Boonuslaen
7.0

Boonuslaen

✅ Laen kuni 3000 eurot ✅ 0% intress 30 päevase laenu puhul ✅ Tagasimaksed valite ise

Avaleht » Boonuslaen

Boonuslaen on tuntud laene pakkuva ettevõtte Ferratum Bank p.l.c. (Ferratum.ee) uus laenutoode. Ferratum on suure rahvusvahelise kliendibaasiga juhtiv mobiilsete finantsteenuste pakkuja juba aastast 2005. Tänasel päeval on ettevõtte laenuteenuseid usaldanud tarbijad koguni 25 riigist üle maailma. Teised laenuandjad, kes teile meeldida võivad on näiteks tf bankmogo ja bondora.

Mis on Boonuslaen?

Boonuslaen.ee on oma iseloomult sarnane juba tuntud laenutoodetega nagu krediidilimiit, krediidikonto ja laenulimiit. Laenulepingut sõlmides pannakse paika personaalselt sinu vajadustele ja võimetele vastav maksimaalne laenulimiit.

Boonuslaenu taotlemine on väga lihtne. Laenusoovi korral esita laenutaotlus, kus sul tuleb märkida vaid oma elukohaandmed ning info sissetulekute ja väljaminekute kohta. Positiivse vastuse korral tuleb sul läbida isikusamasuses tuvastamine (saad teha ka veebilehe kaudu) ning seejärel laekub rahasumma sinu pangakontole vaid loetud minutitega.

Kuidas sa seda kasutad on aga sinu enda otsustada. Soovi korral võid oma käsutusse võtta kogu raha, mis on sulle laenulimiidiga määratud. Kui sul on aga lisaraha vajadus väiksem, saad väljamakse teha just sellise summa ulatuses, mille järele sul hetkel reaalselt vajadus on. Intressi tasud seejuures vaid selle summa pealt, mida parasjagu kasutad.

Mugavust lisab seegi, et kord Boonuslaenu lepingu sõlminuna puudub sellel etteseatud laenuperiood. See tähendab seda, et saad endale määratud laenulimiidi ulatuses laenuraha korduvalt kasutada  ilma uut lepingut sõlmimata.

3 põhjust, miks Boonuslaen.ee on sulle sobivaim laenutoode

Paindlik laen – laenusumma ja tagasimakse perioodi valid sina ise

Laenu kasutamine ja selle tagasimaksmine on tehtud sinu jaoks väga paindlikuks. Sul on valida, kas maksad kogu laenatud summa korraga 30 päeva jooksul või teed seda osade kaupa igakuiste maksetena.Valides kuupõhise tagasimakse graafiku, saadab Boonuslaen sulle 14 päeva enne maksepäeva arve. Sellel on määratud minimaalne osamakse suurus, mis tuleb kindlasti ära tasuda.

Soovi ja võimaluste korral saad maksta aga ka arvel märgitud summast suurema osamakse. See on kindlasti äärmiselt kasulik ka sinu enda jaoks. Sedasi tasud kokkuvõttes vähem intressi ning vabastad laenulimiidi kontol enam raha, mida ootamatute olukordade puhul hiljem ehk rohkem tarvis läheb.

Kiire laen – raha laekub kontole vaid mõne minuti jooksul

Peale positiivse laenuotsuse saamist ja isikusamasuse tuvastamist laekub laenuraha sinu kontole vaid mõne minuti jooksul. Kui laenulimiidiga sulle määratud summa on kord aga juba arvelduskontole kantud, saad edaspidi vajaminevaid lisaraha väljamakseid teostada endale sobivas tempos laenulimiidi ulatuses. See võimaldab sul laenu väljamakseid teha iga päev, ööpäevaringselt ja tööaegadest ning nädalavahetusest sõltumata.

Soodne laen – Boonuslaen.ee konto avamine, haldus ja esimesed 30 proovipäeva on tasuta!

Kõik uued kliendid saavad konto avamisel kasutada 30 päevalist prooviperioodi. Selle ajal on laen 0% intressiga ehk intressita laen! Samuti puuduvad limiidikonto avamise tasud ja konto halduse tasu.

Boonuslaen on tähtajatu laen

Boonuslaenul puudub lepinguga etteseatud tähtaeg. Tegemist on tähtajatu laenuga, mille leping tuleb sõlmida vaid üks kord. Kuid laenulimiidiga määratud rahasummat saad kasutada just nii mitmeid kordi, kui sinul seda vaja on. Seetõttu sarnaneb Boonuslaen sisuliselt suurtes pankades tuntud ja tunnustatud ning juba pikka aega kasutusel olnud krediitkaardile.

Boonuslaen on justkui kahepoolselt sõlmitud kokkulepe. Laenuandja väljastab sulle laenulimiidi, mida sina saad kasutada enda äranägemist järgi. Sul on ise võimalus valida pangakontole kantav laenusumma, maksta see tagasi endale sobivas tempos, kasutada omale vajamineval viisil ja seda täpselt nii mitmel korral, kui seda ise soovid.

Ainus niiöelda tähtaeg on see, et laenu võttes otsustad, kas tagastad laenu korraga või osade kaupa. Esimesel juhul saadetakse sulle üks arve kogu võetud laenusumma ulatuses. Kui otsustad aga tagasimakseid teha osade kaupa valid, kas maksad minimaalse osamakse või ettenähtud osamaksest suurema summa. Makstes arvel seatust enam, lüheneb laenuperiood ja vähenevad lõppkokkuvõttes tasutavate intresside summa.

Korduma kippuvad küsimused

Kes saab taotleda?

Boonuslaenu taotlemiseks peab sul olema vanust vähemalt 19 aastat. Tingimuseks on ka see, et oled Eesti Vabariigis alaliselt elav ning omad ka siinset sissekirjutist. Sul peab olema püsiv sissetulek ning Eesti pangakonto.
Pane tähele, et sa ei saa Boonuslaenu taotleda, kui oled juba Ferratum Bank p.l.c. klient.

Kas Boonuslaenu taotlemiseks on vajalik käendaja olemasolu?

Ei, Boonuslaenu võtmiseks ei ole sul käendajat vaja. Piisab sellest, kui sul endal on olemas regulaarne sissetulek.

Kuidas Boonuslaenu taotleda?

Boonuslaenu taotlemine on tehtud sulle väga lihtsaks. Laenusoovi korral piisab laenutaotluse esitamisest, milles tuleb märkida vaid oma elukohaandmed ning info sissetulekute ja väljaminekute kohta.
Kui laenutaotlus saab positiivse vastuse, jääb sul läbida veel vaid isikusamasuses tuvastamine (selle saad teha ka veebilehe kaudu). Kui kõik need etapid on läbitud, laekub rahasumma sinu pangakontole vaid loetud minutitega.

Kui kiiresti saab laenu?

Laenutaotluse läbivaatamiseks ja vastuse saamiseks kulub klienditeeninduse tööaegadel vaid mõni minut. Väljaspool neid aegu vastatakse sulle aga järgmise päeva hommikul.
Kui kõik vajaminevad andmed on sinu poolt esitatud, kulub positiivse laenuvastuse korral rahasumma ülekandmiseks sinu pangakontole vaid 15 minutit.

Kui kiiresti tuleb laen tagastada?

Boonuslaenul puuduvad jäigad ja konkreetsed tähtajad. Sa saad ise valida, kas maksad laenu tagasi ühe korraga või minimaalsete osamaksetena. Soovi korral saad valida ka minimaalsest maksest suurema summa tänu millele lüheneb ka laenuperiood ning seeläbi tasutav intressi summa.

✅ Laen kuni 3000 eurot ✅ 0% intress 30 päevase laenu puhul ✅ Tagasimaksed valite ise

7.0
Intress ja lisatasud
7.0
Tingimused ja paindlikkus
7.0
Veebilehe kasutatavus
7.0
Klienditugi
7.0 Hinnang
Boonuslaen
7.0/10