Monify
8.5

Monify

✅ Kiirlaen ettevõttele kuni 250 000 eurot ✅ Intress alates 3% kuus, ei mingeid lisatasusid ✅ Laenu saamiseks peab olema ettevõte vähemalt 6 kuud tegutsenud ning käive peab ületama 20000 eurot

Avaleht » Monify

Monify on Baltimaades ja Poolas tegutsev krediidiasutus, kelle peamine laenutoode on kiirlaenude pakkumine ettevõtetele. Seega tegemist on siis firmadele mõeldud kiirlaenu ehk ärilaenuga. Monify ärilaen on mõeldud nii väikese kui keskmise suurusega ettevõtetele.

Kuigi paljudes suuremates pankades ja laenuettevõtetes võib intress olla väiksem, kui Monify laen seda sulle pakkuda saab, on nende vaieldamatuks trumbiks asjaajamise lihtsus ja kiirus. Just seepärast pöördutaksegi Monify poole, et ära jätta pikk ja aeganõudev laenutaotluse protsess ja saada kiiresti vajalikke rahalisi vahendeid.

Seega, kui su ettevõttel on kiiresti vaja rahastust, et osaleda suurtes hangetes ja projektides, suurendada tellimuse mahtu või tagada ettevõtte tegutsemise jätkumine ka siis, kui käibevahendeid napib, tasub mõelda, kas Monify laen võiks olla sinu ettevõtte jaoks sobiv lahendus.

Selle otsuse lihtsustamiseks olemegi teinud allpool sulle kokkuvõtte sellest, mida kujutab endast Monify tagatiseta laen ja Monify krediidiliin.

Monify ärilaen

Monify ärilaen võimaldab sul saada lisaraha alates 1000 eurost kuni lausa 250 000 euroni. Kusjuures kõike seda koguni ilma tagatiseta. Kui soovid aga suuremat laenu, on ka see võimalik. Sel juhul küsitakse aga täiendavat tagatist.

Kogu protsess käib äärmise lihtsusega ning väga kiiresti. Samuti ei ole sul vajadus maksta kõrvalkulusid, näiteks komisjonitasu, tasuda tuleb vaid intresse.

Monify ärilaenu tingimused

  • vajalik on ettevõtte reaalne tegutsemise aeg vähemalt 6 kuud;
  • laenu sooviva ettevõtte käive peab olema minimaalselt 20 000 eurot aastas;
  • laenusoovi korral, mis jääb alla 250 000 euro, puudub tagatise nõue;
  • suurema laenusoovi korral on vajalik lisatagatis;
  • laenu saab kuni 80% ulatuses ettevõtte igakuisest sissetulekust;
  • laenu intress on alates 3% kuus;
  • igakuiselt tuleb tasuda vaid laenu intresse, põhiosa saab tagasi maksta laenulepingu lõpus.

Pane tähele, et kuni  250 000 euro suuruse laenu saamiseks ei ole vajalik küll füüsilist tagatist aga eelduseks on siiski ettevõtte omaniku käenduse olemasolu.

3 põhjust miks peaks taotlema laenu monify.ee kaudu

1. Monify laen on väga kiire

Monify lubab, et kogu laenu saamise protsess, alates taotlusest kuni raha kontole kandmiseni, on väga kiire. Oma lubadustega on mindud suisa nii kaugele, et oma kodulehel on nad välja käinud maksimaalseks ajakuluks laenu saamisel 1 tund alates kõigi dokumentide esitamisest. Monify ütlebki, et nende põhiülesanne on tagada ettevõttele kiire juurdepääs rahale.

2. Monify ärilaenu tingimused on väga mõistlikud

Monify pakub lisaraha saamise võimalust ka neile ettevõtetele, kellel puudub tagatise andmise võimalus. Nii on vaid juhatuse liikme käenduse tagatisel võimalus saada koguni kuni 250 000 eurot laenuraha. Kui su ettevõttel peaks olema aga veelgi suurem lisaraha soov, on ka see võimalik, kuid sel juhul on nõutav ka täiendava tagatise olemasolu.

Oluline on vaid silmas pidada, et  laenu antakse kuni 80% ulatuses ettevõtte igakuisest sissetulekust.

Kusjuures väga mõistlik on ka nende poolt pakutava laenu intress, mis algab vaid 3%-st kuus. Lisaks on sul võimalus seada laenuleping sedasi, et laenuperioodi jooksul tasud vaid intresse ning põhiosa laenulepingu lõppemisel ühe korraga.

3. Intressivaba laen

Nii uskumatu, kui see ka ei tundu, siis Monify.ee lehelt on sul võimalus taotleda ka lausa intressivaba laenu. 0% intressimääraga laenu summaks saab võtta 3000 kuni 30 000 eurot ja tagasimakse tähtajaga kuni 1 kuu.

Selle taotlemiseks on sul vajalik neile saata oma ettevõtte viimase aasta pangakonto väljavõte PDF-vormingus. Enne taotluse saatmist veendu aga, et vastad ka selle saamise tingimustele, mille seas on muuhulgas nõue, et ettevõtte käive on üle 30 000 euro ja tegelik tegevus on vähemalt 12 kuud.

Positiivse laenuotsuse korral tuleb lisaks anda ka ettevõtte omaniku käendus.

Sinu laenukuluks jääb aga 4% suurune lepingutasu, kuid mitte väiksem, kui 150 eurot.

Monify krediidiliin ja Monify tagatiseta laen – mis neid eristab?

Monify.ee lehel on sul võimalus valida kahe laenutoote vahel – Monify krediidiliin ja Monify tagatiseta laen.

Monify krediidiliin vs. tagatiseta laen

Monify krediidiliin on sisuliselt sama, mis virtuaalne krediitkaart. Selle saamise tingimused on ka samad nagu tagatiseta laenu puhul. Seda nii laenatava summa suuruse ja maksegraafiku osas kui ka intresside poolest. Vahe seisneb aga nende kahe erinevas funktsioonis.

Monify krediidiliin võimaldab su ettevõttel taotleda laenulimiiti. Intresse tasud aga alles siis, kui oled krediidiliinilt raha enda kontole kandnud. Ja siis ka vaid selle osa pealt, mis parasjagu kasutusel on.

Monify tagatiseta laen tuleb sinu kontole aga kõik korraga laenu taotlemise järel. Seetõttu maksad ka intresse kogu võetud laenusumma ulatuses kohe esimest laenu saamise päevast alates.

Korduma kippuvad küsimused

Kas laenu on võimalus saada ka nädalavahetusel?

Jah, kui su arvelduskonto asub laenuandjaga samas pangas. Monifyl on pangakonto järgnevates pankades: Coop Pank, LHV Pank, Luminor, SEB Pank, ja Swedbank.

Millised on Monify kontaktandmed Eestis?

Monify kontaktandmed Eestis on järgnevad:
Telefon: +372 52 88 411, koduleht www.monify.ee  ja e-mail: raha@monify.ee

Kui kiiresti on võimalik laenu saada?

Monify.ee lehe andmetel väljastab ettevõte sulle laenu juba 60 minuti jooksul alates sellest hetkest, kui oled esitanud neile kõik vajalikud dokumendid.

Millised on peamised tingimused laenu saamiseks?

Sinu ettevõtte peab olema tegutsenud reaalselt vähemalt 6 kuud ja selle käive peab olema vähemalt 20 000 eurot aastas. Kui su ettevõtte laenusoov jääb alla 250 000 euro, piisab laenu sooviva ettevõtte juhi käendusest. Arvestada tuleb sul vaid sellega, et laenu antakse kuni 80% ulatuses igakuisest sissetulekust.
Kui sul on aga pakkuda veel lisatagatis, saad soovi korral laenu taotleda veelgi suuremas mahus.
Laenu intress algab 3%-st kuus ning igakuiselt tuleb tasuda üksnes intresse. Põhiosa tagasimakse saad teha lepingu lõpus.

Kas laen ilma intressita on ka võimalik?

Jah, Monify pakub 3000 – 30 000 euro suurust laenu üheks kuuks täiesti intresside vabalt. Sinul tuleb tasuda vaid lepingutasu, mis on 4% laenusummast, kuid mitte vähem kui 150 eurot.
Pane aga tähele, et selle taotlemiseks peab su ettevõtte käive olema üle 30 000 euro ja tegelik tegevus olema toimunud vähemalt 12 kuud.

✅ Kiirlaen ettevõttele kuni 250 000 eurot ✅ Intress alates 3% kuus, ei mingeid lisatasusid ✅ Laenu saamiseks peab olema ettevõte vähemalt 6 kuud tegutsenud ning käive peab ületama 20000 eurot

8.0
Intress ja lisatasud
9.0
Tingimused ja paindlikkus
8.0
Veebilehe kasutatavus
9.0
Klienditugi
8.5 Hinnang
Monify
8.5/10