Privaatsustingimused

Avaleht » Privaatsustingimused

Täname teid, et külastasite rahatargaks.ee veebisaiti. Me võtame teie privaatsust tõsiselt ja oleme pühendunud teie isikuandmete kaitsmisele. Käesolevas privaatsuspoliitikas kirjeldatakse, milliseid andmeid me kogume, kuidas me neid kasutame ja kaitseme ning millised on teie õigused seoses teie andmetega.

Kogutud teave
Kui külastate meie veebisaiti, võime koguda teie kohta teatud teavet, näiteks teie brauseri tüübi, seadme tüübi ja külastatud leheküljed. Kui registreerute meie uudiskirjale , siis kogume ka nime ning e-posti aadressi informatsiooni.

Kuidas me teie andmeid kasutame
Me kasutame kogutud teavet, et parandada meie veebisaiti, anda personaalseid soovitusi ning pakkuda asjakohaseid kampaaniaid ja pakkumisi. Samuti võime kasutada teie andmeid teiega suhtlemiseks, teie päringutele vastamiseks ning uuenduste ja uudiskirjade saatmiseks.

Kolmandate osapoolte partnerid
Teeme koostööd kolmandate finantsasutuste ja teenusepakkujatega, et pakkuda teile parimaid pakkumisi ja kampaaniaid. Kui kasutate meie linke, et registreeruda nende toodete või teenuste kasutamiseks, suunatakse teid nende veebisaitidele ning teie andmete kogumist ja kasutamist reguleerivad nende privaatsuspoliitikad.

Andmete turvalisus
Kasutame kohaseid turvameetmeid, et kaitsta teie isikuandmeid volitamata juurdepääsu, avalikustamise, muutmise või hävitamise eest. Siiski ei ole ükski Interneti-ülekande või elektroonilise salvestamise meetod 100% turvaline ja me ei saa garanteerida teie andmete absoluutset turvalisust.

Teie õigused
Teil on õigus oma isikuandmetele igal ajal juurde pääseda, neid muuta või kustutada. Samuti võite loobuda meie uudiskirjade või reklaamsõnumite saamisest, klõpsates sõnumi allosas oleval tellimuse tühistamise lingil.


Me võime seda privaatsuspoliitikat aeg-ajalt ajakohastada. Me avaldame kõik muudatused oma veebisaidil ja teavitame teid e-posti või muude kommunikatsioonimeetodite kaudu.

Võtke meiega ühendust
Kui teil on küsimusi või muresid käesoleva privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust kontaktivormi kaudu.