti teel. Maksevaba kuu intresside tasumiseks on sul 3 võimalust: 1. Tasud puhatud kuul vaid maksevaba kuu laenuhaldustasu ja intressi. 2. Maksevaba kuu laenuhaldustasu ja tekkivad intressi tasud koos järgneva kuu osamaksega. 3. Jaotad maksepuhkusel oldud kuu intressid tuleviku maksete peale ja maksevabal kuul ei ole sul ühtegi rahalist kohustust.

7. Laenu saavad taotleda kõikide pankade kliendid kodupanka vahetamata

TF Bank Autolaen ja väikelaen on kättesaadavad kõikide pankade klientidele. Laenu saamiseks ei pea sa avama eraldi arveldusarvet TF Bank Eesti jaoks. Samuti ei ole sul kohustust viia oma sissetulekute laekumised sinna üle.  Seega on väga mugav jätkata oma harjumuspärase panga juures. Sul ei ole vajadust eelnevalt kulutada väärtuslikku aega pangakonto avamise peale ning uue keskkonnaga tutvumiseks ja kohanemiseks.

TF Bank kiirlaenud ja autolaen

Nii nagu enamusel teistel pankadel, on ka TF Bank valikus mitmeid erinevaid laenutooteid. Järgnevalt toomegi lühikese ülevaate neist.

Autolaen

Üks uuemaid laenutooteid nende valikus on TF Bank Autolaen. Kuna see on laen auto tagatisel, on selle laenu tingimused soodsamad, kui tavapärase väikelaenu puhul. Samas kui väikelaenu kasutamist määratud ei ole, siis autolaenu korral on otstarbeks auto ostmine. Autolaen on ahvatlev paljude jaoks seetõttu, et seda võttes ei ole sul vaja teha sissemakset.

TF Bank autolaenu üldised tingimused:

 • Intress alates 7,9%.
 • Laenusumma 1 000 eurost 15 000 euroni.
 • Lepingutasu laenusummalt 5% ja minimaalselt 75 eurot.
 • Laenul on igakuine haldustasu 5,90 eurot.
 • Lisakuludeta ennetähtaegne tagastamine.
 • Täiendavad kulud tekivad, kui sa ei ole 30 päeva jooksul esitanud sõiduki ostu-müügi dokumente. Sellega kaasneb 5% -line intressi tõus ja 50 eurone ühekordne lepingu muutmistasu .
 • Autolaenu taotlemiseks peab sul olema vähemalt 22 eluaastat.
 • Regulaarne sissetulek palga või pensioni näol.
 • Alaline elukoht Eesti Vabariigis.
 • Sul ei tohi olla maksehäireid.
 • Kaskokindlustus on vabatahtlik.
 • Laenuga on võimalik katta ka sõiduki ostuga kaasnevad lisakulusid (registreerimine, remont, rehvid vms).

TF Bank väikelaen

TF BANK  soodne väikelaen on tagatiseta laen eraisikutele. Kasutamise otstarbe saad valida ise ja sul ei ole vaja avada laenu saamiseks arvelduskontot. Samuti ei pea sa üle tooma sinna oma palgamakseid jms. Kõik laenutoimingud saad teha endale sobivast internetipangast.

Väikelaenu üldised tingimused:

 • Laen ilma tagatiseta.
 • Intress alates 9,9%.
 • Laenusumma 500 eurost 10 000 euroni.
 • Lepingutasu laenusummalt 5%, minimaalselt 75 eurot.
 • Igakuine haldustasu laenule on 2,90 eurot.
 • Ennetähtaegne tagastamine on lisakuludeta.
 • Lepingu muutmise tasu 50 eurot.
 • Väikelaenu taotlemiseks pead sa olema vähemalt 22- aastane.
 • Sul peab olema regulaarne sissetulek (palk või pension).
 • Alaline elukoht Eesti Vabariigis.
 • Sul puuduvad maksehäireid.

Pane tähele, et lõplikud laenutingimused kujunevad igaühele eraldi sõltuvalt sinu personaalsest krediidivõimekusest. Täpne pakkumine saadetakse sulle peale laenutaotluse esitamist.

TF Bank kinnisvaralaen

Suuremate kulutuste tegemiseks on TF Bank kinnisvara tagatisel laen sulle sobilik. Sellega on sul võimalus saada laenu kuni 70 % tagatiseks oleva vara väärtusest. Lisatagatise olemasolul aga koguni 100%. Laenul on paindlik kasutusotstarve ning laenu võtmisega kaasneb kohustus tagatiseks olev vara hinnata ja kindlustada.

Kinnisvara tagatisel laen võimaldab sulle lisaraha 5 000 eurost lausa 300 000 euroni. Peamised tingimused on sarnased teiste laenudega: vanus vähemalt 22 aastat, regulaarne sissetulek palga või pensioni näol, maksehäirete puudumine ja alalise elukoha olemasolu Eesti Vabariigis. Laenu intress ja teised lepinguga kaasnevad kulud on suuresti sõltuvuses sinu maksevõimekusest.

TF Bank järelmaks

TF Bank järelmaks on hea võimalus suuremate ostude eest tasuda osade kaupa. Sedasi saad oma kulusid hajutada näiteks kallima kodutehnika ostu korral või teiste ootamatute kulutuste korral.

Kui sul on huvi järelmaksu kasutada, pöördu sooviga panga koostööpartnerite poole ja esita isikut tõendav dokument. Järelmaksu sõlmimise võimalus on kaupluses kohapeal. Seega peale poes lepingu sõlmimist, saad ka kaubad kohe kätte.

Erinevalt teistest finantslahendustest, on järelmaks kättesaadav juba 18 aasta vanuselt. Muud tingimused on aga üldjoontes samad – ametlik sissetulek arvelduskontole, milleks võib olla nii palk, kui pension, maksehäirete puudumine ja alaline elukoht Eestis. Kaupluses on sul vajalik esitada ka oma isikut tõendav dokument (kehtiv ID kaart, EV pass, elamisluba).

Refinantseerimine

Viimaseks TF Bank Eesti valikus olevaks laenutooteks on refinantseerimislaen. Selle eesmärk on sinu olemasoleva(te) laenukohustus(t)e refinantseerimine ühe uue, soodsamatel tingimustega laenu vastu. Refinantseerimist saab teha summas 500 kuni 12 000 eurot. Selle laenu soovi korral pead sa olema vähemalt 22- aastane, omama püsivat sissetulekut ja sul ei tohi olla maksehäireid. Laenutingimused on laias plaanis samad, mis väikelaen on ette seadnud.

Korduma kippuvad küsimused

Kui kiiresti annab TF Bank laenu?

Soovitud laenusumma kantakse sinu isiklikule taotluses märgitud arvelduskontole 2 pangapäeva jooksul. Et laenu saada maksimaalselt kiirest, lisa kohe taotluse juurde ka vajaminevad dokumendid – oma pangakonto viimase 6 kuu väljavõte ja digitaalselt või posti teel allkirjastatud laenuleping ning laenutingimused.

Kas mul on võimalus taotleda lisalaenu?

Kui oled oma makseid tasunud vastavalt laenutingimustele, on lisalaenu taotlemise võimalus täiesti olemas. Laenu saab suurendada maksimaalselt kuni 10 000 euroni.
Lisaraha taotlemise võimalus tekib siis, kui sinu viimase laenutaotluse käsitlemisest on möödas vähemalt 3 kuud ja oled korrektselt tasunud vähemalt 2 osamakset.

Kuidas käib TF Bank kliendituvastus?

TF Bank kliendituvastuse saad sa kodust lahkumata. See on võimalik Veriffis veebikaamera kaudu või DPD kullerteenuse vahendusel. Seega on isikusamasuse tuvastamine muudetud sinu jaoks äärmiselt lihtsaks. Veriff on turvaline virtuaalse isikutuvastamise teenus. Sealt kaudu isikutuvastust tehes on sul vaja vaid veebikaamerat ja kehtivat isikut tõendavat dokumenti (ID-kaart, pass või elamisluba).
Kui soovid oma isikut tuvastada DPD kaudu, tuleb kuller sinu poolt märgitud aadressile, teeb sinu kehtivast isikut tõendavast dokumendist (pass, ID-kaart, elamisluba) koopia ja võtab allkirja. Saadud info edastavad nad ise seejärel TF Bankini.
Mõlemal juhul loetakse korrektsete andmete olemasolul laenuleping jõustunuks.

Kui pikk on maksepuhkus?

TF Bank Eesti pakub sulle maksepuhkuse võimalust üheks kuuks. Seda tingimusel, et oled laenu eelnevad graafikujärgsed maksud korrektselt tasunud ja teavitad panka maksevabas kuu soovist ette vähemalt 1 tööpäev enne maksetähtaega.
Sul on võimalik teha valik kolme lahenduse vahel, kuidas soovid maksevabal kuul tekkinud intresse ja laenuhalduse tasu maksta – 1. maksevabal kuul tasud siiski ära intressi ja laenuhalduse, 2. maksad kõik tekkivad kulud koos järgmise kuu maksega korraga, 3. jaotad tekkinud kõrvalkulud ülejäänud laenuperioodile.

✅ Laen 1000 kuni 25 000 € ✅ Intress 5,90% - 15,90% aastas ✅ Väge kiire laenuotsus

10.0
Intress ja lisatasud
10.0
Tingimused ja paindlikkus
10.0
Veebilehe kasutatavus
10.0
Klienditugi
10.0 Hinnang
Tf Bank
10.0/10